Priekinis stiklas

jozhix

Priekinis stiklas

Post by jozhix »

Tai va skilo priekinis stiklas per pati viduri. Pora dienu ir siule jau per puse stiklo :D Gal kokiu patarimu kur ieskot/det nauja stikla vilniuj/siauliuose? Kokios kainos nauju? Neaisku ar deveta verta det, gal sildymo siulai dar nudege bus, o tokiu metu tai nepatikrinsi :D
vikis27

Re: Priekinis stiklas

Post by vikis27 »

Pas mane stiklas nėra trūkęs bet yra žvaigždučių, klausiau Klaipėdoj Evelke lyg ir tai sakė stiklas su pašildymu, lietaus daviklio ir apšvietimo sensoriaus vieta apie 800 plius 100 įdėjimas, kažkoks kiniškas be šildymo 400 lt plius įdėjimas, vnž. brangoka :) (klausiau prieš metus)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Priekinis stiklas

Post by Gezatron »

kaip ce taip pabrango. 2010 su lietaus ir sildomas kainavo 660, taip iseina kad masina sensta stiklai brengsta :D :D nu o paprastas 200 :D
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Lyro

Re: Priekinis stiklas

Post by Lyro »

Na as ir kiek domejausi tai kokybiskas stiklas kainuoja apie 600-700lt
jozhix

Re: Priekinis stiklas

Post by jozhix »

nu jo, turėjau vilties dar į kokius 500 tilpt, bet neišeis matau, reiks šrotuose paieškot. O tai sumokėsi 800 ir vėl zapadlo bus, kad mieste riedant duš stiklas :D
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Priekinis stiklas

Post by dareida »

Kad būtų lengviau orientuotis kainose, Praeitą pavasarį Kaune dėjau naują nešildomą kinietišką. Su darbu 270 ar 280 Lt gavos.
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Lyro

Re: Priekinis stiklas

Post by Lyro »

i 500 tikrai gali tilpti su sildomu kinietisku, tas kainas apie kurias snekejom tai yra rimtu gamintoju stiklai
jozhix

Re: Priekinis stiklas

Post by jozhix »

Įdomu ar yra koks skirtumas nuo orginalo. Praskambinėjau ir pravaikščiojau po visokias firmas, tai evelkas ir stiklita siūlo po 700-800 su darbais kažkur, visi kiti siūlo kažkokius "europinius" stiklus (lenkiški nordglass turbūt), po 500-600lt su darbais. Tai neaišku ar geriau gyvenimo mačiusio ieškot ar dėt lenkišką :D
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Priekinis stiklas

Post by Gezatron »

pagal kisene, bet as deciau toky koks priklauso, visgi stiklas yra stiklas rimtas dalykas :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
jozhix

Re: Priekinis stiklas

Post by jozhix »

On topic: kas liko iš stiklo, kai mieste ~40km/h važiuojant kažkam akmenukas iš po ratų pašoko :D: " onclick="window.open(this.href);return false;
evaldas

Re: Priekinis stiklas

Post by evaldas »

Aš pats Evelke dirbu. Jei dėsi šiauliuose, skambink man, paderinsiu kainą. Didmena stiklą gausi. :) 861680060
jozhix

Re: Priekinis stiklas

Post by jozhix »

Žodžiu, kai pradėjau gilintis, tikrą oem stiklą gaut labai jau sudėtinga (SG seniai jau nebegamina tų stiklų, o gamyba perkelta neaišku kur ir po kokiu pavadinimu). Tai dėjau Nordglass. Bėda, kad lietaus daviklis dabar veikia pastebimai prasčiau. Tiek prieš keičiant, tiek dabar visi vienbalsiai sako, kad problema ne stiklas, nes ten tik laikiklis jame. Tai pirma mintis - bandyt perklijuot, bet ar išeitų pačiam? (paprastai klijuojasi ar ten su kokiais klijais spec. ir pan.). Keli siūlė pareguliuot jautrumą, bet, kad ant mk3 tokio reguliavimo nėra (ar aš kažko nežinau? :D)
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Priekinis stiklas

Post by Raime »

jozhix wrote:Žodžiu, kai pradėjau gilintis, tikrą oem stiklą gaut labai jau sudėtinga (SG seniai jau nebegamina tų stiklų, o gamyba perkelta neaišku kur ir po kokiu pavadinimu). Tai dėjau Nordglass. Bėda, kad lietaus daviklis dabar veikia pastebimai prasčiau. Tiek prieš keičiant, tiek dabar visi vienbalsiai sako, kad problema ne stiklas, nes ten tik laikiklis jame. Tai pirma mintis - bandyt perklijuot, bet ar išeitų pačiam? (paprastai klijuojasi ar ten su kokiais klijais spec. ir pan.). Keli siūlė pareguliuot jautrumą, bet, kad ant mk3 tokio reguliavimo nėra (ar aš kažko nežinau? :D)
Su perklijavimu gali buti bedu,daznai buna taip kad skyla styklas o ypac kampai ir kiek zinau nelabai kas nori tuom uzsiimti bent jau seniau taip budavo,gal dabar istobulejo meistrai :?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
jozhix

Re: Priekinis stiklas

Post by jozhix »

stiklo perklijuot nereikia:
http://www.mwstewart.co.uk/images/5490/" onclick="window.open(this.href);return false;
kaip čia įsistato ir tiek, tik reikia labai tiesiai ir gerai priklijuot, tai keičiant stiklą per skubėjimą gal blogai užklijavo.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Priekinis stiklas

Post by Raime »

Ne taip suprates buvau :? Matai pas mane nera tokiu navarotu tai nesupratau apie ka kalba ejo
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests