Stabdziu diskai (vibracija stabdant) issamiai

dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

nuemus sunkiai rasi dabr kur ir beto reikia gero speco o ne kokio locho kuris uzdes ir tipo patvarkys :doh: :doh:
aries

Re: stabdziu diskai

Post by aries »

O tai kur be melgos tekina? nes ten tai uz du diskus nenuemus disku tai praeitais metais 160lt palikau kai dar preluda turejau. kai pasake kaina tai vos nenukritau! nes per telefa sake kad po 40lt uz viena.
Mizzee

Re: stabdziu diskai

Post by Mizzee »

man tas pats ;( bet masina drebina visa panele bilda ir vairas pagrinde ant didesnio greicio stabdant 70+. Pacioj pradzioj galvojau kad padanga bus kalta nes greitai isileisdavo iki 1-1.5 atmosferos bet ziuru kad ne :/ .
tikriausiai diskus keist :/, o gal tik kaladeles? atrodo stabdymo kelias gan geras nepajutau kad stabdymas butu sublogejes.
Rolasbig

Re: stabdziu diskai

Post by Rolasbig »

Noriu pasidalinti patirtim. Kai tvarkysit suportus reikia nepamirsti islyginti tu vietu kur kaladeles stovi - kreipianciosiose. Neturiu gaila foto. Zodziu, nuo senatves ir devejimosi issidevi ten suporte tokios duobes, kuriose uzstringa kaladele, kuri prie cilindriuko stovi. Galima paemus dilde isslifuoti arba lengvai su turbinke. Po to butina sutepti su spec tepalu - vario arba su bronzos. ta pati reikia naudoti ir guminese ivorese. Tik nereikia persistengti. Zodziu darom viska su protu.
Mano problema buvo musimas ant stupicos, kaip ir itariau.

Tiek info.

Sekmes visiems.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stabdziu diskai

Post by Gezatron »

Mizzee wrote:man tas pats ;( bet masina drebina visa panele bilda ir vairas pagrinde ant didesnio greicio stabdant 70+. Pacioj pradzioj galvojau kad padanga bus kalta nes greitai isileisdavo iki 1-1.5 atmosferos bet ziuru kad ne :/ .
tikriausiai diskus keist :/, o gal tik kaladeles? atrodo stabdymo kelias gan geras nepajutau kad stabdymas butu sublogejes.

keisk diskus ...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Zygis

Re: stabdziu diskai

Post by Zygis »

va ash zadu stabdziu sistema tvarkytis nu mano mondeo pravazevus nemazai jau 407tukstanciai diskus pries pusantru metu dejau uz 70lt taj jie susiklaipe jie senokai tekinimas kaip ziuriu labai prangus gaunas gal man imti visa ta stabdziu sitema ishlupt tuos diskus mest lauk pravalnyti cilindriukus . dar reike gale bugnus lupti nes reike sukelt kaladeles nes rankinis prastas . iir va vienas klausimas man tik kyla gal kas zinote ar no ford focus tinka man diskai ant mondejos mk1 nes gauciau as juos nebrangei nes su pinigais kaip ir beda masinu biznis sutojes nieks nebeatvaro masinu poliruot nu i savaites karta tai sudas .Tai ar tinka nuo fokuso man stabdziu diskai
?!
Zygis

Re: stabdziu diskai

Post by Zygis »

O kaip gal kas zinote ar tinka diskai nuo fokus mk1 ant mondes mk1 ? ?
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

negaliu garantuoti bet man rodos tinka, nes as ketinau deti kaip ir buvau apsiziurejas nuo focuso diskus bet paskui gavau mondes tai nebedejau taip kad 100 proc negaliu duot kai nebandes na dar luktelk gal kas bus ismegine.
Zygis

Re: stabdziu diskai

Post by Zygis »

reiks nulekti i aibe arba i eoulta paklausti
Zygis

Re: stabdziu diskai

Post by Zygis »

;( jo pats isitikinau siandien
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

as pats sau tris poras ondes disku pakeiciau kol paskutinius naujus sudejus pradejo drebet bet nesmarkiai ir nedideja. o taip tai ko nedariau po 1000 km pradeda purtytis o po poros k jau nesinori apskritai stabdyt nes atrodo ir panele nuleks. na o dbr sudejau vel naujus pravaziavau 5000 tai siek tiek dreba bet galima vaziuot tirkai .
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

as kai keiciau diskus irgi supartus tvarkiau. ir kalades naujas. mano suportai irgi uzsinese buvo bet nieko nepadejo. na bet paskui kai dar karta naujus diskus susidejau ir vel supartus pravaliau tai lyg ir gerai... jau susitaikiau kad seip ar taip svelnei mus. bet jai koki 100 vaziuodamas stipriaus pastabdau iskart musimas didesnis atsiranda, bet paskui vel rodos sumazeja :D mistika su tais diskais :D
ErikasG

Re: stabdziu diskai

Post by ErikasG »

Hebra, nepamirskit ir visa pakaba abziuter bo nuo jos dar daug kas priklauso, kaikuriems taip drebejimas ir buna isprendziamas :yes1:
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

dunse wrote:susidekit uz 400lt diskus ir nereiks sukt galvos ;)
nu cia tai kazin ar patarimas :galvon: as ble sudejau BREMBO diskus ir ATE kalades ir isvaleu suportus sutepiau ir vistiek menesiuko begyje pradejo musti o kuo tolyn tuo daugyt o kai varau kratyt visa vaziuokle sako kad viskas gerai yra, jau nebegaliu blem taip nervuoja kiek kartu keisti diskai blembas, tai kame beda be to gali but? a? jei visi tokie protingi patarkit, as jau nebesumastau, nebent gal kazkas negerai su stebule bet ka as zinai nejuda kai judini rata nedreba nieks aa, tai kas?? visi jobani meistreliai blem moka tik diskus pakeist ir kalades o toliau nezino net, kokia cia man dar aiskina kad mondziu liga tokia buna, pas kitu nera o pas kitus yra tai cia BEDA o ne liga nafik, tai kur meistras kuris zinotu kaip beda istaisyti? (sorry kad piktai biski susinervines esu sivakar)
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

tai kad ten jau gal nevisiem net ir valimas padeda nes man pvz nepadejo tas valymas. nors supartam kapitalini padare nieko... tik va is kleinto kart diskai kazkokie gal geresni pakliuvo tai dbr kalimas bent nedidelis bet tai seip art taip atsirando nors supartai du kartus valyti ir tvarkyti. ar dar kas ten reik daryt?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests