MK1 Prietaisu skydelio apšvietimas keičiam spalva ATNAUJINTA

Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJINTA

Post by Fastbackas »

Goldas wrote:ir tu įsitikinęs, kad jos tiesą rodys?
+- kazkur 2 laipsniai gal tik nuklydo, tachometras ir spidometras, bendzino nusistaciau taip kaip man reikia :)
andre21

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJINTA

Post by andre21 »

Taip ir mondej reikia atitaikyt rodykles į vietas, nes poto gribus rodo. Kaip pas mane vietoi 40 km/h rodo 60 km/h. :D Tai nx :D Reikia dar viena turet spidometrą, kad pagal ji atitaikytum.
matrixloxai

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJINTA

Post by matrixloxai »

kaip pakeisti sviesa jeigu pas mane kondiske? ten tokios lemputes idomios,pajungus diodus nedega.
Karolis

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Karolis »

matrixloxai wrote:kaip pakeisti sviesa jeigu pas mane kondiske? ten tokios lemputes idomios,pajungus diodus nedega.
Pas mane tai ir kondiske yra sudejau diodus ir kuo puikiausiai sviecia. gal + su - sumaisiai?
Karolis

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Karolis »

andre21 wrote:Taip ir mondej reikia atitaikyt rodykles į vietas, nes poto gribus rodo. Kaip pas mane vietoi 40 km/h rodo 60 km/h. :D Tai "keiksmažodis" :D Reikia dar viena turet spidometrą, kad pagal ji atitaikytum.
Jo dar lituodamas kazkur kazka sutrumpinau ir dabar ijungus degima apsuku rodykle sokteli iki 500aps ir spidometro greitis rodo 100 o istikro 120 :D
Mondeo008

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Mondeo008 »

Sveiki, labai susidomejau atnaujint spidometro, vejeliu reguliatoriu apsvietima, tik daugiau pasiskaitinejes radau, kad i tuos vejelius ateina 14 V. ( http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... =51&t=2076" onclick="window.open(this.href);return false; ) tai jei desiu tarkim i vejelio reguliatoriu led juostas ( http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=127828" onclick="window.open(this.href);return false; ) - jos 12 V, tai ar nesusvils mano led juostos pajungtos nuo 14 V ? :svilpia:
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Fastbackas »

jau tris skydelius susilytaves is led juostu, niekas nesvila ten, aisku tik kad teisingai susilytuot reikia ;)
Image
Image
Image
dar prie viso, pasidariau peciuko valdymo apsvietima balta, kas yra tikrai ne lengva
Image
Mondeo008

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Mondeo008 »

Nu atrodo tai *labai gerai* :yes1: o kaip cia 1 ir 2 baltuose spidometruose kur raudonos apsuku juostos nuo 6.5 k vienur labiau raudonos, kitur ne ? kitokios led juostos ar kad arciau raudonumo pritaisiai led?

be to nuo to spidometro kontaktu kitoj puseje kur prisilituoja tai galima tarkim bet kiek prilituot tu led juostu ( tarkim net ratuku aplink skaicius jas sujungus ir padarius tokia grandine) nes tarkim galvoju det kuo daugiau led po 2.5 cm kad visi skaiciai ratu butu normaliai apsviesti. ir tarkim sitos led juostos ryskumas reguliuojasi su ratuko apsvietimo tuo salia vairo? ,nes kiek risu, tai tas ratukas mazina srove paduodama i lemputes :)
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Eddy »

led' ai nesiraguliuoja.. jau jei su tuo ratuku pamazintum srove, ledai issijungtu visai. jie arba sviestu arba ne.. o ten kur klausei kur daugiau raudona ir maziau., tai fatsbackas matyt daugiau pasveite tuos dazus
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Mondeo008

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Mondeo008 »

jasna, bandysim pakartot sedevrus :) tik jeigu dar fastback prisimintu ir pasakytu po kiek led juodtu panaudojo, butu visai saunu :taip1:
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by marksistas »

Eddy wrote:led' ai nesiraguliuoja.. jau jei su tuo ratuku pamazintum srove, ledai issijungtu visai. jie arba sviestu arba ne.. o ten kur klausei kur daugiau raudona ir maziau., tai fatsbackas matyt daugiau pasveite tuos dazus
Prašau nešnekėti nesamoniu. Ratukas kuo puikiausiai reguliuoja led'o šviesos stiprumą. Teroriškai ir praktiškai tai žinau. Juk ratukas mažiną srovę nuo 12v iki kažkiek 5V (ar kiek tiksliai nžn). Taip ledas gauna mažiau V ir šviečia silpniau
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Valdelis »

Marksistai, kiek girdejau tai tuose auto kur nebuvo led, juos sudejus ratukas nereaguoja i mazinima, nors pats nemeginau tai negarantuoju. Taciau kad padaryt jog viskas veiktu tikrai galima, pas mane masinoj lagunoj visur ledai buvo ir viskas veike tik tiek kad ten gamykliskai...
zhaibass

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by zhaibass »

Aš norėjau pasiklaust kodėl man nešviečia žibintų reguliavimo apšvietimas? Gali būti, kad saugiklis pasvilęs koks?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by Valdelis »

zhaibass wrote:Aš norėjau pasiklaust kodėl man nešviečia žibintų reguliavimo apšvietimas? Gali būti, kad saugiklis pasvilęs koks?
o gal tiesiog lempute perdegus> gal pirma nuo sito pradek ;)
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK1 Prietaisu skydelio apswietimas keiciam spawla ATNAUJ

Post by marksistas »

Valdelis wrote:Marksistai, kiek girdejau tai tuose auto kur nebuvo led, juos sudejus ratukas nereaguoja i mazinima, nors pats nemeginau tai negarantuoju. Taciau kad padaryt jog viskas veiktu tikrai galima, pas mane masinoj lagunoj visur ledai buvo ir viskas veike tik tiek kad ten gamykliskai...
Pas mane patį padarytas toks "projektas" ir kuo puikiausiai veikia, be jokių burimų. O tų "girdesių" visokių pilna visada būna. Ir dažnai jie būna neteisingi. PVZ šiuo atveju.
Bet galima juk tai ir logiškai išgalvoti. Jei LED'as 12V ir jam pajungsim tik kokis 5V, jis tikrai pakankamai silpnai švies. Tai šią situaciją ir imituoja tas ratukas
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests