kliba ratai

Pashka

Re: kliba ratai

Post by Pashka »

Arturas wrote:Tai gal galima paverzti ( pareguliuoti ) guoli.
Reguliuojami (verziami) mano ziniom tik konusiniai guoliai, bet jie neatlaiko tokiu apkrovu- yra mazagreiciai, o kadangi cia paprasti rutuliniai tai ju yra tik 2 reguliavimo galimybes: -guolis yra; -guolio nera :D
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: kliba ratai

Post by Valdelis »

Kaip cia pasakius, buna kai pradeda klibet guolis gali paverzti ten puse apsukimo bet poto greitai guolis uzti pradeda :DDD O siaip kai keiciamas guolis uzverziamas iki galo ir viskas nera kaip pas audines senas galiniai guoliai verziami :svilpia:
virgis

Re: kliba ratai

Post by virgis »

gali būti ir selenblokai, jei 9 ir 3 kryptimi kliba
dariux

Re: kliba ratai

Post by dariux »

Ziureti traukes ,antgalius ,sarnyrus ,selenblokus ,sakes ,jei ne tada guolis .Bet jau pas mane kas 3men selenblokai eina lauk
Bandit

Re: kliba ratai

Post by Bandit »

mano galinis mk3 ratas irgi gerokai klibejo tai pasirodo salinblokas vienas buvo visai parejas nei trupucio gumos vidui nelike.
Vaidas

Re: kliba ratai

Post by Vaidas »

dariux wrote:Ziureti traukes ,antgalius ,sarnyrus ,selenblokus ,sakes ,jei ne tada guolis .Bet jau pas mane kas 3men selenblokai eina lauk
Tuomet klausimas butu: kokios kokybes ir po kiek tuos sailentus perki? Gal tuomet vertetu karta nepagailet kiek daugiau pinigu ir isigijes brangesnius (bet neabejotinai KOKYBISKESNIUS) nebegalesi skustis, kad trumpai laiko ? ;)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: kliba ratai

Post by Algis »

Salenblokus reikia deti vienos firmos i abi puses.Skirtingu firmu buna nevienodo kietumo guma.Stabdant arba isibegant gali masina eiti i viena arba i kita puse nes gaunasi skirtingas vaiksciojimas is gumos.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest