MKIII priekinio rato guolis.

mondeikas

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by mondeikas »

Buvo pora kazkokiu juosteliu :? sudejau ir galvos nesuku :D
EugenijusN

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by EugenijusN »

issiemiau ta guoli... cia taip turi buti ar padaryta totali chaltura su tuo guoliu ar visu pusasiu bei "keru"? Pardavejes sake, kad keite nauja guoli ir sulauze abs davikli, bet as nematau ten jokio guolio keitimo pedsako ir "naujumo". Panasu, kad is lauzyno nupirktas visas "keras" ir istatytas.
Problema, kad neveikia abs sistema butent del sio rato chalturos. Davikli istaciau, bet abs lempute neveikia. Truksta magnetines juosteles, kuri turetu but pagal jus ant guolio, bet net neisivaizduoju, kur ta juostele pas maniski guoli galetu isvis buti.

Reikalo nuotraukos:
Image
Image
Image
Image
mondeikas

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by mondeikas »

Manau kad ji ten ir yra bet pas mane daviklis netrina :?
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

is nuotrauku matosi kad vienas is guoliu yra pasviles . nusipirk nauja guoli , paim maziuka vinuka ir pridek prie guolio sono is vienos puses , is kitos puses . priekurios puses pritrauks vinuka toje puseja ir bus ta bimetaline plokstele . :?
mondeikas

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by mondeikas »

O guolį su presu presuok nes kitaip suvarysi ji 8-)
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

na as be preso abu keiciausi .
mondeikas

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by mondeikas »

Ir nieko? :? Man tai nelindo:D Pakišau po 10 tonų presu tai viskas taip gražiai suėjo kaip gamiklinis atrodo:D
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

nieko. bet kitam nesiuliciau pacem to daryti , nes guolis nepigei kainuoja. :?
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

pigumo atzvilgiu ,isardai pats ,ir sudedi pats . bet presuoti duodi servizui. 8-)
EugenijusN

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by EugenijusN »

naujas guolis 150-200 LT :shock: , oh, nezinau kaip rast teisybe su tuo abs... Man nei viena, nei kita guolio puse netraukia "vinuko" ... Ar tos juosteles matosi vizualiai?
mondeikas

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by mondeikas »

Atjunk ABS :D Aš už guolį mokėjau 300Lt . Neėmiau pigiausio 8-)
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

tai nenorek kad is ranku plestu . seip instrukcija turetu buti kartu su guoliu , as 150 lt mokejau . net verzle buvo ideta .
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

mondeikas wrote:Atjunk ABS :D Aš už guolį mokėjau 300Lt . Neėmiau pigiausio 8-)
uz tokia kaina turetu buti paauksuotas :D
EugenijusN

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by EugenijusN »

150-200 lt guolis be tu juosteliu paprastas, o va su juostelem jau uzsakytas 265 LT+50 LT uz ipresavima. Anksciau dar davikli pirkau uz 50 LT, taigi sumele jau apvaloka. Belieka tik tiketis, kad to uzteks ir ateityje ABS atsilygins geruoju! :) Nezinau is kur pas jus tokios pigios kainos, klausiau bent ~10 vietu!

O chaltura tokia, kad dedas pardavejes, perdejo visa "kera" is lauzyno su nulauztu abs davikliu ir paprastu senu guoliu, o man pasake, kad problema tik, keiciant guoli, netycia nulauztas daviklis, kuri srote nesunkiai rasiu uz 20-30 lt ir isisukus viskas veiks kuo puikiausiai. Idomu kas dar toj masinoje uzslepta be lenkisku guoliu ir pabaiginiu dirzeliu...
Last edited by EugenijusN on 2010 07 09 , 16:49, edited 1 time in total.
Kesa

Re: MKIII priekinio rato guolis.

Post by Kesa »

http://www.automobiliuremontas.lt/guoli ... presavimas" onclick="window.open(this.href);return false; . plokstele dengia gouliukus bei seperatoriu .
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests