Neatsidaro kapotas

JustMD

Neatsidaro kapotas

Post by JustMD »

Sveiki, tokia problema. Neatsirakina kapotas. Vienas raktas apskritai nepasisuka, o su kitu raktu i viena ir i kita puse pasisukinej biski bet ne tiek kiek reiktu kad atsirakintu. Anksciau viskas puikiai veike.

Kame beda, gal uztektu su WD-40 papurkst? neisivaizduoju, aciu.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Gezatron »

nu argi sunku pasinaudoti forumo paieska yrasius zody - neatsidaro

http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... neatsidaro" onclick="window.open(this.href);return false;
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
JustMD

Re: Neatsidaro kapotas

Post by JustMD »

Atsiprasau bet nieko nebuvau rades. beje pats issiaiskinau, kad raktas nepilnai ieidavo per groteles, tad spustelejus jas spyna atsirakina
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

Na tai siuliciau jau ziureti pacia spyna,man panasiai buvo. Nekreipiau demesio tol kol nebegalejau atidaryti kapoto ir teko groteles graizioti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
lengvai

Re: Neatsidaro kapotas

Post by lengvai »

Sveiki,gal turite info kas Vilniuje sutvarkytų šį reikalą (neatsidaro kapotas)?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Gezatron »

lengvai wrote:Sveiki,gal turite info kas Vilniuje sutvarkytų šį reikalą (neatsidaro kapotas)?
vargu ar bus atsakymas. siap cia nua a iki z parasyta kaip susitaisyti http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... _Stuck_Fix" onclick="window.open(this.href);return false;

isgrezi su grastu ir viskas. raimes klausk jis tai dare gal papasakos :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

Neapsimoka varyti meistrams,brangiai kainuos,pats gali susitvarkyti,as kai tvarkiau tai sugaisau nepilnai 2 val. Sunkiausia isgresti tuos varztelius kurie spinele laiko korpuse,tie varzteliai speciniai,kai jie uzsiverzia jiems nutruksta galva ir lieka smailus galai
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
geris

Re: Neatsidaro kapotas

Post by geris »

man buvo neatsidare, tai padare rakta pagal spyna mat senasis buvo isidevejas, senokai tai buvo, bet kiek pamenu atsiejo apie 100 lt
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

geris wrote:man buvo neatsidare, tai padare rakta pagal spyna mat senasis buvo isidevejas, senokai tai buvo, bet kiek pamenu atsiejo apie 100 lt
Tai tau visai kita beda buvo nei man,pas mane perskylo ta plastmase kuri atrakineja pacio kapoto uzrakta ir kapoto atidaryti nebegalejau
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
lengvai

Re: Neatsidaro kapotas

Post by lengvai »

Sveiki,

išsprendžiau savo bėdą dėl kapoto neatsidarymo. Nusprendžiau savarankiškai netvarkyti- suradau spynų atrakinimo meistrą. Jis atidarė kapotą nieko negręždamas, nuėmė spynelę. Dabar atsidarinėja su atsuktuvu. Manau, kad tiks tiems, kam reikia greito sprendimo. Kaina 30EUR
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

lengvai wrote:Sveiki,

išsprendžiau savo bėdą dėl kapoto neatsidarymo. Nusprendžiau savarankiškai netvarkyti- suradau spynų atrakinimo meistrą. Jis atidarė kapotą nieko negręždamas, nuėmė spynelę. Dabar atsidarinėja su atsuktuvu. Manau, kad tiks tiems, kam reikia greito sprendimo. Kaina 30EUR
Nelabai supratau ka tu cia pasiulei,typo gera varianta ? kad islupo vyska ir dabar su atsuktuvu darineji,gal galvyte laikas butu persisviesti ! pirma- sugadyno pilnumoje spinele taip suprantu,antra-dabar su atsuktuvu darineji,trecia-sumokejei dar 30 euru ! cia tai vysiskas kosmaras kad uz sugadynta spinele dar pinigus moketi :shock:
As sutvarkimui sugaisau apie pora valandu,nekainavo sutvarkimas nei cento ir apgadinau tik groteles po zenkliuku (kol zenkliuko nepakeli tol nieko nesimato ) bet dabar turiu vel veikiancia spinele kurios neatrakinsi su atsuktuvu !
Dabar noreciau isgirsti atsakima kur cia matai greita sprendima ?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
lengvai

Re: Neatsidaro kapotas

Post by lengvai »

Tai tu toks protingas, tai paaiškink ką daryti, nufotografuok, įkelk youtube nuorodą ar pan.
Blyn paklausi ką daryti, gauni "...Neapsimoka varyti meistrams,brangiai kainuos,pats gali susitvarkyti..." ir panašų šūdą!
Man automobilio temperatūra sukilo, kapotą reikia atidaryti skubiai- čia ir dabar.
Spynelė SUGEDO nepataisomai- reikia KEISTI. Reiškia reikia NUIMTI, NUSIPIRKTI naują ir ją įdėti.
Aš įvertinau savo galimybes, nusprendžiau, kad sugaišiu dvi-tris valandas googlindamas, po to valanda grąžto pirkimui, dar porą valandų taisymui. NAFIG.
Jei tavo dvi valandos gyvenimo nieko nekainuoja- varyk taip ir toliau, vaikįčiok 'tepaluotas', taisykis automobilį pats ir būk čia forume labai protingas.
Aš ne auto meistras, o gyvenime pasveriu savo galimybes ir sprendimus, ir stengiuosi daryti ką moku ir nekišti kanopų kur nereikia.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

Zinai pasakysiu taip,jei tyngi pora minuciu forume paieskoti sprendymo ir nori kad tau ant lekstutes vyska atnestu ir dar sukramtytu tai cia aisku kad tavo bedos :D ,toliau ka galiu pasakyti tai tavo spinele nebuvo sugedus o beda ta kad perskylo plastmasiukas kuris sujungia spinele su uzraktu. Na zodziu nematau prasmes aiskinti nes vistiek pagal tavo posta matosi kad esi is tu kuriam geriau babkes uz dyka moketi kitiems nei susitvarkyti paciam. Beje yra tema apie meistrus pas kuriuos neverta varyti masinu tai parasyk jo kordinates nes ten asilas o ne meistras
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
lengvai

Re: Neatsidaro kapotas

Post by lengvai »

Tai iš kur tą plasmasiuką gauti?Kur jo ieškoti? Į sąvartyną važiuoti ar klijų pirkti ir klijuoti? Su kuo, kaistančia mašina? Dar porą valandų sugaišti?
Vėl tu apie orą... ir nė vieno, nė vieno vertingo patarimo.
Tau gi penkis postus atgal buvo galimybė pasireikšti ir visiems papasakoti, kaip reikia daryti. Ir uždarai temą, o visi eina į ją šniūrais ir skaito tavo postą.

Visumoj, kaip moderatorius, turėtum džiaugtis, kad kažkas pasidalina savo patirtimi.
P.S.O meistras normalus- nė žymelės ant grotelių nepaliko,ką sutarėm, tą padarė.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Neatsidaro kapotas

Post by Raime »

Na cia diskusija be pabaigos,suprask kam as vel aprasinesiu ir fotkinsiu remonto eiga jei jau vyskas yra aprasyta ir net su foto parodita,reikia tik paieskoti. Na zodziu baigiam sia diskusija,sutvarke tau taip kaip norejei ir jei tau gerai tai mums dar geriau
Beje klausimas del idomumo,rasei kad tau tas typo meistras iseme spinele be jokio greziojimo,gal gali nufotkinti ta vieta kur spinele stovi nes pasidare idomu kaip ja galejo isimti jei nenugreze dvieju varztu kurie laiko spinele ?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests