Sugedusi sankaba

Skimas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Skimas »

Gezatron wrote:
Vaidas wrote:Ei, Geza, kur tu radai tas kainas ir komplektus apskritai? Ir beje, o isminamojo guolio nepamirsai? ;)
interkarse pilnas kompolektukas.. :)
Intercars komplektas tik diskas ir diskatorius LUK 280, jei komplektas su guoliu LUK tada apie 700lt. (eiliniams mirtingiems :) apie 900lt). Itariu kur ziurejai irgi be guolio...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Sugedusi sankaba

Post by Gezatron »

Skimas wrote:
Gezatron wrote:
Vaidas wrote:Ei, Geza, kur tu radai tas kainas ir komplektus apskritai? Ir beje, o isminamojo guolio nepamirsai? ;)
interkarse pilnas kompolektukas.. :)
Intercars komplektas tik diskas ir diskatorius LUK 280, jei komplektas su guoliu LUK tada apie 700lt. (eiliniams mirtingiems :) apie 900lt). Itariu kur ziurejai irgi be guolio...
na dabar pasikeites interkars katalogas kazkaiptai.. tada kai ziurejau tai tiek ir kainavo :) na db mano minetos Nexus firmos apie 340 kainuoja.. na taip be isminamojo guolio..

o ce ne tas isminamasis guolis ?

SACHS 3151 891 001 3151 891 001 67.47lt

seip turiu isminamajy guoly... bet pas mane hidraulinis nuo mk2 ir jo mandzetus pasikeiti reiktu,..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

Na hidraulinis pas mane neina (aciu Dievui), tai ir nereikia man jo :D Laumkely paprastas isminamasis - iki 50lt
Db tik bandau, kaip tikras lietuvis, iskapstyt, kas dar pigiau man visa komplekta galetu "sumakliuot" :)
Su zinojimu kaina ir taip jau nuo 700lt vos ne perpus nukrito :D
Skimas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Skimas »

Paskaityk kaip draugelisz keitesi sankaba, ir pagalvok ar nebus skupas moka 2 kartus :)

http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... na#p112208" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Sugedusi sankaba

Post by Algis »

Aukstom kainom remontuojat sankabas.Kiek teko tvarkyti sankabas pagrinde pareina diskas,nusiperku ferido uzkniediju ir vaziuoju.Pries renkant ant grezimo stakliu dar diskatoriu pasitikrinu.Dabar juodos mondes irgi praslyta jau sankaba kai turbina isijungia.Dar metai liko su ja vaziuoti jeigu bloges reiks irgi diskiuka perkniedyti.
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

Skimas wrote:Paskaityk kaip draugelisz keitesi sankaba, ir pagalvok ar nebus skupas moka 2 kartus :)

http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... na#p112208" onclick="window.open(this.href);return false;
Nu matai, kaip mane "apsviete": kadangi pas mane sankaba ne hidrauline, o dar su trosu, tai ir kainos ryskiai zemesnes. Hidraulinej sankaboj vien tik isminamasis nuo 250lt ;) Na diskas ~150lt (o jo jau tikrai reiks), isminamasis- ~50lt (jo irgi reiks, nes tarska jau nuo pirkimo, t.y. apie 4 metus), diskatoriaus, tikiuosi, kad nereiks, bet visgi jei- kazkas ~200lt. Kainos juk normalios- ne pacios maziausios ;)
Vaidas

Re: Sugedusi sankaba

Post by Vaidas »

Algis wrote:Aukstom kainom remontuojat sankabas.Kiek teko tvarkyti sankabas pagrinde pareina diskas,nusiperku ferido uzkniediju ir vaziuoju.Pries renkant ant grezimo stakliu dar diskatoriu pasitikrinu.Dabar juodos mondes irgi praslyta jau sankaba kai turbina isijungia.Dar metai liko su ja vaziuoti jeigu bloges reiks irgi diskiuka perkniedyti.
Algi, matai, ne visi turi salygas garaziuke viska pasidaryt... Tureciau bent elementaru garaza- seniai jau buciau issirinkes viska ir zinojes, ka reikia keist, ko ne. Ir tikriausiai, masina jau seniai slifuotu Vilniaus asfalta :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests