Stabdziu diskai (vibracija stabdant) issamiai

Rolasbig

Re: stabdziu diskai

Post by Rolasbig »

Nu kokios pasekmes? Nu pats logiskai pagalvok... Tiesiog dauzoma priekine pakaba, vairo kolonele t. t.

Ir koks komfortas, kai stabdant bilda viskas? Baisu....
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

jezau su megom varai tai taip geda stabdyt buna viskas dauzos panele dreba o kad jau viska ten isdauzo tai kas be ko. o suslanksto mano abu vienodai
Rolasbig

Re: stabdziu diskai

Post by Rolasbig »

dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

seip as ir manau kad del stebules kazkas yra, bet nu kokia tikimybe srote pajamt gera :( :( plius dar jei nauja visa ta pirkt nu i nafik kainele jauciu :|
Robinis

Re: stabdziu diskai

Post by Robinis »

na teko skaityt kažkur kaip viens stebule taisė:D tai daugmaš toks ritualas .
Istate ta stebule i spaustuvus :D , praskete su pleistu sarnyro tvirtinimo skyle, apvirino iš vidaus. ir paskiau tipo su dilde zulino.. na ir viso to pasekoje tipo nebildėjo..

kažkoks neaiškus kainynas
http://www.olmio.lt/e_parduotuve/index. ... DGuzels.TV" onclick="window.open(this.href);return false;

pasidairius ir mondeo detalių yra.
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

bet tai kiek cia viskas atseis tu stebuliu tvarkimas ar keitimas man tai kai abu diskai nu tia pizdiec pigiau butu visa mondika srotini nusipirkt koki maziau prabegusi. o isvis ar nebutu pigiau is srotiniu mondeikus nusipirkt kokes tris poras disku ir kas pora tukstanciu km juos keitinet? :D aisq ziurint kas kiek vaziuja ir kiek planuoja pravazinet km :D
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

Bandit wrote:bet tai kiek cia viskas atseis tu stebuliu tvarkimas ar keitimas man tai kai abu diskai nu tia pizdiec pigiau butu visa mondika srotini nusipirkt koki maziau prabegusi. o isvis ar nebutu pigiau is srotiniu mondeikus nusipirkt kokes tris poras disku ir kas pora tukstanciu km juos keitinet? :D aisq ziurint kas kiek vaziuja ir kiek planuoja pravazinet km :D
seip su komplektu disku nuvaziuot drasei galima 50000km ir daugiau kaladziu sutrinsi daug bet tik ne diskus :D :D patikek as jau vel krapstysiu kai bus oras geras ir vel tekint diskus ir vel keist ir vel must prades nebegaliu jau nervuoja :|
Robinis

Re: stabdziu diskai

Post by Robinis »

kiek tekinimas kainuoja,teko girdėt kad tekina nenuėmus diskų.
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

Robinis wrote:kiek tekinimas kainuoja,teko girdėt kad tekina nenuėmus diskų.
nenuemus tai ~>100lt
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

man tai nuemus utenoj uz abu diskus paima 50
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

beto dar tikrai viena dalyka kad perskaiciau jog blogai priverzus rata irgi yra spaudziamas diskas nevienodai (rolasbig irgi tai yra minejes) tai vat kad negalima ten braskint bet o vat zinok kiek sukti :| kazkiek ten tos jiegos nepamenu ar ~90Nm net nzn bet nu va tiek norejau pasakyt, dar kalbejau su meistreliu vienu tai sako bl nelaiko tie stabdziu diskai mondem, papasakojo kaip atvaziavo pas ji su bmw 730tds 1999m ir irgi norejo keist diskus nes tipo musa, tas sakao as jam sakau blet nekeisiu nes vel mus nelaiko jie ant bmw, tai zmogus susinervines nuvare i bmw salona uzsidejo originalius 2men pavazinejo ir pradejo must tai dabr sake vare atgal masina kaip garintini tipo kad vel tvarkytu, neaisku kaip ten baigsis....
Robinis

Re: stabdziu diskai

Post by Robinis »

tie diskai tai toks huj dalykas.. baladoja pas mane VĖl.. buvo praėje,,,atėjo šaltesni orai tai baisu stabdyt :D reiks varyt tenkint :D
Pauliukasg

Re: stabdziu diskai

Post by Pauliukasg »

cia ziure ne liga o epidemija Mondeo :D Pas mane tai toks kaip nekalimas bet per vaira musa, kol kalades naujos atodo viskas ok bet tik i pabaiga ir ziurek prasideda :-D
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

Pauliukasg wrote:cia ziure ne liga o epidemija Mondeo :D Pas mane tai toks kaip nekalimas bet per vaira musa, kol kalades naujos atodo viskas ok bet tik i pabaiga ir ziurek prasideda :-D
nu tai jei kaladziu neber tai aisku trini su suportais tai ir paskui sumeto diska :D:D o kai su naujais diskais ir naujom kaladem pradeda kalt tai nu i nafik ir beje per vaira ir kala kai susimete diskai
aries

Re: stabdziu diskai

Post by aries »

o kur vilniuje tekina diskus? Seip idomu ir nuemus ir nenuemus diskus nuo masinos...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests