v6 ar vertas demesio

assa

v6 ar vertas demesio

Post by assa »

Sveiki, permeciau temas, deja nieko rimtesnio apie sita varikli neradau, pagrinde apie 1.8 ir 2.0 sukasi temos. Gal galite papasakoti, kas per varikliai, ar grandine,ar dirzas, kaip su dujom draugauja, silpnos vietos ir t.t.
User avatar
green
Dalyvis
Posts: 102
Joined: 2013 03 07 , 11:20
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Klaipėda
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by green »

grandine. ar draugaus su dujom manau priklauso nuo tuo is kurios vietos auga rankos pas ta kuris jas montuos. Islaikimas brangesnis uz 1,8 ar 2,0. servise ar daliu parduotuveje na aisku ir degalineje pinigine teks placiau praverti. mieste apie 15 ltr. trasoj apie 7ltr. aisku cia +- priklauso nuo vaziavimo, tiketina kad labiau +.
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by dareida »

Pas mane V6 2,5l su dujom. Gerai pastebejo kolega, kad bendravimas su dujom priklauso nuo to kas jas deda... Šiaip kažkokių kitokiu problemų nei turi 1.8 ar 2.0 nėra. Apsukos, kaip ir visuose forduose, šiek tiek pašokinėt megsta.
Kas liečia kuro sąnaudas: Mieste (Kaunas) 13-15l dujų, Užmiestį nuo kokiu 8-9 (ramiai važiuojant 80-90 km/h) iki tų pačių 13l (važiuojant 150-160 km/h). Benzino kokiu litru kitu atitinkamai mažiau ima.
Dėl remonto kainų: neesu tikras, bet man atrodo kad pakaba, galbūt neskaitant priekinių amortikų, nesiskiria nuo kitų variklių, todėl tų kainų skirtumas man atrodo nėra žymus, bent aš to nepastebėjau, ir ieškant kažkokių detalių nebuvo bėdos, kad būtent tokiam varikliui neturėtų ko man reikia, tai darau išvadą kad ypatingų skirtumų nėra.
Jei kažkas dar domina ko nepaminėjau - klausk :)
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
assa

Re: v6 ar vertas demesio

Post by assa »

o koks grandines resuras mazdaug( iprastai masinom ~200tukst, tarnauja,fordukam panasiai manau?) ar turi sitas variklis zymiasias plasmasines kolektoriaus sklendes? Klausiu, nes autopliuse uzmaciau mondeika, su jau idetom dujom, 2.5 matoru, sakau savaitgali pasiziuresiu, bet variklis nezinomas :) siaip masina zmonai, jin didesnes nori, bet pirmi ratai jai bus, tai brangiai pirkt nesinori, aplamdys vistiek manau :)
gal kas pakomentuos,ar vertas vaziuot uzmest aki? http://auto.plius.lt/skelbimai/ford-mon ... 67885.html
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Raime »

Bent isvaizda tai visai nieko,idomu kaip varyklis ir vaziuokle,beje skelbime parasyta kad ratai r15,meluoja-sitom mondem eina nuo r 16 tiktai :D Beje kas liecia grandyne tai manau tau tikrai nereikes jos keisti,nes dar neteko girdeti bent cia kad butu kas keites ja. Manau tiek tu su ja nepravazinesi kad reiketu keisti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
velnys007

Re: v6 ar vertas demesio

Post by velnys007 »

masina atrodo gyva , privalumu nemazai cia pliusas , kad duju yranga ydeta gerai, bet reiketu pasidometi kokios firmos nes jei ji kaskur uzsienije ideta lietuvos meistrai gali neapsijimti remontuoti, gali tekti keisti duju valdimo bloka atsitikus kaskokiam duju irangos gedimui , duju purkstukai ideti matosi is foto geros firmos ilgaamziai, tik idomu kiek jau jie kilometru tarnauja
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Gezatron »

assa wrote:o koks grandines resuras mazdaug( iprastai masinom ~200tukst, tarnauja,fordukam panasiai manau?) ar turi sitas variklis zymiasias plasmasines kolektoriaus sklendes? Klausiu, nes autopliuse uzmaciau mondeika, su jau idetom dujom, 2.5 matoru, sakau savaitgali pasiziuresiu, bet variklis nezinomas :) siaip masina zmonai, jin didesnes nori, bet pirmi ratai jai bus, tai brangiai pirkt nesinori, aplamdys vistiek manau :)
gal kas pakomentuos,ar vertas vaziuot uzmest aki? http://auto.plius.lt/skelbimai/ford-mon ... 67885.html
kaina pigaiu grybo :) is cia freelandery pirkau, patiko, visa suma raso sutarty, viskas tvarkingai....
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
assa

Re: v6 ar vertas demesio

Post by assa »

o ka ten magas raso "enter code 02"? nebus su magu nesamoniu veliau, pasiemus?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Raime »

raso kad ivesti koda reikia :D kiek suprantu jau viena karta vede bet netyko,ivedus 3 kartus neteisynga koda magas uzsiblokuos
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Gezatron »

nu pidisokas ir atblokuos ta maga, maza ce beda, kai masina uz juokingus centus. man taip papultu, as net neziurejas jau buciau nusipirkes ja, bet yra bet. 8-)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Eddy »

V6 Varikliai patikimesni - ilgaamziskesni. Kadangi juos sunku uzgainioti negu paprastus 4 cilindru.
Islaikymas - prieziura.. nu ka tau pasakius., zvakes cia jau 6 ., tepalu galimas daiktas jog pilsis daugiau. Nors pas naujesnius v6 pilasi standarte po 5 ltr.
Visa kita ta pati prieziura ir kainuos lygiai ta pati ka pas kitas.
Palyginimas su dvilitrine monde ir v6 , normaliu vaziavimu , miestu klaipeda v6 valgys 13-14. Paprasta dvilitre monde pasiims 11-12 ltr. Jei spausi I dugna tiek viens tiek kitas ims dar daugiau.
Trasoje su v6 iki 120kmh bus apie 9-10. Iki 90 bus 8ltr.
Duju atitinkamai litru daugiau. Vienareiksmiskai rinkciausi tik v6. Pries dyzelius nieko gero, gerai kad ir neziuri.
Didelis pliusas jei sie motorai turi atskiras babynas (6vnt).
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
assa

Re: v6 ar vertas demesio

Post by assa »

Eddy wrote:V6 Varikliai patikimesni - ilgaamziskesni. Kadangi juos sunku uzgainioti negu paprastus 4 cilindru.
Islaikymas - prieziura.. nu ka tau pasakius., zvakes cia jau 6 ., tepalu galimas daiktas jog pilsis daugiau. Nors pas naujesnius v6 pilasi standarte po 5 ltr.
Visa kita ta pati prieziura ir kainuos lygiai ta pati ka pas kitas.
Palyginimas su dvilitrine monde ir v6 , normaliu vaziavimu , miestu klaipeda v6 valgys 13-14. Paprasta dvilitre monde pasiims 11-12 ltr. Jei spausi I dugna tiek viens tiek kitas ims dar daugiau.
Trasoje su v6 iki 120kmh bus apie 9-10. Iki 90 bus 8ltr.
Duju atitinkamai litru daugiau. Vienareiksmiskai rinkciausi tik v6. Pries dyzelius nieko gero, gerai kad ir neziuri.
Didelis pliusas jei sie motorai turi atskiras babynas (6vnt).
tai ne pirmas v6(du jau atgainiojau, su pezuku 406 trilitriu 70 stuku prasukau, tai dangti pasikeldavau variklio tik kai langu skystis baigdavos, ir servise kai tepalus su filtrais keits reikdavo :) )) tai nebaisu man toks variklis,atvirksciai,man visada ju pliusai nusverdavo brangesne eksplotacija:) tik norejau pasitikslinti, ar neturi kokiu igimtu ligu sitie motorai, bet kaip supratau, normalus tie motorai, tai ziuresiu nuvaziaves kas ten doro is moneo sito :)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Gezatron »

assa wrote:
Eddy wrote:V6 Varikliai patikimesni - ilgaamziskesni. Kadangi juos sunku uzgainioti negu paprastus 4 cilindru.
Islaikymas - prieziura.. nu ka tau pasakius., zvakes cia jau 6 ., tepalu galimas daiktas jog pilsis daugiau. Nors pas naujesnius v6 pilasi standarte po 5 ltr.
Visa kita ta pati prieziura ir kainuos lygiai ta pati ka pas kitas.
Palyginimas su dvilitrine monde ir v6 , normaliu vaziavimu , miestu klaipeda v6 valgys 13-14. Paprasta dvilitre monde pasiims 11-12 ltr. Jei spausi I dugna tiek viens tiek kitas ims dar daugiau.
Trasoje su v6 iki 120kmh bus apie 9-10. Iki 90 bus 8ltr.
Duju atitinkamai litru daugiau. Vienareiksmiskai rinkciausi tik v6. Pries dyzelius nieko gero, gerai kad ir neziuri.
Didelis pliusas jei sie motorai turi atskiras babynas (6vnt).
tai ne pirmas v6(du jau atgainiojau, su pezuku 406 trilitriu 70 stuku prasukau, tai dangti pasikeldavau variklio tik kai langu skystis baigdavos, ir servise kai tepalus su filtrais keits reikdavo :) )) tai nebaisu man toks variklis,atvirksciai,man visada ju pliusai nusverdavo brangesne eksplotacija:) tik norejau pasitikslinti, ar neturi kokiu igimtu ligu sitie motorai, bet kaip supratau, normalus tie motorai, tai ziuresiu nuvaziaves kas ten doro is moneo sito :)
ryt is ryto vaziuok ir nk nelauk, be da kas kitas nupirks :) variantas turi buti geras, juk kaina tikrai nera didele, da kokiu 200 euru numes, iskart klausk tai kokia galutine kaina :) man kai pirkau atrodo gal 300 euru iskart numete :D p.s ten vietoi prie regitros ir techas yra, daruotojai malonus, gali iskart registruot manau, ir techa varyt :) nes sedi ten vidui ruko visi jie savo toi budelei :D :D ir seip sukalbami zmones, nesikabineja labai, pabazarina :) forume apie siuos matorus nk daug nera, nes tai nera problematiski varikliai :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: v6 ar vertas demesio

Post by Fresher »

neblogas variantas, pavydu :)
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
h210

Re: v6 ar vertas demesio

Post by h210 »

mages koda ir dykai internete susirasi, as taip jau ne viena maga atsiblokaves... mondes gal 4 jau...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests