TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Jogurtas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Jogurtas »

Pakeičiau mažąjį termostatą, mašina jau šyla normaliai.

Patarimas keičiantiems.
Jeigu atsukinėsite metalinius vamzdelius nuo siurblio iki purkštukų, tai nuorinkite juos prieš priverždami prie purkštukų.
Nenuorinus - neužsives mondavoškė :)

Daliau, ačiū už pic.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Dalius »

Jogurtas wrote:Pakeičiau mažąjį termostatą, mašina jau šyla normaliai.

Patarimas keičiantiems.
Jeigu atsukinėsite metalinius vamzdelius nuo siurblio iki purkštukų, tai nuorinkite juos prieš priverždami prie purkštukų.
Nenuorinus - neužsives mondavoškė :)

Daliau, ačiū už pic.
Visada prašom! :)
MkI, MkII, MkIII.
modemas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by modemas »

Siandien keite man mazaji termostata,patebejau kad pute is kart silta ora,ir pavaziavus kazkiek rodykle pakilo iki vidurines atzymos :) ,ko anksciau pasiekti budavo sunku,nebent pastovejus kamsciuose ir tai dar uzkistas buvo kartonas :( . Dabar syla gerai. ;)
Ziuresiu kokios kuro sanaudos po pakeitimo,nes eme apie 12l mieste.
mukas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by mukas »

modemas wrote:Siandien keite man mazaji termostata,patebejau kad pute is kart silta ora,ir pavaziavus kazkiek rodykle pakilo iki vidurines atzymos :) ,ko anksciau pasiekti budavo sunku,nebent pastovejus kamsciuose ir tai dar uzkistas buvo kartonas :( . Dabar syla gerai. ;)
Ziuresiu kokios kuro sanaudos po pakeitimo,nes eme apie 12l mieste.
Pranesk jei pastebesi pasikeitimus.
modemas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by modemas »

Galiu pranest geras naujienas :| uzsipyles 20ltr nuvaziavau 240km,tai iseina santykiu 8.33ltr/100km, :yes1:
Galvoju detis dar aktyvizatoriu,gal kas turit ka papasakot apie juos? ar yra kuro ekonomija,buciau dekingas uz pranesimus :atia:
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Dalius »

modemas wrote:Galiu pranest geras naujienas :| uzsipyles 20ltr nuvaziavau 240km,tai iseina santykiu 8.33ltr/100km, :yes1:
Galvoju detis dar aktyvizatoriu,gal kas turit ka papasakot apie juos? ar yra kuro ekonomija,buciau dekingas uz pranesimus :atia:
Aktvyzatorius tai čia tas kur ant šlangučių kuro iš išores užsideda ? :D Jei apie tai kalbam tai ten tik burtai :)
MkI, MkII, MkIII.
remygaj

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by remygaj »

Neturi kur pinigu det pirkis:)))))) busi dar vienas patikejas pasakom :liezuvis:
mukas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by mukas »

na man su 40litru 400km. ;/ aisku ta rodykle temperaturos grybauja keiciau didyji termostata tai lyg ir kilti pradejo, bet lygi vidurio neatsistoja, kazkaip itariu jog mazasis grybauja gal del to ir kuro sanaudas itakoja, nes 10l / 100km daugoka. Kiek mazasis termostatas kainuoja ford centre?
remygaj

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by remygaj »

Na as su 30 nuvaziavau 500, ir pas mane taip pat grybauja temp rodykle, bek kolkas as i tai visai nekreipiu demesio :)
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Dalius »

mukas wrote:na man su 40litru 400km. ;/ aisku ta rodykle temperaturos grybauja keiciau didyji termostata tai lyg ir kilti pradejo, bet lygi vidurio neatsistoja, kazkaip itariu jog mazasis grybauja gal del to ir kuro sanaudas itakoja, nes 10l / 100km daugoka. Kiek mazasis termostatas kainuoja ford centre?
Mk3 temperatūros rodyklė beveik iki vidurio normaliai ir būna :) O jei pakyla beveik iki vidurio ir vėliau nukrenta iki pirmos padalos, vėliau vėl pakyla ir vėl krenta tada būna kad mažasis termostatas grybą pjauna :) Tas termostatas mažasis(tepalo aušinimo) kainuoja 90-110 lt kiek teko girdėt jei kas jį pirko ir pats palyginiui kai pirkau įtraukiau į šį kainų apibrėžimą :D
MkI, MkII, MkIII.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Dalius »

remygaj wrote:Na as su 30 nuvaziavau 500, ir pas mane taip pat grybauja temp rodykle, bek kolkas as i tai visai nekreipiu demesio :)
Pas tave tai normaliai sunaudojo :) comonrail sistema taupesnė bšk tai tau pliusas :) aš su TDDI su 50L dyzelio užsipylęs prieš šventes mišriu rėžimu: trumpais atstumais, ilgais atstumais su pilna mašina chebros ir be chebros nuvažiavau 700 ir dar ten keliolika km, bet apvalinu ne savo naudai ir gaunas 7l/100km. Sunaudojimas toks realus, o mašinoj kompas rodo, kad naudoja 9,6L/100km :)
MkI, MkII, MkIII.
mukas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by mukas »

Dekui Daliau uz atsakyma.

P.S O kaip jus tikrinat kiek suvartoja auto 100km, nes jeigu ziuresi pagal kompa tai isvis kosmosa rodo. Vaziuoja kol uzgesta nepatikima. Ir kaip po galais nuresetint kuro suvartojimo rodmenys nes maigau ir maigau as ta knopke viena kart suveikia kita ne..
modemas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by modemas »

P.S Pas mane be kompo,o tikrinu paprastai uzsipyles 20ltr vaziuoju iki uzsidegs raudona lempute.nevaziuoju iki pask laso bake, kazkur buvo aprasyta kaip ten nuresetint ,pasiskaityk forume cia,buvo tokia tema maciau...
modemas

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by modemas »

Dalius wrote:
mukas wrote:na man su 40litru 400km. ;/ aisku ta rodykle temperaturos grybauja keiciau didyji termostata tai lyg ir kilti pradejo, bet lygi vidurio neatsistoja, kazkaip itariu jog mazasis grybauja gal del to ir kuro sanaudas itakoja, nes 10l / 100km daugoka. Kiek mazasis termostatas kainuoja ford centre?
Mk3 temperatūros rodyklė beveik iki vidurio normaliai ir būna :) O jei pakyla beveik iki vidurio ir vėliau nukrenta iki pirmos padalos, vėliau vėl pakyla ir vėl krenta tada būna kad mažasis termostatas grybą pjauna :) Tas termostatas mažasis(tepalo aušinimo) kainuoja 90-110 lt kiek teko girdėt jei kas jį pirko ir pats palyginiui kai pirkau įtraukiau į šį kainų apibrėžimą :D
As uz savo mokejau 120,kitur galima buvo uzsakyt uz 110,bet pas mane buvo originalas fordinis,tai nesuku galvos. 8-)
Siaip kad nukrenta dar pradzioj rodykle tarp pirmos ir vidurines padalos,bet kai jau isyla tai buna per vidury manau,nes pastebejau kai prie sviesoforo sustoji tai pakrenta temperatura,vel vaziuoji tai pakyla iki vidurines atzymos kur jau daugiau ir nepakyla auksciau.
Do_it_Easy

Re: TDDI/TDCI termostatų pakeitimas

Post by Do_it_Easy »

Kaip tiksliai vadinasi tas mažasis (tepalo) termostatas? Kažkaip žiūriu internetiniuose kataloguose (ELOTAS, autoaibė) ir niekur nerandu. Yra tik vienintelis aušinimo termostats (aušinimo skiltyje). Tai čia kiek suprantu yra didysis? Ar aš čia juos abu maišau? :svilpia:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest