Dirzo keitimas

Post Reply
Justas

Dirzo keitimas

Post by Justas »

Sveiki, nesenai įsigijau 2007 metų mondeo 1,8 tdi 92 kilovatu. Mašina parvaryta iš Prancūzijos ir nuvažiavusi 180 000 km. Nuvykus į servizą dėl mašinos tepalų, filtrų, diržų keitimo sužinojau, kad šiame modelyje pagrindinis diržas yra grandinė. Kaip galvojate ar reikia keisti pagrindinę grandinę su guoliais? Iš pažįstamų sulaukiau paprotinimo, kad grandinė laiko apie 300 000 km. Kaip yra ištikro? Gal kas esate susidūręs su panašia dilema?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Dirzo keitimas

Post by Gezatron »

is tikro niekas nekeicia grandines niekad. nu gerai. gal ir 1000 keicia 5 ir tai labai abejoju. grandine tam ir ydeta kad jos keitineti nereikeitu. svarbu kokybiski pagal gamintpja tepalai, kad ja kokybiskai teptu ir viskas. ir asiku tepalus keisti laiku :) kadangi rida 180 k pas tave, tai manau per masinos eksplotacijos laika, kiek ja turesi, tikrai grandine nesudils. svarbu kokybiski tepalai :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Justas

Re: Dirzo keitimas

Post by Justas »

O kas čia per tepalai pagal gamintoją? :)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Dirzo keitimas

Post by Gezatron »

Justas wrote:O kas čia per tepalai pagal gamintoją? :)
nu tai tie kuriuos rekomenduoja pilti gamintojas :) t.y tuos kokie priklauso tavo varikliui :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
respect20
Dalyvis
Posts: 12
Joined: 2013 03 12 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2007
Location: vilnius
Contact:

Re: Dirzo keitimas

Post by respect20 »

Sveiki, man irgi buvo klausimas ar keisti dirzus :) MK4. bet nuvaziavau i inchape ir suzinojau kad ten stovi grandine :) keitimas brangus nepamenu jau kiek man minejo bet gal apie 3k. o del jos keitimo net inchape minejo man kad nesuk galvos, na pas mane rida buvo apie 100k. zodziu pries keitima grandines sake aiskiai net bukam gridisi caksejimas.
Vidma
Klubo remėjas
Posts: 163
Joined: 2013 02 08 , 13:35
Lytis: Vyras
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dirzo keitimas

Post by Vidma »

siaip visi grandine keicia tik kai ji pradeda barsket, o iki to ilgai ir laimingai vaziuoja ;)
Zupkiokas

Re: Dirzo keitimas

Post by Zupkiokas »

Sveiki, kokios firmos Paskirstymo diržus perkate? Mondeo IV 2008 2.0tdci 103Kw
Dėkui
Laimonas

Re: Dirzo keitimas

Post by Laimonas »

Turiu Mondeo TDCi Econetic 1.8, 92 Kw. Inchcape pasakė, kad ten diržas, ne grandinė ir kad keisti reikia ties 200.000 rida.
Gal patartumėte kur galėčiau pasitikrinti, nes kiek skaitau formuose, tai daugumos grandinės
Ačiū
Vikingas

Re: Dirzo keitimas

Post by Vikingas »

Sveiki, priimkit ir mane į kompaniją trys dienos kaip nusipirkau ford mondeo 2.0 tdci 103kw universalą.

norėjau dėl diržo pasiklausti patyrusių forumiečių. mašinos rida 177 tūkst km (tikra) kaip manot ar reikia pasikeist diržą su visais ten reikalais dėl šventos ramybės ar dar važiuot kokius 20 tūkst ? dar klausimas ar šitam varikliui su pompa keičiasi kartu ar atskirai ?
Tomas

Re: Dirzo keitimas

Post by Tomas »

Keisk.
Vikingas wrote:Sveiki, priimkit ir mane į kompaniją trys dienos kaip nusipirkau ford mondeo 2.0 tdci 103kw universalą.

norėjau dėl diržo pasiklausti patyrusių forumiečių. mašinos rida 177 tūkst km (tikra) kaip manot ar reikia pasikeist diržą su visais ten reikalais dėl šventos ramybės ar dar važiuot kokius 20 tūkst ? dar klausimas ar šitam varikliui su pompa keičiasi kartu ar atskirai ?
Evas

Re: Dirzo keitimas

Post by Evas »

Vikingas wrote:Sveiki, priimkit ir mane į kompaniją trys dienos kaip nusipirkau ford mondeo 2.0 tdci 103kw universalą.

norėjau dėl diržo pasiklausti patyrusių forumiečių. mašinos rida 177 tūkst km (tikra) kaip manot ar reikia pasikeist diržą su visais ten reikalais dėl šventos ramybės ar dar važiuot kokius 20 tūkst ? dar klausimas ar šitam varikliui su pompa keičiasi kartu ar atskirai ?
Keičiau esant 160 000 km, nes abejojau ridos tikrumu, tai diržas buvo dar labai geros būklės.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Dirzo keitimas

Post by Gezatron »

Evas wrote:
Vikingas wrote:Sveiki, priimkit ir mane į kompaniją trys dienos kaip nusipirkau ford mondeo 2.0 tdci 103kw universalą.

norėjau dėl diržo pasiklausti patyrusių forumiečių. mašinos rida 177 tūkst km (tikra) kaip manot ar reikia pasikeist diržą su visais ten reikalais dėl šventos ramybės ar dar važiuot kokius 20 tūkst ? dar klausimas ar šitam varikliui su pompa keičiasi kartu ar atskirai ?
Keičiau esant 160 000 km, nes abejojau ridos tikrumu, tai diržas buvo dar labai geros būklės.
tai kad apart dirzo grazios vizualines bukles, daugaiu neymanoma nk pamatyt. pas mane buvo dirzas irgi grazus, kaip naujas, blizgejo, ney ytrukimo. nu ir ka, uzdejom. prasukoma rata, ir nutruko :D taip kad isvaizda da neviskas... mikro ytrukimy ir t.t nelabai ir pamatysi... jis gali labai graziai atrodyti ir po daug kilometru, kaip naujas... bet vat truksta visgi tie dirzai...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests