Pasimetę klausimai :)

Post Reply
ShoppingCartWrangler

Pasimetę klausimai :)

Post by ShoppingCartWrangler »

Sveiki,

Turiu 2007 MK IV Mondeo. 2.0 Duratec benzinas (107kw). Jis pralėkęs 288186 km. Automobilis naujas pirktas Lietuvoj, gūdžiais 2007 metais, visa jo istorija žinoma, nes važinėjo šeima :) Prieš kokius 5 metus jam, kaip tikri lietuviai įtaisėm dujų įrangą, BRC 4 kartos, su tepimo sistema. Ir ilgą laiką viskas buvo labai gerai. Prieš kažkur pusę metų variklis pradėjo labai purtytis ir drebėt ant laisvų apsukų. Nu viskas atrodė taip: " onclick="window.open(this.href);return false; - garsas yra, vaizdo nelabai matosi.

Nuvežiau aš jį Kauno Inchcape saloną, ten jie labai viską purtė, darė brangias diagnostikas ir nutarė, kad dėl šito dalyko kaltos vožtuvų gumelės, kurias keitė už baisiai brangiai. Po pakeitimo variklis nebesipurtė taip labai, bet toks dyzelio garsas nedingo niekur :) .

Tada nutariau nebeieškoti teisybės, nu dar biški ieškojau, bet niekas man nepagelbėjo, nes visi pas mus servisuose dyzelių ekspertai Kaune ir jei nori atvaryt kažkokį 2,0 litrų benziną, neapsiima.

Taip ir laksčiau sau pusę metu šiuo automobiliu, visi labai gražiai mane pagirdavo, kad kaip tyliai dirba mano dyzeliukas, aš nusišypsodavau sau ir toliau ramiai važiavau. Retsykiais, ypač, kai būdavo šalta labai sunkiai jungdavosi pirma ir atbulinė pavaros, tad aš pasitaręs su forumais ir internetais pradėjau galvot apie smagračio bėdas. Tik kažkaip man labai keista, nes nebuvau girdėjęs, kad plaukiojančius smagračius dėliotų į tokius slabnus benzinus.

Bet prieš savaitę laiko išlindo labai nemalonus garsas. Jis pasireiškia labai žemom apsukom,
Tas garsas yra va čia: " onclick="window.open(this.href);return false;
Ir čia: " onclick="window.open(this.href);return false;
O čia gal, kažkas, geriau girdėt iškišus telefoną per langa: " onclick="window.open(this.href);return false;

Buvau nuvažiavęs pažiūrėt, gal duslintuvas, kad ir kaip nelogiskai atrodo. Bet duslintuvų meistras sakė "viskas su glušu čia yra gerai"

O ir šiaip benzino variklis labai negražiai dirba: " onclick="window.open(this.href);return false;

Gal turite kokių patarimų? Aišku dar nelabai norėčiau su juo atsisveikint ir parduot :) Bet, gal žinot Kaune (šiaip, gal nebūtinai Kaune) kur jį galėčiau nuvaryt?
Ir maždaug nuo ko pradėt žiurėt.

Ačiū ;)
Marex
Klubo remėjas
Posts: 301
Joined: 2014 07 13 , 22:13
Vardas/Pavardė:: Darius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Smėlio
Vairuoja nuo: 1990
Location: Kaunas
Contact:

Re: Pasimetę klausimai :)

Post by Marex »

Ašigalio g gale kur stambiagabaričių šiukšlių aikštelė, po dešine mūriniuose garažuose , berods prieš antrą pakilimą į antrą aukštą dirbo bičiukas kuris prieš 20m buvo labai kietas benzininiuose varikliuose . Dirba ir dabar (matau ,nes mano garažas ten ir apsilankau bent 2 kartus metuose :) ) kokie ji įgūdžiau su dabartiniais varikliais nežinau ,bet pabandyk
ShoppingCartWrangler

Re: Pasimetę klausimai :)

Post by ShoppingCartWrangler »

Ačiū, pamėginsiu :)
Rokis
Dalyvis
Posts: 77
Joined: 2017 02 07 , 08:05
Vardas/Pavardė:: Rokas Šverčiauskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2005
Location: Vilnius
Contact:

Re: Pasimetę klausimai :)

Post by Rokis »

Už pasakojimą dešimt :ploti: :)
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Pasimetę klausimai :)

Post by Vital »

panasus garsas ir mano zmonos mondej,2007m mk3 2.0ltr benzas/dujos, garsas kiek sumazejo po voztuvu reguliavimo,nes vazinejant dujom nuseda gan greitai,pas mane liko tik smagracio garsai ant laisvu apsuku,bet ir tj ne visada,keisiu tik kai pilnai uzsilenks sankaba :)
ImageImage
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest