Parkingai

sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Parkingai

Post by sekretar »

Spidometras tai toks, bet pas mane neveikia du parkingo davikliai, tai gal del to ir nerodo ant ekrano grafiskai.
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Parkingai

Post by grx »

sekretar wrote:Pamaciau toki dalyka, kur kai suveikia parkingai skydelyje viskas grafiskai vaizduojama, cia visose komplektacijose taip galima padaryt, kad grafiskai matytum artejima prie kliuties?
" onclick="window.open(this.href);return false;
gali buti kad kombinacijoje Convers skydelis + gamykliniai parkingai arba Convers skydelis + gamykliniai parkingai + navi sistema.
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Parkingai

Post by sekretar »

Na pas mane convers skydelis + gamykliniai parkingai, navi jauciu nera nes ne blaupunktas, o sony stovi. Tai logiskai turetu buti parkingu grafinis atvaizdavimas kaip suprantu?
auudriuus

Re: Parkingai

Post by auudriuus »

Pas nė vieną automobilį nėra grafinio parkingo atvaizdavimo skydelyje, nepriklausomai nuo to ar parkingai gamykliniai ar stovi Blaupunktas ar kita sistema. Grafinis rodymas yra tik pas automobilius skirtus Azijos rinkoms.
Karolukas
Dalyvis
Posts: 67
Joined: 2014 01 20 , 16:32
Vardas/Pavardė:: Karolis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2009
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2009
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Parkingai

Post by Karolukas »

auudriuus wrote:Pas nė vieną automobilį nėra grafinio parkingo atvaizdavimo skydelyje, nepriklausomai nuo to ar parkingai gamykliniai ar stovi Blaupunktas ar kita sistema. Grafinis rodymas yra tik pas automobilius skirtus Azijos rinkoms.
What? :hmm2:
sekretar wrote:Spidometras tai toks, bet pas mane neveikia du parkingo davikliai, tai gal del to ir nerodo ant ekrano grafiskai.
Jei nors vienas daviklis yra sugedęs, parking'ai neveikia. Tai tau tas pats, susitvarkius tūrėtų rodyt viską kuo puikiausiai.
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Parkingai

Post by sekretar »

Vat man ne vienas zmogus jau sake del to, kad jei nors vienas daviklis neveikia tai neveikia ir visa sistema, nu bet pas mane visi veikia iskyrus tuos 2 kurie nusproge. Beje del tos azijos tai idomiai cia, gal kas dar galetu tai patvirtint? Arba atsiliepkit kurie turi convers skydeli ir jiems rodo grafiskai viska. Pvz audi a6 tai ten dar grafinis rodymas priklauso nuo parkingu kompo bloko, ten pas jas yra keletas bloku variantu ir tik su kazkokiom raidem rodo grafiskai, o kiti nerodo, gal cia irgi gali buti kazkas panasaus.
Vidma
Klubo remėjas
Posts: 163
Joined: 2013 02 08 , 13:35
Lytis: Vyras
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Parkingai

Post by Vidma »

convers skydelis, gamykliniai parkai, navi su dideliu ekranu- nu nerodo grafiskai nieko, pypia parkai ir tiek
OmniSK

Re: Parkingai

Post by OmniSK »

Pas mane irgi Convers kompiuteris, bet parkingo grafiškai nerodo.
auudriuus

Re: Parkingai

Post by auudriuus »

Europoje įjungti parkingai skydelyje turėtų būti atvaizduojama taip:

Image

Azijojos rinkai skirtose yra taip:

Image

Kodėl taip yra - nežinau. Kad yra būtent taip - faktas.

Grafinį rodymą galima įdiegti ir Europiniuose modeliuose, tačiau tam reikalinga neoficiali modifikuota convers+ skydelio programinė įranga. O jau apie tai plačiau angliškame forume:
http://www.talkford.com/community/topic ... ons/page-1" onclick="window.open(this.href);return false;
Zupkiokas

Re: Parkingai

Post by Zupkiokas »

Sveiki, pas mane (mondeo MK4 2008) nėra parktronikų, bet gal yra galimybė juos įsidėti? Gal kas esate su tuo susidūręs ir ką nors galėtumėte rekomenduoti?
lince

Re: Parkingai

Post by lince »

Aha ydomus reikalas pasmane irgi ydomu ar aitu taip :taip1:
lince

Re: Parkingai

Post by lince »

As ir noriu :yes1:
lince

Re: Parkingai

Post by lince »

Yra parkingu sistemos pirkt nera brangios bet kokybe nezinau ar pasiteisina.Reik gal taisiklingai sudet
Zupkiokas

Re: Parkingai

Post by Zupkiokas »

Bet jeigu teisingai suprantu, tu kalbi apie neoriginalias Ford parkingo sistemas? Mačiau jų pilna internete, bet kažkaip abejoju jų patikimumu. Masčiau gal kas užsiima įmontuoti originalias sistemas. Tiesiog norėtųsi nuomonės tų, kurie įsidiegė originalias, arba važinėja su kitomis parkingo sistemomis. :|
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Parkingai

Post by Raime »

Na tos neoriginalios veikia taip pat kaip originalios tik kad turesi detis ta papildoma ekraneli,parktronikus gali rasti pagal savo masinos spalva
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests