Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Mantukas05

Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Sveiki,prieš savaitę nusipirkau mondeo ,nes labai norėjau jos :) Tai va. Perkant buvęs šeimininkas susakė visus trūkūmus. Reikai Jūsų kaip specialitų konsultacijos.
1.Ryte , ypač šį rytą atėjus automobilį užvesti labai sunkiai sunkiai kūrėsi , teko ilgai sukt starterį , šildžiau žvakes. Užkūrus išmeta belekokį dūmų kamuolį , kvapas jo nesudegusios salerkos. Pastovėjus užkurta iki 1 min. ir užgesinus bandant vėl kurti , tai iš pusės pasukimo užkuria ir taip paskui visą diena kuriasi iškart gerai.
2.Neveikia centrinis , signalizacijos nėra. Abejas dureles galiu atrakint/užrakint su raktu. Peržiurėjau visus saugiklius , tai jie geri. Iš vidaus tas rankeneles pažiūrėjau , vistiek neveikia.
3.Čia jau juokinga :D Užkurt užkuriu , o užgesint tai reikia su sankaba , nes raktą į užgesinimo padėtį padarius jį galiu išimti , o mašina vistiek dirba. Įtariu užgesinimo vožtuvas sugedo? Ir jis randasi netoli , siurblio? Kur vambzdeliai ateina? Prie gazo troso?

Ačiū už atsakymus ir patarimus. :)

Ikeliu pora nuotraukų. Antroje foto sakė , kad tipo gali būti , jog reikia atsukt tuos vamzdelius ir nurinti , bet aš netikiu. Ar gali taip būti?
P.S. su paintu aš nedraugauju , tad atsiprašau už kokybe.

Image

Image
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Raime »

Kas liecia uzkurima tai zvakes pasikeisk ir turi kurtis bent jau prie tokio saltuko gerai
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Raime wrote:Kas liecia uzkurima tai zvakes pasikeisk ir turi kurtis bent jau prie tokio saltuko gerai
Gal kokias rekomenduotumėt? Kad atitarnautu per žiema.
User avatar
argri
Klubo remėjas
Posts: 326
Joined: 2011 11 10 , 17:05
Vardas/Pavardė:: arunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 1986
Location: Telšiai
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by argri »

norint prieiti prie uzgesinimo voztuvo reikia nuimti jo apsauga,kuri yra uzdeta ant siurblio galo .tai toks metalinis blynas is siurblio galo.norint tai padaryti reikia atsisukti ir nusiimti auksto spaudimo vamzdelius ir bandyti atsukti arba islausti varztus su nulaustomis galvomis.paskaityk foruma man atrodo kazkur buvo tema kaip tai padaryti.sekmes.
Kai tau atrodys, kad visas pasaulis eina prieš tave-prisimink ,kad lėktuvas daug lengviau pakyla prieš vėją.(Henris Fordas)
Nenukalts dar toks lenciugs katras žemaitį suturėtu....
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Raime »

Mantukas05 wrote:
Raime wrote:Kas liecia uzkurima tai zvakes pasikeisk ir turi kurtis bent jau prie tokio saltuko gerai
Gal kokias rekomenduotumėt? Kad atitarnautu per žiema.
Pirk ISKRA,jos pigios ir tikrai neblogos,pats su tokiom vazinejau,aisku jei turi nereikalingu pinigu tai gali pirkti ir brangesnes
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

argri wrote:norint prieiti prie uzgesinimo voztuvo reikia nuimti jo apsauga,kuri yra uzdeta ant siurblio galo .tai toks metalinis blynas is siurblio galo.norint tai padaryti reikia atsisukti ir nusiimti auksto spaudimo vamzdelius ir bandyti atsukti arba islausti varztus su nulaustomis galvomis.paskaityk foruma man atrodo kazkur buvo tema kaip tai padaryti.sekmes.
Radau tą temą,bet nėra paveiksliukų kur tas siurblys randasi. Iš mano nuotraukų nesimato jo? Rašo kita karta užtenka tik pravalyti ji. Gal minčių? Tada ryt pamėginčiau pats jį išvalyti. Beto ir apsukos biški virš 1000rpm būna man kai čiut pašyla.
Last edited by Mantukas05 on 2014 10 24 , 17:04, edited 1 time in total.
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Raime wrote:
Mantukas05 wrote:
Raime wrote:Kas liecia uzkurima tai zvakes pasikeisk ir turi kurtis bent jau prie tokio saltuko gerai
Gal kokias rekomenduotumėt? Kad atitarnautu per žiema.
Pirk ISKRA,jos pigios ir tikrai neblogos,pats su tokiom vazinejau,aisku jei turi nereikalingu pinigu tai gali pirkti ir brangesnes
Radau Olmijuje , po 10 lt jos , tikrai tiek gali kainuot? Ir dėl to man dūmą išmeta?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Gezatron »

Taip gali del zvakiu. is pradziu pasikeiti kuro filtra. Tada salerkos normalios. tada patikrini ar aplamai yjungus degima ateina srove zvakem sildyt. Jei ateina tada keiti visas 4 zvakes. iskra pigios bet yra toks niunsas lyginan su tarkim brangiom, pigios ilgiau ir salyginai ne tiek kaista kiek brangios. bet y teorijas nesigilinkim. Paziurek slangutes gryztamas ar nekiauros, ar kuras neseda. pvz gali det filtriuka permatoma ir jungt tiesiai is bako. Ka ce daugiau pasakyt - galiu pasakot ir pasakot. Del centrinio - mires. placiau nekazka.del siurblio Algis pas mus specas. p.s as buwau nustates degima ziema taip kad prie -30 is puse pasukimo. Kai sutwarkai zvakes gali degima pasukiot paziuret kaip reaguos. bet wel reik pasukt keli mm. palaukt ryto ir ziuret. tada kitodm pusen pasukt. Atwaryk gm padiskutosim.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Raime »

Na zvakes tikrai daug ka sudaro,mano mk3 budavo ryte uzkuri ir kei lauke yra maziau nei +5 tai sunkiai kurdavosi ir dumu budavo pilnas kiemas,pakeitus zvakes dingo visi dumai
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Gezatron wrote:Taip gali del zvakiu. is pradziu pasikeiti kuro filtra. Tada salerkos normalios. tada patikrini ar aplamai yjungus degima ateina srove zvakem sildyt. Jei ateina tada keiti visas 4 zvakes. iskra pigios bet yra toks niunsas lyginan su tarkim brangiom, pigios ilgiau ir salyginai ne tiek kaista kiek brangios. bet y teorijas nesigilinkim. Paziurek slangutes gryztamas ar nekiauros, ar kuras neseda. pvz gali det filtriuka permatoma ir jungt tiesiai is bako. Ka ce daugiau pasakyt - galiu pasakot ir pasakot. Del centrinio - mires. placiau nekazka.del siurblio Algis pas mus specas. p.s as buwau nustates degima ziema taip kad prie -30 is puse pasukimo. Kai sutwarkai zvakes gali degima pasukiot paziuret kaip reaguos. bet wel reik pasukt keli mm. palaukt ryto ir ziuret. tada kitodm pusen pasukt. Atwaryk gm padiskutosim.
Ačiū už pakvietimą :taip1: bet tikrai dirbsiu tomis dienomis :( Dėl kuro sėdimo , man toks jausmas ,kad jis nesėda , nes užvakar , ar užužvakar vakare - po paros stovėjimo (biški šilčiau buvo), tai šalta vos neiškart užsikūrė.
Dar domina kur man rast tą kuro siurblį , kad ta gesinimo vožtuvą rasti?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Raime »

Gezai drysciau pasiginciti su tavim del tu pigiu zvakiu kad jos letai syla. Uzpraita ziema prie tu dideliu salciu tik viena karta neuzkuriau mk2 kai lauke buvo -31 salcio taip kad galiu drasiai sakyti kad nevisada tos brangios zvakes yra daug geresnes,tik faktas kad jos 3 kartus brangesnes.
Beje galiu tik pasiuliti paieskoti ISKRU su plonais galais,jos sakyciau geresnes
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Raime wrote:Gezai drysciau pasiginciti su tavim del tu pigiu zvakiu kad jos letai syla. Uzpraita ziema prie tu dideliu salciu tik viena karta neuzkuriau mk2 kai lauke buvo -31 salcio taip kad galiu drasiai sakyti kad nevisada tos brangios zvakes yra daug geresnes,tik faktas kad jos 3 kartus brangesnes.
Beje galiu tik pasiuliti paieskoti ISKRU su plonais galais,jos sakyciau geresnes
Tada taip. Dabar reikia su tuo gesinimo vožtuvu išsprest ir centriniu...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Gezatron »

Raime wrote:Gezai drysciau pasiginciti su tavim del tu pigiu zvakiu kad jos letai syla. Uzpraita ziema prie tu dideliu salciu tik viena karta neuzkuriau mk2 kai lauke buvo -31 salcio taip kad galiu drasiai sakyti kad nevisada tos brangios zvakes yra daug geresnes,tik faktas kad jos 3 kartus brangesnes.
Beje galiu tik pasiuliti paieskoti ISKRU su plonais galais,jos sakyciau geresnes
As nesakau kad yskra blogos, pats jas visad naudoju. tiesiog kazkada skaiciavau kaip greit ysyla. bandymus dariau su iskra ir kitom. tai vienos greiciau kitos leciau :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Mantukas05

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by Mantukas05 »

Vyrai,dar bėda. Noriu paklausti nekuriant atskiros temos. Ar pvž tinka radiatorius nuo benzininio mondeo mano mk1? Pas mane TD. Nes kartais pavažinėjus kapsi , o kartais "sysioja", o kita karta išvis niekas nebėga iš po priekinio buferio :D ir antifryzo vis dapilu ,nes kaip ir išbėga viskas.
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Mondeo MK1 96 Td 66Kw

Post by sidabras »

tinka tik dyzelio radiatorius
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests