Puslapis 11

Bardačioko spynelės remontas

StandartinėParašytas: 2011 09 15 , 08:42
Ganibudambis
Retro rašė:Blyn ir man uzstrigo, niekaip neatidariau ir islauziau...Vakar man taip pat buvo nutikus labai panaši bėda. Kažkas triokštelėjo, rankenėlė po kelių bandymų atidaryti dar ir sukrypo ir kažkaip išsinėrė. Bardačiokas aišku nebeatsidarė. :galvon: Tik laimei susiprotėjau ir susilaikiau nieko nelaužydamas (kuo dabar labai džiaugiuosi), nors tikrai iki to mažai betrūko. Laimei prisiminiau, kad yra visagalis internetas ir susiradau rusiškame forume, kaip viskas paprastai ir nesunkiai yra daroma. ;)
Taigi:
1. Pasidariau iš dviračio stipino tokį atidarytuvą (galima ir iš kietesnės, grūdintos vielos) 90 laipsnių kampu (kaip rusiška raidė Г) užlenkiau vieną vielos galą, kurio ilgis turi būti apie 5,5 cm. Kitą galą pasidarom kaip jums patinka ir kad būtų patogu suimti ir pasukioti.
2. Pasigamintą atidarytuvą atsargiai įkišam pro plyšelį, kuris tarp bardačioko dėžės viršaus ir panelės. Virš atidarymo rankenėlės, tik dešiniame jos kampe:

Paveikslėlis

Nes būtent kiek dešiniau, o ne tiesiai virš rankenėlės ir yra tas liežuvėlis, kuris fiksuoja dėžę uždarytoje padėtyje.
3. Pasukiojam ten įkišę ir paspaudom :) Aš pataikiau gan nesunkiai nuspausti tą liežuvėli ir bardačiokas be didesnio vargo atsidarė.
4. Po to, atsukęs tris varžtelius ir išėmęs atidarymo mechanizmą, pamačiau visą vaizdą. Radau viduje ir nulūžusią detalę. Viską padariau taip, kaip matosi foto. T.y. toje vietoje, pragręžiau mažytę skylutę, nukirpau medsraigčiui galvutę ir įsukau jį ten, kur buvo tas nulūžęs išsikišimas. Po to dar priklijavau ir tą detalę į vietą ir kartu prie to įsukto varžto. Nors nieko ir klijuoti nebereikėjo, veikė viskas puikiai tik su tuo mano įsuktu varžteliu. Bet dabar ten tikrai nebebus jokių problemų, nes gavosi super tvirta konstrukcija. Jei jau luš, tai kur nors kitur :)
Visas remontas užtrūko apie 10 min. ir nekainavo galima sakyti nė cento ;)

Sėkmės visiems ir nutikus panašiems atvejams, niekada nesikarščiuokit, ypač tai patarčiau jaunimui :) Nelaužykit to, kas ir taip sulūžę ir neprisidarykit sau tuo dar daugiau problemų ;)

Paveikslėlis

Re: Ieškau bardačioko spynelės

StandartinėParašytas: 2012 04 28 , 01:19
Dalius
O jėga ir aprašymas ir paaiškinimas yra! Reiks ir man atsidaryt daiktadėžę pagaliau :D

Re: Ieškau bardačioko spynelės

StandartinėParašytas: 2012 04 28 , 09:22
Dalius
Atsidariau iš antro prasukimo :tipo:

Re: Ieškau bardačioko spynelės

StandartinėParašytas: 2012 06 23 , 21:41
Algis
Atidariau as irgi bardacioka.Is pirmo karto nepavyko ne viela per staciu kmpu uzsilenkiau.
Paveikslėlis
Is antro karto pasikoregavus kampa pavyko lengvai.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vokietis matyt kaisiojo pro visus galus nes dauk pabraizymu yra,ir dar dovanu paliko.
Paveikslėlis
Gedimas standartinis,nuluzus kojele.
Paveikslėlis

Re: Ieškau bardačioko spynelės

StandartinėParašytas: 2012 07 27 , 23:25
Algis
Susitvarkiau ir as bardacioka,atsibodo vazineti su prasiverusiu.Isgrezes skylute medininka be galvutes isukau ir su klijais uzpyliau.
Paveikslėlis