Autonominis pašildymas

Post Reply
vigo
Dalyvis
Posts: 82
Joined: 2014 09 14 , 20:00
Vardas/Pavardė:: vigis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 1972
Location: vilnius
Contact:

Autonominis pašildymas

Post by vigo »

Čia kurtai šmėkštelėjo autonominis / Aux heater/ pašildymas. Gal galite pamokyti, ar pasakyti, kur rasti instrukciją, kaip jį valdyti. Ar pas mane jis yra - mašina convers+ titanium. Būčiau labai dėkingas, nes žiema ne už kalnų.
gedas22
Dalyvis
Posts: 27
Joined: 2011 11 03 , 19:07
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1998
Location: Kaunas
Contact:

Re: Autonominis pašildymas

Post by gedas22 »

vigo wrote:Čia kurtai šmėkštelėjo autonominis / Aux heater/ pašildymas. Gal galite pamokyti, ar pasakyti, kur rasti instrukciją, kaip jį valdyti. Ar pas mane jis yra - mašina convers+ titanium. Būčiau labai dėkingas, nes žiema ne už kalnų.
Pasižiūrėk po automobilio apačia ar netoli kuro bako yra siurbliukas pajungtas į kuro baką.Jei yra tai ir bus papildomas variklio ir salono pašyldymas.Pašyldymas veikia tik jei kuro bake yra nemažiau 8 litrai .Prietaisų skydelyje nusistatyk rusų kalbą ir viską suprasi.
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Autonominis pašildymas

Post by grx »

pasinagrinek per Convers, jei yra Aux.Heater tada yra automatinis, jei yra Park, Heater, tai bus abu:

daugiau info cia:

http://www.fordservicecontent.com/pubs/ ... NDog2e.pdf
vigo
Dalyvis
Posts: 82
Joined: 2014 09 14 , 20:00
Vardas/Pavardė:: vigis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 1972
Location: vilnius
Contact:

Re: Autonominis pašildymas

Post by vigo »

Radau programavimą naudotojo instrukcijoje. Bet kaip nustayti, pagal ką, kuri sistema Heater ar Park pas mane yra?
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Autonominis pašildymas

Post by grx »

vigo wrote:Radau programavimą naudotojo instrukcijoje. Bet kaip nustayti, pagal ką, kuri sistema Heater ar Park pas mane yra?
Buna tik 2 atvejai: arba Aux.heater arba Aux.heater + Park Heater. Abu randami borto kompiuteryje Setup skyriuje.
Evas

Re: Autonominis pašildymas

Post by Evas »

grx wrote:
vigo wrote:Radau programavimą naudotojo instrukcijoje. Bet kaip nustayti, pagal ką, kuri sistema Heater ar Park pas mane yra?
Buna tik 2 atvejai: arba Aux.heater arba Aux.heater + Park Heater. Abu randami borto kompiuteryje Setup skyriuje.
Setup skyriuje būna tik galimybė pažymėti Aux.heater. Pažymėjus jį ir išjungus/įjungus degimą pas mane atsirado visas Park Heater menu.

Šiandien išbandžiau - veikia. Įdomu kokios realios kuro sąnaudos bus. Dabar veikiant jam, kai variklis išjungtas rodo 0.1l / h ir kas ~6 sekundes ~1 sekundei šokteli iki 5l / h.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests