Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

djdainius

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by djdainius »

Paulius18 wrote:
djdainius wrote:neapsimoka... tikrai... patikek...
remontas su visu rezonatorius tau +/- 250lt. kainuos, arba dar maziau...
neapsimoka deti pinigu atzvilgiu ar kad nejausiu jokios skirtumo ar su nauju katalyzu ar su rezonatoriumi?
taip, pinigu atzvilgiu
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Fastbackas »

Paulius18 wrote:nu ten kaip ir draugelis, jam px mane apipisti ar ka, tikrai tai jam neaktualu, reikes paklausti rytoj kokie ten jo argumentai, pagrindinis buvo, kad regitra pis prota ir kad rezonatoriaus neidesi, nes ant MK3 stovi labai levoje vietoje tas katalyzas, ten nelb kas tilps
issipjauk katalizatoriu, issitrauk wisus widurius, ir prisiwirink atgal, ir niekas nesikabins prie tawes..
Kesa

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Kesa »

GALI DEL MANES NORS IR TIK SUKELNEM VAZINETI .1 TAU TADA NEREIKIA IR LEMDU ZONDU, TAIP GALI VAZINETI NES SIE TARPUSAVI SAVEIKAUJA . 2 KATALIZATORIU ISPJOVES AUTOMATISKAI KAMSTYJE PASTAVE TASOLAS VIRS . 3NEJAU ESI TOKS PROTINGESNIS UZ INZINERIUS KURIE TA KATALIZATORIU IKISO ?
KADA TU KEITI KATALIZATORIU IS TAVES NUPERKA SENA IR TAIP KAZKIEK ATSIPERKA , NE 100 % BET APIE 30% TAI TIKRAI .
BET CIA TIK MANO NUOMONE 8-)
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Fastbackas »

ziurint dar kam.. pas mane mk1, wiena liamda stowi ir tai pries katalizatoriu :D ir nemanau tie kas kure mano monde pries 17 metu ar galwojo kad ji dar ligi siol waziuos sekmingai :D
Tomeshas

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Tomeshas »

Kesa,
1. Tu nemandagus, nes internete caps lock reiskia pakelta tona.
2. Tavo argumentai absurdiski. Ypac apie virima
Kesa

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Kesa »

gal ir nemandagus , bet neapie tai mes snekam 8-) . as isakiau savo nuomone siou klausimu Krc :tipo:
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Gezatron »

tai tada pasasakokit kita varianta. kai stato tiesioginy ismetima, t.y tik vamzdzius beveik, tai man rodos jokio katalizo ten nebebuna, nes tik galia jis sumazina. tad ar tos masinos uzkala ? sugenda ? man atrodo kad tikrai nei uzkala nei sugenda :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Kesa

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Kesa »

kam man jum kazka irodineti 8-)
Paulius18

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Paulius18 »

del katalyzo as kaip ir apsisprendes pjauti, bet ko labiausiai nenoriu tai to garso kuris buna be jo, toks pirrr pirrr, kaip pirdziaus :D

pradziai nuleksiu i turbo servisa turbinos profilaktika padaryt, poto jei nepades intercooleri isvalyt ir tuomet jei jau nebus ka, pjausiu katalyza, viska planuoju sutvarkyt per pora sav.
monde0

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by monde0 »

uzvirs tasolas :juoktis3: sitas geras :D maniskei ner katalizatoriaus, bet niekas neverda ir nekepa :D ir kas tau keis sena i nauja - EMP??? senukuose dabar sena siurbli atnesk ir gausi nauja iki 120 lt pigiau :D
avera

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by avera »

mano monde pravaziavus 225000km,dar neseniai isemiau katalizatoriu tai motoras pradejo laisviau dirbti ir geriau traukia o kad kaistu tai nepastebejau nors tenka vazineti kaime gan prastais keliais ir zema pavara,nesakau kad katalizatoriaus neriaikia,bet krauti brangoka daly y mus senukes tikrai galvoju kad neapsimoka,aisku cia tik mano nuomone.
Kesa

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Kesa »

http://www.katalizator.lt/" onclick="window.open(this.href);return false; cia viskas parasyta 8-)
gedasr

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by gedasr »

nu as manau katalizatorius daugiau reikalingas benzininems masinoms nes ten yra liambda zondas ir jie ten kazkaip saveikauja,o dyzelyje nera jokiu liambda zondu tai manau kad ispjovus nebutu jokiu problemu,nu nebent technine butu sunkiau praeiti :| ,nors kazkur girdejau kad varikliui nelabai gerai :?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Gezatron »

tiesig uzduosiu klausima paprasta- tie kas ispjovete katalizatoriu kokiu labai bloga neigiama poveiky pajutote ? atsakykite tik tie kurie pajuto bloga neigiama poveiky
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Katalizatoriaus ispjovimas Pliusai/minusai

Post by Fastbackas »

cia tik taip teoriskai sako, kaip ir kad reikia i masina pilt tiktai tam tikros markes degalus ir t.t. Zmones belaruska pila ir waziuoja, wieni nepajaucia pokycio kiti pokyti jaucia, priklausomai nuo metu, wariklio... pwz mk1 tai tikrai jau gamiklinis katalizatorius jokios naudos neduoda, kaip mk3 ? - reikia ziuret traukia ar dusta, ir pan dalykus, o tada jei wiska issiaiskines tada reikia jau bandyt kazka..
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests