Mondeo tddi leidzia tepalus

User avatar
raimiux
Dalyvis
Posts: 77
Joined: 2014 01 26 , 23:10
Vardas/Pavardė:: Raimis
Lytis: Vyras
Vairuoja nuo: 1997
Location: Utena
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by raimiux »

As nebeturiu jo, pardaviau kitam musu klubieciui ;)
Ford C-MAX 2005m. 107kw 2.0L vyšninis benzinas-dujos
Auddrius
Dalyvis
Posts: 66
Joined: 2012 11 07 , 10:02
Vardas/Pavardė:: Audrius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2004
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Auddrius »

Siūlučiau restauruot. Kainavo 100 Lt, sudėjo visus naujus vidurius. Užtruko apie valandą, sakė laikys kaip originalas. Jau važinėju virš metų su restauruotu, viskas o.k. http://www.kurosiurbliai.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
vilmantas
Dalyvis
Posts: 13
Joined: 2013 02 03 , 21:28
Vardas/Pavardė:: vilmantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 1984
Location: silute
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by vilmantas »

Kol man restauravo tai vazinejau visai be siurbliuko,kuresi ir vaziavo be problemu,restauravau ten pat,Kaune,laiko :yes1:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Gezatron »

vilmantas wrote:Kol man restauravo tai vazinejau visai be siurbliuko,kuresi ir vaziavo be problemu,restauravau ten pat,Kaune,laiko :yes1:
taip vaziuoja be siurbliuko. svarbu kad sistema butu tinkamai uzpompuota tvarkingai be oro ir tikrai sandari :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Auddrius
Dalyvis
Posts: 66
Joined: 2012 11 07 , 10:02
Vardas/Pavardė:: Audrius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2004
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Auddrius »

Man irgi teko iš Palangos tada be siurbliuko to parvažiuot, nes Palangos servise sugebėjo tik šlangutes su perėjimais padaryt, kad iššsisukt be jo, parvažiavau kaip niekur nieko :) dar ir dabar kažkur pasilikau tuos perėjimus :)
mondeo001

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by mondeo001 »

Buvau masina palikes pas meistra,tai del tepalu tai kolektoriaus tarpine keite,kolkas lyg neleidzia,o del gesimo masinos tai tvarke elektrine didelio siurblio dali kur po kolektorium,nes ten sake kazkas jau buvo daryta anksciau,laidai izolke apvaryti ir t.t negesta dabar,trauka lyg pagerejo :taip1:
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

Tai pas tave tas pats kas man, pas mane vis dar tokio kaip truputi apsitepalave yra ties purkstukais po tuo dangciu plastmasiniu, kaip tai issprendei?
Pas mane irgi geso buvo parekomendave kompiuterista, atradom kad tarp kuro siurblio kur po kapotu ir tarp pagrindinio kompo digsta signalas todel uzgesina motora. Sprendziau paprastai nuemiau fiske siurblio ir viska ten su kontaktu cleaneriu isvaliau beda baigesi.buvo apsitepalave is senu laiku.
Dar turiu beda del egr, ant kompo kai rodo jis sokineja net ant laisvu todel masinos kompas gali klaidingai suprasti ir visa kuro misini ir kitka blogai nustatyti, uzglusinus vakumine slangute tai issisprestu?
Ir dar klausimas nusprendziau savo tddi purkstukus restauruoti, kokia kaina butu? Nes zadu penktadieni juos istraukti ir kaune i minkovskiu gatve nuvesiu patikrinti, bet jie jau tikrai bus pavarge.

P.s. prisiminiau kad pas mane pute tepala per vamzduka kur ateina i vairo stiprintuva/ vandens pompa.
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

Tai kaip supratau visa beda yra kolektoriaus tose tarpinelese? Nes man fiske buvo susipisus del tepalo kur per vamzduka pute, o kodel tokia kaip tepalo dregme ar gal ten saliara su dulkem prie purkstuku tai nesuprantu.
P.s. kompiuteristas sake kad buna kazkokie ant egr fiskes kaip apgagikas pasijunge ir kompui rodo tarkim kad egr visada uzdarytas. Ir manau vakuma uzglusinus jis nustotu darinetis ar butinai reiktu ideti ten is skardos tarpine?
Nes pagal tai ka rodo kompas jo procentai sokineja nuo 0 iki 60.
Tai arba viduriam pizda ir ten tas potenciometras jau kliba visas arba su tuo vakumu gal kazkas.
Lauksiu atsakymu :-)
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

Dar snekejau su vienais veikejais, sake del uzkurus kad purtosi ir meta duma melsva, gali buti kad kuro siurblis kazkaip nesusizadina ar nesusigreitina kazka tokio sake, todel kad veluoja jis ir gali buti irgi bedu.
O dabar ta siurbliuka issimti kur po baku daug bedu? Sunku prieiti, isemus kuras begs ar ne?
Auddrius
Dalyvis
Posts: 66
Joined: 2012 11 07 , 10:02
Vardas/Pavardė:: Audrius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2004
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Auddrius »

Dėl siurbliuko prie bako - viskas paprasta, kiek pamenu viena fiškė ir trys šlangutės greito pajungimo (atėjimas iš bako, nuėjimas į pagr. siurblį ir grįžtamas į baką). Pats siurbliukas laikosi apgaubtas tokia metaline juosta, atsuki vieną varžtelį, ir išsiima. pasikėlus mašiną - 2 min. darbo, bet gal galima ir be duobės kaip nors susisukti.
Nuėmus kuras bėgs, nes kaip rašiau, vienas atėjimas tiesiai iš bako jungiasi prie siurbliuko, kaip ir grįžtamas į baką.
Turiu dar kažkur visus perėjimus padarytus meistrų laikinam važinėjimui su "greitom" jungtim - sujungti atėjimą iš bako su nuėjimu į pagr. siurblį ir grįžtamos "užglušinimui".
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

O jeigu as turiu pakaitine masina tai uztektu gryztama ir atejima is bako uzglusinti kol surestauruos siurbliuka, o butina laukti kol prasides visi ten simptomai ar tiesiog geriau paimti ir nuvesti kad surestauruotu, nuo to manau blogiau nebus o jeigu ji sutvarkys ir jis veiks kaip naujas gal net ir geriau?
Auddrius
Dalyvis
Posts: 66
Joined: 2012 11 07 , 10:02
Vardas/Pavardė:: Audrius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2004
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Auddrius »

Jei nereikia važinėt, užteks užglušint. Dėl gerumo - man buvo numiręs visai, tai skirtumas jaučiasi :) Sakau, mokėjau už restaurtavimą 100Lt, restauravo prieš metus ir du mėn. - kol kas viskas puiku, pravažiavau apie 18 000 km jau.
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

Tai manau tikrak i bloga nebus, nes jis jau nebus veikiantis visu pajegumu, nes as vien su ja pravaziavau per 4 metus 60k km, o simtas litu ne karve kainuoja, tuo labiau kai zadu purkstukus restauruoti, dar galetu mondeo001 atsakyti i pries tai ka rasiau :-)
P.s. gal zinot kaina tddi purkstuko restauravimo?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by Gezatron »

aurim4s wrote:Tai manau tikrak i bloga nebus, nes jis jau nebus veikiantis visu pajegumu, nes as vien su ja pravaziavau per 4 metus 60k km, o simtas litu ne karve kainuoja, tuo labiau kai zadu purkstukus restauruoti, dar galetu mondeo001 atsakyti i pries tai ka rasiau :-)
P.s. gal zinot kaina tddi purkstuko restauravimo?
nesupratau. jei yra siurbliukas tavo tddi. tai gi ten mech purkstukai. ka ten restauruoti ? tipo antgalius o ne pacius purkstukus naujais pakeisti ? tai turbut adatas nu ta galiuka vidurius keisti tddi,tiesingai?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
aurim4s

Re: Mondeo tddi leidzia tepalus

Post by aurim4s »

Nu taip, as kaip supratau liaudiskai forsunkes skaitosi, pas mane kuro sanaudos pagal borta tai isvis 9.7l. Tiesiog gal ten jau susideveje ar uzsikise yra, nuvesiu pirmiausi kad patikrintu, ziuresiu kiek jie jau varo per sona. Gal uztektu ir isvalyti, bet jeigu nebrangu gal pakeisti vidurius apsimokes ir bus kaip nauji.
Esu kazka ir apie cleanerius girdejes ir cia mates, bet tai ten nemazai zaidimo kaip supratau kad ta visa talpa pajungti ar klystu?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests