Sugedo langas. Truko trosas

Post Reply
latinoheat

Sugedo langas. Truko trosas

Post by latinoheat »

Sveiki, 100 metu nieko nepostinau :).
Taigi istiko mane idomi beda. Kuri laika nebenori nusileisti vairuotojo langas...
Teko issiardyti, o tai padarius (nuemus panele ir atlipinus medziaga) uzkisau ranka ir graibiau tol, kol radau, kad sarvas pro kuri eina lango mechanizmo trosas strunijes ir tokiu butu truko pats trosas, tad langas nebenori vaikscioti.
Gal kam teko tvarkyti tokius dalykus? Ar sudetingai tvarkoma? Ar keciasi tik trukes trosas ar kazkas daugiau?
Audrius
Dalyvis
Posts: 306
Joined: 2011 07 31 , 09:30
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2011
Location: Kaunas
Contact:

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by Audrius »

esu susitvarkes viena tokia beda. tik ne mondei. pirkausi trosely ir antgalius uzspaudziamus. rezultatas - uz kaskur 5- 10lt veikantis langas. truputy daugiau darbo pataikyt viska, kad veiktu sklandziai.
Ford Mondeo Mk2, sedanas, 2000m, 1,8td, Ghia, black parduota
Ford Mondeo Mk3, universalas 2004m, 2.0tdci 96kw, grey :)
HooLiGaN

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by HooLiGaN »

girdejau kad servise toks malonumas kainuoja 40 lt, ant senesniu masinu tai labiau apsimoka pirkt kita pakeleja, ant mk3 tai gal nelabai
latinoheat

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by latinoheat »

HooLiGaN wrote:girdejau kad servise toks malonumas kainuoja 40 lt, ant senesniu masinu tai labiau apsimoka pirkt kita pakeleja, ant mk3 tai gal nelabai
Reiks man pirkti pakeleja, nera jam jokiu trosu :)
latinoheat

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by latinoheat »

latinoheat wrote:
HooLiGaN wrote:girdejau kad servise toks malonumas kainuoja 40 lt, ant senesniu masinu tai labiau apsimoka pirkt kita pakeleja, ant mk3 tai gal nelabai
Reiks man pirkti pakeleja, nera jam jokiu trosu :)
Pakelejes pakeistas (pirkau is sroto) uz 100 lietuvisku. Jei kam reikia gero pakelejo motoro, kreipkites :)
oxicas
Dalyvis
Posts: 43
Joined: 2011 07 31 , 20:43
Vardas/Pavardė:: Ramunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2004
Location: Vilnius
Contact:

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by oxicas »

Pats pasikeitei? nes man ir troselis nutrukes, varikliukas veikia :?
latinoheat

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by latinoheat »

oxicas wrote:Pats pasikeitei? nes man ir troselis nutrukes, varikliukas veikia :?
Ne, nesiknisau, nes tas prolonas uzklijuotas juodu silikonu buvo ir tepe bei kibo labai, tad servise pakeite :-)
vidas
Dalyvis
Posts: 78
Joined: 2014 05 10 , 20:03
Vardas/Pavardė:: Vidas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2000
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Location: Taurage
Contact:

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by vidas »

sveiki ar tinka galinio lango pakelejas nuo universalo ant sedano 2001 metu.suluzo plasmase apacioje kur trosas tvirtinasi.
Lukas
Dalyvis
Posts: 4
Joined: 2017 10 17 , 09:43
Vardas/Pavardė:: Lukas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2006
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by Lukas »

man ta pati beda.. vasaros pradzioje truko trosas, nuvaziavau i vilniaus Inchape atstovybe, sumokejau 84 eurus (juodais, is kazkokiu turku uzsake tuos trosus, nes jei oficialiai tai 500eur uzsidainavo uz varikliuka ir visa kita). pakeite ir po keliu menesiu vel tas pats.

susiradau Eolte mechanizma uz 44 eurus, galvoju ar bandyt paciam ar vel i koki servisa varyt. patys nebandet? as isivaizduoju kad priejimo ten normalaus nera :(
1996 m. Ford Mondeo Mk2 1.8 TD 66kw Melyna (parduota)
2006 m. Ford Mondeo Mk3 2.0 TDCi 96kw Melyna (vaziuojama)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Sugedo langas. Truko trosas

Post by Gezatron »

Lukas wrote:man ta pati beda.. vasaros pradzioje truko trosas, nuvaziavau i vilniaus Inchape atstovybe, sumokejau 84 eurus (juodais, is kazkokiu turku uzsake tuos trosus, nes jei oficialiai tai 500eur uzsidainavo uz varikliuka ir visa kita). pakeite ir po keliu menesiu vel tas pats.

susiradau Eolte mechanizma uz 44 eurus, galvoju ar bandyt paciam ar vel i koki servisa varyt. patys nebandet? as isivaizduoju kad priejimo ten normalaus nera :(
stebuklo nebus. kaip ir visu masinu. pirma langa isemi po to keiti mechanizma. tikrai nieko sudetingo patikek manim pats pasikesii
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests