Easy fuel sistema

Post Reply
kalciganas
Dalyvis
Posts: 6
Joined: 2018 04 17 , 15:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Easy fuel sistema

Post by kalciganas »

Sveiki, neseniai isigijau mondeo mk4, 2008 universala. Atvaziavau i kolonele piltis dizeliuko, ogi ziuriu nepavyksta. Pas mane ta naujoviska "bekorkine" sistema. Berods ten yra 2 voztuveliai: vienas giliau metalinis, kitas arciau, kur turetu suktis i sona, berods plastmasinis. Ta va, tas pirmasis voztuvelis iskrites is savo vietos ir sonu blokuoja kuro ipylima. Buvau nuvares i Ford atstovybe, sako keisk visa garlavyna(214eur), nieko kito nepadarysi.
Noreciau suzinoti: gal eina kaip nors pataisyti? Ar butinai turiu visa keisti? Ir siaip man labai idomu ar tas pirmasis "voztuvelis" apsaugo baka nuo ko nors, ar tik kad neteisingo kuro neisipilciau? Gal isvis ji galiu isimti?
Pasidalinkit kas susiduret
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Easy fuel sistema

Post by Vital »

kalciganas wrote:Sveiki, neseniai isigijau mondeo mk4, 2008 universala. Atvaziavau i kolonele piltis dizeliuko, ogi ziuriu nepavyksta. Pas mane ta naujoviska "bekorkine" sistema. Berods ten yra 2 voztuveliai: vienas giliau metalinis, kitas arciau, kur turetu suktis i sona, berods plastmasinis. Ta va, tas pirmasis voztuvelis iskrites is savo vietos ir sonu blokuoja kuro ipylima. Buvau nuvares i Ford atstovybe, sako keisk visa garlavyna(214eur), nieko kito nepadarysi.
Noreciau suzinoti: gal eina kaip nors pataisyti? Ar butinai turiu visa keisti? Ir siaip man labai idomu ar tas pirmasis "voztuvelis" apsaugo baka nuo ko nors, ar tik kad neteisingo kuro neisipilciau? Gal isvis ji galiu isimti?
Pasidalinkit kas susiduret
tj bent teisingai pistoleta istatai? nes as pirma karta 10min pyliau salerka, 1ltr gal tik isipyliau ir daugiau nei puse ant zemes :D :D
ImageImage
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests