Bildesys gale

Dainys

Re: Bildesys gale

Post by Dainys »

Sveiki, visu pirma neskubekit vistoj paslaugu pirkti, lupa kaip beprociai, o kas liecia bildesi, tai tik nupirkes mkIII 2001 dyzeloiuka 85 Kw iskart isgirdau bildesi. Jis buvo panasus i kazkokia plastmase ar pan. pas mane hecbekas, galvojau dangtis - pasirodo ne velnio, nuemiau galini buferi, visas plastmases suvarziau, rankinio trosa pritvirtinau uzverzejais - vistiek bilda, tada radau beda, bildejo mini purvasargiai, t.y. tie kur yra pries galinius ratus, pritvirtinau juos ir beda su bildesiu dingo, gal ne i tema bet pabandyk pasiziureti, nieko nekainuoja, tiesiog padauzyk juos ir viskas bus aisku. SEKMES
Griunvaldas

Re: Bildesys gale

Post by Griunvaldas »

Taigi kagi, siandien buvau Vistoj. Atrodo isgyvendino bildesi - kainavo 50lt. sake taip: sutepem atboinikus, turetu padet ;-)
Kolkas ramu - ziuresim.
Dar keiciau vairo stiprintuvo skysti, stabdziu skysti, greiciu dezes tepalus (mechanikos)
Sunkiau jungdavosi pavaros esant saltam motorui, atrodo pagijo.
Vairo stiprintuvas triuksmavo, pakeitus irgi lyg ok kolkas, ziuresim, jeigu ka naujas vairo stiprintuvo siurblys nauja kaina ~720LT. Tai tiek ispudziu is Vistos :-)
plastakis

Re: Bildesys gale

Post by plastakis »

nu pas mane irgi buvo paslaptingas bildesys gale, visur tikrinau visi sake kad viskas gerai, bet va shiandien nuvaziavau i kauno kvarca ir jie surado kad stabilizatoriau ivores buvo ishsidevejusios ,pakeite ir garsai visi dingo, kainavo 80lt su pakeitimu :)
Gintaras

Re: Bildesys gale

Post by Gintaras »

Sveiki,

va kas dar gali buti ir panasu, kad pas daugeli ;)

tikiuosi pades.
http://mondeoclub.ru/remont/fm3/zad_prod_ruchag.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
latinoheat

Re: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Na ka, pas mane kogero isvis kitoks tas bilesys (barskesys)... visai skardinis... kai spyriu y rata iskart girdisi arba kai patrankau i spyruokle irig kuo puikiausiai girdisi salone aukstai tad barskejimas (skardinis). Ar gali buti, kad spyruokle i kebula dauzosi??? nes jei masina priseda pilna tada ne garselio tenai nera... gal yra minciu? gal po posparniu kas pasislepe?
amortikai keisti, spyruokles taip pat, atraminiai irgi..
latinoheat

Re: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Beje garsas labia ausktia girdisi, salone ties palange, bet ne palnge barska, o grynai nuo spyruokles kazkas.
Griunvaldas

Re: Bildesys gale

Post by Griunvaldas »

Siaip mk3 turi problemu su spyruoklem, bet lyg priekinem. Buna jos truksta.
Gintaras

Re: Bildesys gale

Post by Gintaras »

Griunvaldas wrote:Siaip mk3 turi problemu su spyruoklem, bet lyg priekinem. Buna jos truksta.
atrodo nerealu, bet labai pas daug ka barska pats degalu bako uzsukimo dangtelis, patikrikite...
Griunvaldas

Re: Bildesys gale

Post by Griunvaldas »

kaip tas bako dangtelis gali barsket net neitariu.

siaip bandyk vista siulyciau - man isgyde
latinoheat

Re: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Isspresta...
nepatikesit, kai man keite "automesitre" amortikus ir spyruokles, moliai sugebejo sudeti pikapo spyruokles...
ant kiek asilu reikia buti ir to nepastebeti, as nzn... nes ryskiai matosi, kad spyruokle neisistato tvirtai i atramini guoli, t.y. juda ganetinai laisvai, ir kad pati psyruokle (abi tiksliau) remesi i kebula...
Eugenijus

Re: Bildesys gale

Post by Eugenijus »

Rankinio stabdžio trosas gale turi tvirtinimą. Pabandyk uždėti plastmasinius "chamutikus" ant troso toje vietoje, kur jis praeima protvirtinimo angą. Nustos bildėti.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests