Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post Reply
Nerijus

Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by Nerijus »

Sveiki visi,

Norėjau pasiklausti nuomonės dėl užvedimo, gal kas būsit susidūrę, nes temose lyg ir neradau. Žodžiu, kuriant arba užsikuria labai gražiai, kaip sakant iš karto, arba gali bandyt užkurt tris, keturis, penkis kartus, kol galiausiai vis dėlto pavyksta. Pastebėjau, kad jeigu, matai, kad nesikuria ir pradedi spaust gazą, tuomet pavyksta tuo pačiu bandymu, tik ilgiau užtrunka. Jeigu be gazo, bandymų skaičius didėja. Nuo oro sąlygų ir ar mašina pastovėjus ilgiau ar dar šilta nelabai priklauso iš kelinto karto užsikurs. Kuro filtre jeigu būtų oro, tuomet išvis nesikurtų? Ar gali būt oro sklendė, kad neatsidaro? Ar čia visai pievas mąstau? Šiaip čia naujokas esu ir dar nelabai daug patirties su auto problemom turėjęs, tai iškart atsiprašau už kvailus klausimus. :)
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by bitinas »

aš manau važiuok pradžioj diagnostiką pasidaryti ;) nesproblemų čia gali būti aibė. Nuo oro sklendės iki kuro spaudimo ir t.t.
mantassv
Dalyvis
Posts: 19
Joined: 2013 10 01 , 13:09
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Location: Kaunas
Contact:

Re: Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by mantassv »

Pas mane tokia pati beda, kartais iskarto uzsiveda o kartai reik pasukti ir gazo nepaspaudus ilgai suka kol uzveda o paspaudus greitai. Anksciau i menesi karta taip darydavosi o dabar beveik visada.
Pranesk jeigu rasi beda kame cia priezastis.
Krezas

Re: Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by Krezas »

O pas mane šaltas kuriasi gražiai. Karštas motoras pastovėjus trumpai ir iš naujo vedant atsiranda toks "burbuliavimas": automobilis dreba ir purtosi, 10-15 sek. pasitraukuliuoja ir toliau normaliai dirba. Čia aš nežinau ar prie jūsų gedimų ar atskirai būsiu :D
P.S Duju reduktoriaus tarpnies jau atnaujinau.
User avatar
green
Dalyvis
Posts: 102
Joined: 2013 03 07 , 11:20
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by green »

Nerijus wrote:Sveiki visi,

Norėjau pasiklausti nuomonės dėl užvedimo, gal kas būsit susidūrę, nes temose lyg ir neradau. Žodžiu, kuriant arba užsikuria labai gražiai, kaip sakant iš karto, arba gali bandyt užkurt tris, keturis, penkis kartus, kol galiausiai vis dėlto pavyksta. Pastebėjau, kad jeigu, matai, kad nesikuria ir pradedi spaust gazą, tuomet pavyksta tuo pačiu bandymu, tik ilgiau užtrunka. Jeigu be gazo, bandymų skaičius didėja. Nuo oro sąlygų ir ar mašina pastovėjus ilgiau ar dar šilta nelabai priklauso iš kelinto karto užsikurs. Kuro filtre jeigu būtų oro, tuomet išvis nesikurtų? Ar gali būt oro sklendė, kad neatsidaro? Ar čia visai pievas mąstau? Šiaip čia naujokas esu ir dar nelabai daug patirties su auto problemom turėjęs, tai iškart atsiprašau už kvailus klausimus. :)
Kiek kuro bake? Mazas kuro kiekis gali tureti itakos.
Krezas

Re: Sunkiai kuriasi 1.8 benzinas

Post by Krezas »

Daugiau nei puse benzino. :) Šitą info irgi esu matęs dėl kuro kiekio, dar kažkoks ten triukas yra su pedalu suminkimu prieš ar po užgesinimo. Bet pas mane manau, kad ne tas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest