Stabdziu diskai (vibracija stabdant) issamiai

Bandit

Stabdziu diskai (vibracija stabdant) issamiai

Post by Bandit »

gal kam teko susidurti su stabdziu disku musimu? jau nebezinau ka dar galima padaryti. kai nusipirkau masina buvo su naujais stabdziu diskais bet jei jau buvo gerokai susibangave ir smarkei muse. paskuj juos nutekinau bet vel pradejo must. nusipirkau srote originalius perrinkau supratus vistiek po poros tukstanciu km vel must pradejo. buvau nuvares i serviza sudejo naujus tipo jau gerus perrinko supartus viska pavazinejau jau nemazai apsidziaugiau kad nebemusa bet va vel pradejo. gal kam teko susidurt? ka dar man padaryt kad baigtusi sitie dauzimai nes visa vaziuokle isdauzo.
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

yra tema prie garazo skyriaus, kazkur placiai aptarta, man ir vel musa, paskaityk ten daug info, tas musimas ir mane isnervuos :( :( bet liga zinau, cilindriuku tai nekeitei ar bent ju neismankstinai, pazek tema tikrai rasi ka daryt
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

tai kad neradau tos temos.. o cilindriukus tai mankstinau.. nzn ten ka servize dare bet irgi tvarke supartus. tai visai maz is kokios srotines megint supartus imti ar ka daryt? bl tai servize ten tikrai rimti dirba bet tai nk nepasikeite.
andzejuz
Dalyvis
Posts: 429
Joined: 2008 01 19 , 13:53
Vardas/Pavardė:: Andzejuz
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2005
Location: Vilnius
Contact:

Re: stabdziu diskai

Post by andzejuz »

man muse vienas diskas, net vaziuojant kabino. pakeiciau viena diska naudota is sudauzytos savo mondes, ir viskas, vazineju, nemusa :| suportams nieko nedariau
MK3, '04 universalas, 2.0L, 107kW
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

hmmm, nerandu ir as :shock: gal netycia dingo kai cia foruma tvarke, nu zodziu reik ismankstinti cilindriuka taip jog jis vaiksciotu labai lengvai jog ji su pirstais galetum sustumti atgal kai jis islenda, as to iki galo nepadareu ir man po kurio laiko pradejo musti... aisku suportai irgi isvalyti turi buti kad kalade niekur nestrigtu
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

bet tai va tame esme kad du kartus supartai tvarkyti ir mankstinti cilindriukai viskas isvalyta jie normaliai vaiksto. nu sutinku kad gla tie nauji diskai prasti bet tai is sroto paimiau irgi tas pats s buvo.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stabdziu diskai

Post by Gezatron »

dunse atrodo 480 mokejo diskam... o as po 75.. tai maniskei ir laike tik pusmety...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

bet tai va as originalius mondes uzsidejau is sroto paemes bet tai nieko. nu tia teks tada megint dar det gerus
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: stabdziu diskai

Post by Valdelis »

krc va kaip padaryk pasiimk naujus diskus ten sakykim po 80lt uz vnt. uzsidek... po poros meneisu turetu pradet musti jie vel... tada nuvaryk kad nutekintu tau juos ir psio baigsis bedos :P pas man taip buvo padejo... pas pazystama tas pats ir viskas ok ;)
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

aciu uz patarima nu as tai kai masina paimiau buvo su naujais diskais bet jau kalanciais tai pora kart tekinau neadejo na bet pameginsiu su sitais naujais gal ir pades
dakar70

Re: stabdziu diskai

Post by dakar70 »

nu as ir imeu BREMBO diskus ir vistiek must pradejo, dabr cia uzsienio forumu prisiskaiciau kad gali buti jog kazkas blogai su stebule, nu tarkim jei ji dreba kazkiek tai ir paskui diskai susimeta, nu seip didziausia beda kad diska spaudzia nevienodai kalades ir del to susimeta, nu viena puse spaudzia stipriau nei kita ir taip gaunas nu nzn mane jau vel nervas jama, nu pavasari ziuresiu, vel zaisiu
Bandit

Re: stabdziu diskai

Post by Bandit »

mano tai va tik antra kart jau pusasio pakaremasis guolis pareina ir tada virpejimas atsiranda bet as manau jis pareina del stapdziu dauzimo. nes vienas parejo paskuj pakeiciau guoli tada vel parejo. o tevo mondikas kur aks daugiau beges ir nk jam nesidaro. gal nesipila diskai del to kad tas pusasio pakaremasis guolis subirejas. nzn kas bedaryt vos ne visa stapdziu sistema keist. nu bent jau visai kiti supartai det nauji diskai naujos kalades gal tada kazkas pasikeist bet tai as sukisiu tiek kiek ji pati verta.
Rolasbig

Re: stabdziu diskai

Post by Rolasbig »

Reiketu issiaiskint kurios puses pareina. Vienos ar net abieju... Po to yra toks prietaisiukas mikrometras vadinas, bet ne paprastas, o su kuriuo issicentravima matuoja (musima) matuoja. Su juo reikia pasiziuret kaip stebule sukas. Greiciausiai bus kazkokie nukrypimai. Siap sau normalus diskai nepareina. Apie 70-80 lt disku kainas net nekalbu....

Va tada galima bus priimti rimta sprendima ka daryti toliau.

Sekmes
kuckas

Re: stabdziu diskai

Post by kuckas »

Pas mane ir tas pats du kartus keiciau diskus bet nepadejo. Tai is sroto nusipirkau visa nauja kelma su stebule ir t.t. tai laike kokia 3 000 km ir vel pradejo kalt bet nesmarkiai tai px jau metus vazineju ir labiau kalt nepradeda :? Jai nekala per daug tai manau, kad mondeo taisyt sios bedos neverta.
Robinis

Re: stabdziu diskai

Post by Robinis »

o kokių pasėkmių galima sulaukt kai kalena ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests