Priekinio rato guolis

Goldas

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Goldas »

aa tiksliai! varztas rate gali but, man taip buvo :)
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

padangas tai keiciau is zieminiu i vasarines, bet taspats, taip, kad ta atmetam, matyt bus guolis, aisku savaitgali reiks pasikelt ir pasimegint wtf
Goldas

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Goldas »

as abejoju ar guolis, dar sugalvojau, diskas gali buti skiles. (lietas ratlankis)
naujas_uk

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by naujas_uk »

:o:o sunku kaska nuspresti is tokio apibudinimo kaip ?ykt ?ykt ?ykt reiktu isgirsti realu garsa o tada jau galima kazkokia diagnoze lipdyti :) siaip didesne tikimybe guolis
dakar70

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by dakar70 »

zykt zykt, trakst trakst, cypt cypt vos neapsimyzau skaitydamas :D:D:D seip greiciausiai guolis... pakelk masina ir patampyk rata pirmyn atgal ar juda jei juda tai visko gali but tada....
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

:D savaitgaliui darbo jau turiu :D ratlankis tai skiles nebus, nes zieminiai ratai kiti pas mane, su tais irgi taip pat. taip iseina matyt guolis bus :)
AHT413

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by AHT413 »

Whitchmaster para??:
:D savaitgaliui darbo jau turiu :D ratlankis tai skiles nebus, nes zieminiai ratai kiti pas mane, su tais irgi taip pat. taip iseina matyt guolis bus :)
99% kad bus guoliukas.. Pas mane lekiant ~90km/h irgi girdisi uzimas tik gale, paspaudus daugiau arba nueamus gaza uzimas dingsta.
Shitas reikalas jau pas mane remonto sarashuose, tik kol kas dar turiu svarbesniu uzsiemimu su savo bolidu =]
Last edited by AHT413 on 2008 05 09 , 19:50, edited 1 time in total.
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

blem bet kuris guoliukas, snd meginau pasikeles masina klausyt kur uzia, lygtais kelme esantis guolis neuzia, kazkur lygtais giliau, arciau greiciu dezes, koks dar gali uzt ?
Rolasbig

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Rolasbig »

Na nebent granatos uztu...

O kas daugiau... gal pati pavaru deze?
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

tai nebent pacios dezes guolis kazkoks, arba granatos guoliukai... nu neaisku, reiks ziuretis. kazkaip.
_dalius_

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by _dalius_ »

o pas man priki **** kazkad dauzos kaip su plaktuku kad kauksetu....tik dzingt dzingt :|
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

nieko nebus, reiks varyt pagal garantini, kad vel tvarkytu :)
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

yra yra, pakabos kapitalinis buvo daryta rimtoj firmoj, tai net garantini dave :)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Valdelis »

pas man tai kas uze tai tik rato guoliai tai va vakar pasiekiciau nes jau klebejo nemazai o dar palaksciau sekmadieni zvyru taip neblogai... isidejai USA gamybos ziuresim kaip laikis...:)
Whitchmaster

RE: 60-80kmph uzia prieky.

Post by Whitchmaster »

baisiai sunku priekini guoli pasikeist ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests