Dreba masina

Pauliusz

Re: Dreba masina

Post by Pauliusz »

pasiziurek ar visos pagalves prisitvirtinusios, nes man kai pakeite karteri (eme ir greiciu deze ) tai parode kad yra nuskelta pagalves ausis nuo greiciu dezes, tik nezinau ar ji buvo is seniau ar as ja nuskeliau kai uzskirdau ant kelmo :) bet dabar nebedreba :) P.S ausi privirino
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dreba masina

Post by oxicas »

ir man tokia pati beda prasidejo, ypac drebet pradeda nuo 80 iki 100km/h ir tik ilgiau pavaziavus pradeda drebet. ismynus sankaba arba atleidus gaza, drebejimas is karto dingtsa, o tik vel paspaudus gaza, dreba. ir kuo daugiau apkrovos (i kalna) tuo labiau dreba. ar issprendet kas nors sita beda savo masinoj?
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

Man taip pat prasidejo pradzioj tarp 80 ir 100, o po to jau visada duodant gazo kai pavazineji :)
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

kazkaip nenorom,bet gal reikes patiket,kad bus nekokybiskas luk firmos smagratis,kuris pakeistas naujas.. dar per pedala nesijaucia, bet stipreja garsas (duslus bumbtelejimas) jungiant begi ir atleidziant sankaba. ..
GEx2

Re: Dreba masina

Post by GEx2 »

ar kas nors issisprende sita problema pas save?
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

dar neprisiruosiu niekaip,nes brangus malonumas..
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dreba masina

Post by oxicas »

Indrikas wrote:dar neprisiruosiu niekaip,nes brangus malonumas..
o tai kodel turi brangej kainuot, del ko manai ji dreba?
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

tdel,kad viskas isieskota,beleieka lupt sankaba ir ziuret gal ten kazkas blogai sudeta.. o gal purkstukas..
GEx2

Re: Dreba masina

Post by GEx2 »

Na as jau susitvarkiau. vidine granata issinesiojus buvo. Problema ta, kad parsiduoda tik su visu pusasiu, tiek srotuose tiek Ford Vistoj. Ford vistoj kaina 1200 lt srotuose apie 250. Tai man viskas kartu su pusasiu (beveik nauju) darbu, litru tepalo i greiciu deze, kuru pasivazinejimam susirast gera pusasi ir darbu atsiejo 450lt
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dreba masina

Post by oxicas »

GEx2 wrote:Na as jau susitvarkiau. vidine granata issinesiojus buvo. Problema ta, kad parsiduoda tik su visu pusasiu, tiek srotuose tiek Ford Vistoj. Ford vistoj kaina 1200 lt srotuose apie 250. Tai man viskas kartu su pusasiu (beveik nauju) darbu, litru tepalo i greiciu deze, kuru pasivazinejimam susirast gera pusasi ir darbu atsiejo 450lt
o ta vidine granata eina kazkaip patikrinti servise? pats tokiu darbu nemoku daryt :?
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

as pirkau srote pusasi ilgaji su granata - pakeiciau ir ta pati zopa.. kol salta masina nedreba,o tik pavaziuok daugiau nei 10 min ir duodant gazo dreba ir oj kaip dreba...
GEx2

Re: Dreba masina

Post by GEx2 »

Servise pakelus ant keltuvo jei meistras nezioplas tai iskart pamatys. Pajudinus ranka pradeda garsus negerus skleist.
Beje jei nori galiu zmogaus numeri duot kuris man sutvarke.
Donatasp

Re: Dreba masina

Post by Donatasp »

GEx2 wrote:Servise pakelus ant keltuvo jei meistras nezioplas tai iskart pamatys. Pajudinus ranka pradeda garsus negerus skleist.
Beje jei nori galiu zmogaus numeri duot kuris man sutvarke.
Prieš savaitę pakeičiau smagratrį ir sankabą. Drebėjimas sumažėjo bet neišnyko. Taigi lieka vidinė granata. Gali duot to meistro numerį kur keitė?
Indrikas

Re: Dreba masina

Post by Indrikas »

duok tada numeri to meistro.aciu ;)
GEx2

Re: Dreba masina

Post by GEx2 »

Indrikas, Donatasp, pasitikrinkit PM. nusiunciau numeri.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests