MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post Reply
Modis

MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Modis »

Sveiki pilieciai,
Iskilo klausimas gal kas esat susidure. Ant mano mondes buvo tokia plastmasine apsauga po bamperiu taciau tai tikrai nera ta vadinamoji variklio apsauga nes ji tokio ploto neuzima. Tai va ta apsauga man netycia visiskai suluzo ir reikia keisti. Pardavime yra "apsauga po bamperiu" ir "variklio apsauga"
http://eshop.akste.lt/pagrindine/10870- ... kokyb.html
http://eshop.akste.lt/pagrindine/11193- ... kokyb.html
Gal kas zino ar variklio apsauga atstotu kartu ir apsauga po bamperiu? ar visgisios detales "saugo" skirtingas vietas po automobiliu?
Draugeliz

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Draugeliz »

gerai nepamenu bet buferio apsauga mazai ka ten tau uzdengs. jai perki tai pirk viska... beto variklio apsauka kisasi ibuferio apsauga lyg. arba atvirksiai . tiksliai nepamenu.. esme tame kad vejas nesulauzytu ja tau ... kai bus pasipriesinimas , o nebus buferio apsaugos...
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Valdelis »

Tai manau jam suluzo ta apsauga, o visa kita pas ji yra :) tuomet nera tiklso jam pirkti variklio apsaugos jai ji yra :)
velnys007

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by velnys007 »

tos dvi detales saugo skirtingas vietas apsauga po bamperiu tvirtinas prie bamperio jinai tikia siaura po bamperiu tik, na o pati variklio apsauga tvirtinasi prie bamperio apsaugos ir uzdengia varikli pigiausiosdalys.lt ten bent vatiklio apsauga 92lt su siuntimu
Modis

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Modis »

Valdelis wrote:Tai manau jam suluzo ta apsauga, o visa kita pas ji yra :) tuomet nera tiklso jam pirkti variklio apsaugos jai ji yra :)
pas mane nebuvo niekada variklio apsaugos, tik ta vadinama "po bamperiu" :)
Na man esme jau aiski, aciu visiems :)
Diablo

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Diablo »

Su pilna variklio apsauga is gamyklos MK3 riedejo tik turincios dyzelinius variklius. Benzininiai varikliai pilu apsaugu lyg ir neturi.
Slizikas

Re: MK3 variklio apsauga/apsauga po bamperiu

Post by Slizikas »

Sveiki,
Truputi uznese gala i pusni, skilo galinio bamperio sonas (MKIII universalas). Islipes apziuret radau "papildomu detaliu" ir nezinau ar mano :) Mat baisiai pavojingas kampas buvo (manau ne viena mane ten apsnigusiam zvirkeli uzmete buvo).

Klausimas: Ar yra po galiniu bamperiu (dugne) kazkokia apsauga, priesingoje puseje nei "glusakas"?

Dekingas uz pagalba.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests