priekiniu sakiu isemimas

remigijus

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by remigijus »

Algi - tu sau taip darei ar tik daba sugalvojei kad taip turetu issitraukt tas varstas, o del galvutes pjovimo tai labiau tiktu jei masina ant daliu ardoma, o ne tada kai ja vel surinkinet reikes.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by Gezatron »

remigijus wrote:Algi - tu sau taip darei ar tik daba sugalvojei kad taip turetu issitraukt tas varstas, o del galvutes pjovimo tai labiau tiktu jei masina ant daliu ardoma, o ne tada kai ja vel surinkinet reikes.
nu tiesa sake.. visi taip daro. pajuni varzta ir ysuki kitu puse.. nes jei normalei atsukinet tai trukdo greiciu deze ir neistraukia varztas
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Skimas

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by Skimas »

As pjoviau savai su bulgarke(didele), pries tai varzta pasirupinau. Patogiau pjauti su lobziku ar panasiu pjuklu - nes priejimo nera bei pjukliuko gero reikia, varztas kietas.
remigijus

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by remigijus »

o gal kas nors pasikeite gumas nepjaudamas varztu, jeigu pvz atsukt pagalve ir varikli pakelt ?
robke19

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by robke19 »

Pas mane tai tas varztas isuktas is apacios, o verzle virsui, tai su montiruote pakeliu deze kiek galima ir uzsideda raktas ir taip atsisuku ir nereikia nei balkio nei dar ko papildomo atsukineti
Skimas

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by Skimas »

robke19 wrote:Pas mane tai tas varztas isuktas is apacios, o verzle virsui, tai su montiruote pakeliu deze kiek galima ir uzsideda raktas ir taip atsisuku ir nereikia nei balkio nei dar ko papildomo atsukineti
Tai jau kai suki atgal - tai isuki atvirksciai, o pirma karta patogiau pjauti, nebent dvi valandas darbo vertini kaip 5lt. - varzto kaina :)
robke19

Re: priekiniu sakiu isemimas

Post by robke19 »

na as tik pasakiau kaip pas mane dabar isukta kad zmogus kita varzta isukdamas, nevargtu ji statydamas is virsaus taip kaip buvo gamintojo isuktas :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests