MK1 Nebeveikia peciukas

Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Nebeveikia peciukas

Post by Valdelis »

tai manau jau nebeveikia :D
Bukva

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Bukva »

Sveiki, radau sita sena tema, bet problema kaip tik aktuali man, tad gal kas padesit.. Zodziu veike pa mane salono apiputimas normaliai ir viskas reguliavosi. Vakar teko prasivaziuot per didele liuti ir siandien vejelis veikia tik ant 4 padeties.. Ziurejau ausinimo skysti, pasirodo jo buvo mazoka, tad db dapyliau iki max, bet problema neissisprende.. Saugiklius irgi visus perejau, bet reliu nelieciau, nes nelabai ka jose suprantu.. Cia raset, kad "man zinoma kodel veike tik ant 4 padeties".. Tad gal galit patikslint kodel? Ar ten ta rele po bardacioku parejo, ar kazkas ties paciu peciuku uztrumpino?

Aciu.
Bukva

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Bukva »

Tiesa, pati vejelio reguliatoriu is paneles buvau issiemes, viskas ten gerai, niekas nesusivile, jungtys sveikos.. kazkur pries metus esu ji pakeites..
wixxwa

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by wixxwa »

Prie vejelio greicio reguliatoriaus laidai susvilo.. po bardacioku ten kur yra..
HooLiGaN

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by HooLiGaN »

Perdegė pečiuke pasipriešinimai
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Algis »

Pasikeisk saugikli varzose.
http://img17.imageshack.us/img17/6049/picture234d.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Raime »

Algis. wrote:Pasikeisk saugikli varzose.
http://img17.imageshack.us/img17/6049/picture234d.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
na Algi tu pavarai,ar yra koks nors klausimas susijes su monde kad tu neturetum foto tam atsakimui ! :yes1: grynas katalogas su foto esi :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
HooLiGaN

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by HooLiGaN »

apie sita dali ir snekejau. kai perdega, tai tik paskutine padetis veikia, tipo kaip tiesiai laidus sujunges
HooLiGaN

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by HooLiGaN »

pacios varzos gaunas vyduj, o fiske kur pasijungia isorej. gaunas kad visa sita dalis uzdengia skilepeciuko korpuse
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Algis »

Bukva wrote:Nu aciu chebryte uz patarimus, matau cia rimta liaudis ir su patirtim susirinke :) Siandien vel lyja, tai pastebejau, kad butent ties peciuku vanduo bega ant keleivio kilimelio.. Tai reiks ardyt toje vietoje ir ieskot jusu minimo saugiklio.. O tos varzos ten paciam peciuke, t.y. viduje, ar kazkur sone stovi?
Ten nieko nerasi issiardes.Pasikeiti salono oro filtro dezes tarpine ir nustos begti vanduo.Arba nuimi visai sena tarpine su hermetiku padarai siule ir uzspaudi.Hermetika reikia uzdeti tokiu pricipu kaip klijuoja priekini stikla.
http://img84.imageshack.us/img84/6162/picture558i.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Prie varzu prieiti nieko nereikia ardyti,isimi bardacioka ir viskas kuo puikiausei matosi.
http://img402.imageshack.us/img402/3381/picture180s.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
dziudas

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by dziudas »

sveiki, atsirado problema mk1, TD., peciukas sildo tik gazuojant. kitaip pucia salta. t rodykle per viduri., termostatas pakeistas. Gali but kalta vandens pompa? Peciukas uzsikises?
dekui, jei kas patars...
HooLiGaN

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by HooLiGaN »

arba voztuvas ausinimos skiscio kamstelyje, arba radiatoriukas peciuke uzsikises. turejau tokia pat beda, ir viena ir kita varianta esu dares, tik nepamenu su kuriuo butent sia problema issprendziau
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Raime »

prie to pacio gal kas pasakytu kas gali buti,96 m 1.8 td ijungus peciuka girdisi kad jis veikia visu pajegumu bet i vidu vejes nepucia,zodziu toks vaizdas kad paneleje vejas vaiksto bet per groteles i salona nepatenka,kas gali pasakyti kur ieskoti bedos,cia ne mano mondei bet Panevezieciui noretusi padeti su tokiu gedimu,laukciau pasiulimu kur ieskoti bedos
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Algis »

Raime ziurek filtra,bus kogero uznestas.
Jeigu temperatura normali o pradeda sildyti tik sukelus apsukas bus radiatoriukas uznestas.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK1 Nebeveikia peciukas

Post by Raime »

Algis wrote:Raime ziurek filtra,bus kogero uznestas.
Jeigu temperatura normali o pradeda sildyti tik sukelus apsukas bus radiatoriukas uznestas.
Algi fyltras nieko detas,pamirsau pasakyti kad jis pakeistas i nauja,as irgi galvojau kad jis uzsikyses ir todel nepraleidzia oro bet pasirodo kad ne tame beda,itariu kad yra pagrindynis sakykim voztuvas kuris turi atidaryti oro patekyma i sistema ir jis neatsidaro,neleidzia orui cirkuliuoti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests