Imobilaizerio atjungimas

Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Fastbackas »

Algis wrote:Aurimai tu atjungei signalke o ne imobilaizeri.Isimk is raktelio ampole ir tada pabandyk uzvesti,manau nesigaus.
bet nedega imobilo lempute dabar, ir neduoda rakto priduot.
Skimas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Skimas »

Fastbackas wrote:
Algis wrote:Aurimai tu atjungei signalke o ne imobilaizeri.Isimk is raktelio ampole ir tada pabandyk uzvesti,manau nesigaus.
bet nedega imobilo lempute dabar, ir neduoda rakto priduot.
Imobilaizeris ir signalizacija atskiri prietaisai. Tarpusavyje susije atvirais kontaktais, todel vieno atjungimas kitam itakos neturi. Ismeciau originale signalke, kai ji nudvese, imobilaizeris kaip veike taip veikia.
Last edited by Skimas on 2012 08 11 , 18:05, edited 1 time in total.
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Fastbackas »

bet jie susije tarpusavyje, ir jei imobila pilnai atjunginet tai reiktu kruva laidu perlytuot, reliu ir pan ..
Vaidokas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Vaidokas »

Tame ir bėda, kad neturiu atsarginio rakto. Skambinau vienam meistrui, tai imobilaizerio perkodavimas 300 Lt + raktas virš 100. Klausiau, ar įmanoma išvis atjungt jį, tai sakė paprasčiau perkoduot. Nežinau, sunkiai tikisi, gal uždirbt norėjo žmogus :)

Tai negi nėra nė vieno atjunginėjusio benzui? HELP :melstis1:
Skimas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Skimas »

Imobilaizeris benzinui blokuoja greiciausiai kuro siurbliuka ir starteri (dyzeliaui siurblio voztuva ir starteri). Pabandyti galima paduoti ant siurbliuoko tiesiai 12V nuo degimo ar per jungikli ir ant slipso ... jei uzsikuria - tada bus aisku, kad imobilaizeri galima taip apeiti - tada elektrikas nesunkiai sutvarkytu. P
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Algis »

Vaidokas wrote:Tame ir bėda, kad neturiu atsarginio rakto. Skambinau vienam meistrui, tai imobilaizerio perkodavimas 300 Lt + raktas virš 100. Klausiau, ar įmanoma išvis atjungt jį, tai sakė paprasčiau perkoduot. Nežinau, sunkiai tikisi, gal uždirbt norėjo žmogus :)

Tai negi nėra nė vieno atjunginėjusio benzui? HELP :melstis1:
Buvau nuvaziaves pas meistru kad padarytu atsargini rakta su imobilaizeriu ir situacija gavosi tokia.Fordinio rakto padarymas 40 lt.Rakta isikiso i skaneri ir preiske,pas mane stovi brangus cipsas kuris kainuoja 90 lt.Kadangi pas mus kaime visi dirba ant audzikiu ir folksvageniuku tai tokiu cipsu neturi,atvaziuoti antradieni bus parsiveze ir padarys.Manau antradieni turesiu rakta ir bus aiski visa procedura.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Raime »

na man seniau ta pati meistras sake kad paprasto fordinio rakto padarimas 30 lt kainuotu o su cipsu 160 lt bet cia buvo jau senai kai su mk1 dar vazinejau tai dabar reiskiasi jau atpygo padarimas nes tau kainuos 130 lt :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
mimas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by mimas »

išsilupkit iš originalaus rakto imobilaizerį įklijuokit kur mašinoj, kad neišluptumėt netyčia ir darykitės tuos raktus kiek norit
Vaidokas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Vaidokas »

Algi, tai tavo variantas paprastas ir nebrangus, kai turi raktą su čipu, kurį gali nuskanuot. Aš neturiu nei originalaus nei atsarginio rakto, nieko neturiu :) Vienintelis variantas, kurį man meistras pasiūlė - perkoduot imobilaizerio blokelį, stovintį mašinoj (kur jis yra velniai žino) - 300 Lt, ir rakto su čipu padarymas virš 100. Kaip tai nesinori tiek investuot į savo senelį forduką :)

Skimai, ant šlipso turi omeny ant troso tempiant, kad apeit starterio blokavimą?
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Algis »

Vaidokas wrote:Algi, tai tavo variantas paprastas ir nebrangus, kai turi raktą su čipu, kurį gali nuskanuot. Aš neturiu nei originalaus nei atsarginio rakto, nieko neturiu :) Vienintelis variantas, kurį man meistras pasiūlė - perkoduot imobilaizerio blokelį, stovintį mašinoj (kur jis yra velniai žino) - 300 Lt, ir rakto su čipu padarymas virš 100. Kaip tai nesinori tiek investuot į savo senelį forduką :)

Skimai, ant šlipso turi omeny ant troso tempiant, kad apeit starterio blokavimą?
Paklausiu sendiena raktiniu kiek kainuotu rakto padarymas jeigu raktas pamestas ir ar reikia ka nors perasineti.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Algis »

Jau turiu atsargini rakta,kainavo 130 lt.
http://img571.imageshack.us/img571/4739/picture1264.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Raime »

lipdukas fordo tai uzklijuotas ne kaip :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Algis »

Raime wrote:lipdukas fordo tai uzklijuotas ne kaip :D
Cia jau italu chaltura,ne lipdukas o plastmase skaidri su islietu fordo zenkleliu.
Vaidokas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Vaidokas »

Algis wrote:Paklausiu sendiena raktiniu kiek kainuotu rakto padarymas jeigu raktas pamestas ir ar reikia ka nors perasineti.
Paklausk, ačiū :) O perrašinėt tai reikia imobilaizerio blokelį mašinoj ir tik tada naujam kodui jie gali sukurt čipą, bent jau aš taip supratau iš savo meistriuko.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Algis »

Sitie meistrai kur man dare rakta tik kopijuoja nuo seno rakto.Kiek supratau is ju,jeigu be rakto tai reikia isimti viena spynele ir jungia prie masinos kazkoki skanatoriu kuris nuskaito rakto koda.Kiek domejausi yra pas mus meistras kuris uzsiima pamestu raktu darymu,kai suzinosiu koordinates parasysiu visas smulkmenas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests