MK3 bagazines atidarymas

vires

Re: bagazines atidarymas

Post by vires »

Ačiū, dabar aišku. Tiesiog galvojau kad dar kažkoks "mikrikas" paslėptas po tarpinės guma :D
Kesa

Re: bagazines atidarymas

Post by Kesa »

ardydamas Nr apsvietima pastebejau kad pasmane nera spynos raktui ikisti . ar paska dar yra taip ? uniwersalas pasmane .
ulala

Re: bagazines atidarymas

Post by ulala »

Yra ta skylutė... iš apačios reikia žiūrėt po ženkliuku - rasi. pas mane irgi universalas.

p.s. nekokie reikalai, jeigu vyras skylutės neranda ;)
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: bagazines atidarymas

Post by marksistas »

pas mane irgi buvo tokia pati problema tai isivaliau padejo, o dabar vel pradejo "durniuoti" reik ardytis :D, gal ikurti paslauga "taisau bagazines mygtuka" :D
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Kesa

Re: bagazines atidarymas

Post by Kesa »

Nera tos skyles . as ziurejau atsimerkes :D
ulala

Re: bagazines atidarymas

Post by ulala »

o laidai link bagažinės eina per vairuotojo dureles? nes kai fyškę nuo vairuotojo durelių spynos atjungiau - bagažinės atidarymas iš salono ir gi atsijungia...
Kesa

Re: bagazines atidarymas

Post by Kesa »

pasmane atidarius masina atsidaro ir bagazas ,laodai ateina . :|
Čebas

Re: bagazines atidarymas

Post by Čebas »

Atejo salciai, ir islindo kaip supratau daug kam aktuali problema-bagazines mygtuko strigimas ir su centriniu problemos, tai va, kazkas rase, kad reikia issivalyti po guma viska..vakar taip ir padariau nusiemes visas apsyfkes, uztrukau neskubedamas apie valanda, po guma buvo nevalyne...kontaktai oksidavesi ir pan, viska isvalius bagazine vel darinejasi kaip priklauso.
Tik neradau to kazkokio stumokliuko, kur kazkas is forumieciu buvo rases, jog dejo ten guma, kad nestrigtu.. kur jis yra ?
Čebas

Re: bagazines atidarymas

Post by Čebas »

Beja,gal kam pravers. Buvo barskejimas gale..ir niekaip neradau kur.. kai issiardziau apsyfke (universalas) pamaciau, kad kazokia maza metaline plokstele yra trukusi per suvirinima, kadangi ji plonos skardos, tai vaziuojant nuo vibracijas ir barskedavo...tai tiesiog atlenkiau ja daugiau,kad nekontaktuotu su bagazines skarda, ir manau barskejimo problema isspresta :)
tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Turiu klausima, bagazine atsidaro paspaudus mygtuka is salono, ar ir siaip turi atsidaryti? Ir kas man reiketu ziureti jeigu man reikia stipriau trinktelti dangti kad uzsidarytu (uzsifiksuotu normaliai) nes jei svelniai darai tai uzsidaro bet neprisoka kaip reikiant. Gal galas buvo mustas todel :?
Čebas

Re: bagazines atidarymas

Post by Čebas »

Turi atsidarineti visais trimis budais, salone, ant centrinio pultelio ir su ranka.. o del neuzisdarymo pas mane ta pati problema, ir galas nebuvo tikrai mustas. speju cia bus tas stumokliukas ar kazkas pan, apie kuri buvo parasyta sioje temoje.. kad zieda gumini reik deti, tada nestrigs. bet pats nz kur anas yra..
tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Pas su ranka neatsidaro iskarto :( Siaip problemos dideles neturiu taciau noreciau susitvarkyt kad nereiketu stipriau trenkti, turetu svelniai uzsidaryti :)
Čebas

Re: bagazines atidarymas

Post by Čebas »

tautviukasd wrote:Pas su ranka neatsidaro iskarto :( Siaip problemos dideles neturiu taciau noreciau susitvarkyt kad nereiketu stipriau trenkti, turetu svelniai uzsidaryti :)
Bandyk ardytis ta spyna ir issivalyti visabruda po guma, man padejo, uztruksi apie valanda, o jei dazniau tokisu darbus darai, tai ir greiciau ;)
tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Gerai, dekuj reikes pasiziureti kas ten yra :)
ezymka

Re: bagazines atidarymas

Post by ezymka »

nu kad ir pas mane ir pas pazystama taip paciai dangciai uzsidaro nesvelniai, reikia trinktelt, tiesiog gal jau taip ir turi buti, o del tos rankto skylutes tai tikrai yra siandiena net del idomumo pasiziurejau, tik apsinesus purvu buvo
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests