Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Algis »

Rankinio rankena issikecia tik kai nulipa trumpasis troselis nuo pusmenulio.
Vycka

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Vycka »

Man irgi neveike rankinis,tai:
tas itempejas yra automatinis,su dantukais. Jis buvo suteptas varine grafitke,uzsinese mazi itempejo dantukai. Viska isardziau,nupirkau kolodkes,su zibaliuku gerai isploviau itempeja. Surinkt reik atidziai,nes ten ne viena spyruoklyte eina.
Stabdziu troso eiga sutrumpinau; ties atsisakojimu uzdejau keleta saibu. Veikia leeedas 8-) Jau pusantru metu,ir technkinej jokiu kabliuku del stabdziu. Rankinio eiga neilga ir veikia. Beje,naudoju ji kasdien,kad pramankstinti.
addictive

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by addictive »

Algis wrote:Rankinio rankena issikecia tik kai nulipa trumpasis troselis nuo pusmenulio.
O vat pas mane išsiskėtė ta rankena. Ieškau pirkti kitos, kažin ar tinka mk2 nuo mk1 ir atvirkščiai?
marge

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by marge »

ar tinka trosiukai mk1 nuo checbeko ant universalo?
Draugeliz

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Draugeliz »

pas mane ir issiskleide neseniai tai as virinau tapacia .nes nauja manau kainuoja o deveta laiko klausimas kada vel atsitiks.. tai buvo isgresztos skyles ir per jas privirinta .Image

Uploaded with ImageShack.us

prie topaties pakeiciua troseli ir idejau ant sriegio gale kad butu galima pareguluoti itempima.


Image

Uploaded with ImageShack.us
Image

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Algis »

Trumpas troselis su sriegiu rimtas patobulinimas,nereikes deti perpjautu verzliu ir po to uzspausti.
robke19

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by robke19 »

as taip pat vargstu su rankiniu, pasikeiciau i naujas kaladeles, taciau rankinis kaip uzsitraukia iki pat galo taip ir nepasikeite po keitimo, bandziau modifikacija kaip Algis dare ir rode ant trumpojo troso uzdeti tuos metaliukus kaip sitoj foto http://img337.imageshack.us/img337/3294/picture997m.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; taciau uzdejus ir viena ir antra rankinis beveik nelaiko, rankom rata prasuku, uzdejau dar pora ir trosas dabar itemptas kiek tik galima, taciau rankinis vos laiko( rankom rato nebeprasuku, bet masina imanoma nustumti) gal kas gali padeti ir pasiulyti dar koki varianta? itempejai neuzrudyje, dantukai dar geri, bet nesuprantu kame problema ;(
Skimas

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Skimas »

O kai keitei kaladeles, susukai stumokliukus ar su spaustuvais supresavai i vidu?
Arba rankena kazkas netvarkoje. Paziurek ar nuo pat pradziu ant suporto troselis tempia svirti, jei ne neitempia pas tave troso. jei tempia - suporte beda.
robke19

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by robke19 »

Pas mane bugniniai stabdziai, o siaip tik keliant rankena per du dantukus jau trosas tempiasi, tai ir nesuprantu kodel taip silpnai laiko
Skimas

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Skimas »

Su bugniniais turejau patirti tik su kadetu, jie reguliavosi isskeciant kalades. Po nauju keitimo tekdavo truputi su rankiniu pralekti, kol prisitrine. Kaip cia nezinau...
Draugeliz

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by Draugeliz »

na pries TA as suporta sveiciau ikad nebutu toks slidus su sveispoperiu ir poto tapati kaladelem padariau kad butu pasisiaususios ir zinoma trosius tampiau tai prajejau ..2.4 lyg rode...
andzejuz
Dalyvis
Posts: 429
Joined: 2008 01 19 , 13:53
Vardas/Pavardė:: Andzejuz
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2005
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by andzejuz »

robke19 wrote:Pas mane bugniniai stabdziai, o siaip tik keliant rankena per du dantukus jau trosas tempiasi, tai ir nesuprantu kodel taip silpnai laiko
arba kaladeliu sukelejai neuzsifiksuoja, arba neteisingai surinkta. sukelejus sukelk iki tokio lygio, kad bugna sunku butu uzdeti arba uzdejus bugna is kitos puses atsuktuvu sukelk. kadangi naujos kaladeles, pacioj pradzioj gali blogai kabinti.
dantuku netepei?
MK3, '04 universalas, 2.0L, 107kW
robke19

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by robke19 »

ne dantuku netepiau, o del surinkimo tai nemanau kad blogai, nebent kokia spiruoklyte issikabino, nes man surenkant su jom labai sunku buvo, kaip tik kita sav turesiu laisvo laiko tai reiks vel ardytis ir ziureti kas ten netaip.
addictive

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by addictive »

Algis wrote:Rankinio rankena issikecia tik kai nulipa trumpasis troselis nuo pusmenulio.
O vat pas mane išsiskėtė ta rankena. Ieškau pirkti kitos, kažin ar tinka mk2 nuo mk1 ir atvirkščiai?
mondeomk101

Re: Rankinis stabdis nestabdo (issamiai)

Post by mondeomk101 »

sveiki klubieciai , padekit prasau, nu nebesuprantu visai kame esme nekaip neiseina itemti kad veiktu kad ir ka daryciau, ir po masina ten kur issisakoja sujungimas is vieno i du buvau idejes verzliu ir nieko ir ratus buvau nuemes kelis kartus ir kiekviena karta kuo placiau pastatau kaladeles ir vos ne vos per prievarta uzdedu bugna nu vistiek nieko nebesuprantu visai pagelbekit patarkit ka nors nes jauciu reiks pinigelio turbut servisui skirti... jai nerasiu atsakymo
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest