Sėdynių šildymo mygtukas

Post Reply
karolis0009

Sėdynių šildymo mygtukas

Post by karolis0009 »

Sveiki. Šiandien nusprendžiau išsiardyti pirmukės sėdynių šildymo mygtukus. Nesitikėjau susitvarkyt ir jau ieškojausi kur gaut kitus, tačiau išsiardžius viskas pasirodė labai lengva. Mygtukas iš sėdynės išsitraukia, turint rankoje manau susigaudysit kaip jį išsiardyt. SVARBU!! : viduje yra smulkus metaliukas (matosi nuotraukoje), kuris iškrenta, tad ardykite atsargiai. Būtent tas metaliukas ir kelia problemą, jis susilenkia. Atsargiai, iš lėto bandome išlyginti. Mano pirmas bandymas replėmis nepavyko, metaliukas perlūžo :D Kitą metaliuką lyginau kitaip : pasidėjau ant stalo išlinkusia puse aukštyn ir uždėjus kokį daigtą ant to išlinkimo labai pamažu spaudžiau žemyn, kad išsilygintų (foto dėje neturiu, nes apie tai pagalvojau tik išlyginęs :D ) Išlyginus sudedame viską atgal ir turime vėl veikiantį mygtuką :yes1: Perlūžus metaliukui taip pat nereik pradėt panikuot. Šitoj situacijoj man padėjo savaržėlė, iš kurios išsilanksčiau tai ką matote nuotraukoje žemiau. Sudėjus (iš pirmo karto gal ir nepavyks, bet tikrai įmanoma išsilankstyt ir sudėt :) ) viskas pilnai veikia. Pirmukių šiais laikais vis mažėja, reta kuri turi šildomas sėdynes, bet gal kam nors kadanors pravers, nes naudotą surast sunku, o naują pigiausiai radau už 150 lt, kas yra nesąmoninga kaina ...

Image

Image
berankis5
Dalyvis
Posts: 157
Joined: 2014 03 03 , 18:45
Vardas/Pavardė:: Gintas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Mėlyna
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Sėdynių šildymo mygtukas

Post by berankis5 »

jeigu bijei kad metalas luš šildyk iki raudonumo :))
karolis0009

Re: Sėdynių šildymo mygtukas

Post by karolis0009 »

berankis5 wrote:jeigu bijei kad metalas luš šildyk iki raudonumo :))
aš nežinojau, tiesiog replėm pabandžiau ir iškart perlūžo :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests