Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

kliba ratai

Re: kliba ratai

Standartinė Pashka » 2011 09 19 , 05:56

Arturas rašė:Tai gal galima paverzti ( pareguliuoti ) guoli.

Reguliuojami (verziami) mano ziniom tik konusiniai guoliai, bet jie neatlaiko tokiu apkrovu- yra mazagreiciai, o kadangi cia paprasti rutuliniai tai ju yra tik 2 reguliavimo galimybes: -guolis yra; -guolio nera :D
Pashka

Standartinė Valdelis » 2011 09 19 , 07:47

Kaip cia pasakius, buna kai pradeda klibet guolis gali paverzti ten puse apsukimo bet poto greitai guolis uzti pradeda :DDD O siaip kai keiciamas guolis uzverziamas iki galo ir viskas nera kaip pas audines senas galiniai guoliai verziami :svilpia:
Vartotojo avataras
Valdelis
Klubo valdyba

Vardas: Valdas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Fusion
Gamybos metai: 2005
Variklis: -
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 2007

Standartinė virgis » 2011 10 10 , 11:55

gali būti ir selenblokai, jei 9 ir 3 kryptimi kliba
virgis

Standartinė dariux » 2011 10 15 , 08:14

Ziureti traukes ,antgalius ,sarnyrus ,selenblokus ,sakes ,jei ne tada guolis .Bet jau pas mane kas 3men selenblokai eina lauk
dariux

Standartinė Bandit » 2011 10 15 , 10:42

mano galinis mk3 ratas irgi gerokai klibejo tai pasirodo salinblokas vienas buvo visai parejas nei trupucio gumos vidui nelike.
Bandit

Standartinė Vaidas » 2012 03 31 , 13:22

dariux rašė:Ziureti traukes ,antgalius ,sarnyrus ,selenblokus ,sakes ,jei ne tada guolis .Bet jau pas mane kas 3men selenblokai eina lauk

Tuomet klausimas butu: kokios kokybes ir po kiek tuos sailentus perki? Gal tuomet vertetu karta nepagailet kiek daugiau pinigu ir isigijes brangesnius (bet neabejotinai KOKYBISKESNIUS) nebegalesi skustis, kad trumpai laiko ? ;)
Vaidas

Standartinė Algis » 2012 03 31 , 15:18

Salenblokus reikia deti vienos firmos i abi puses.Skirtingu firmu buna nevienodo kietumo guma.Stabdant arba isibegant gali masina eiti i viena arba i kita puse nes gaunasi skirtingas vaiksciojimas is gumos.
Vartotojo avataras
Algis
Garbės narys

Lytis: Vyras
Mondeo karta: -
Variklis: -
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Vairuoju nuo: 1982

Ankstesnis

Grįžti į Važiuoklė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007