MK3 stabdziu diskai ir kaladeles

zildaru

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by zildaru »

o kokia kaina naujo?
Tomeshas

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Tomeshas »

dėvėtas laužyne 150lt
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

as kolkas neradau kodel musa stabdant . sendi uzdejau aptekintus diskus bet vistiek musimas nedingo .netgi siektiek baisiau musa .reiks suportus perinkti . pradalzenija sledujet :D
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Fastbackas »

wisos temos neskaitysiu, bet... del musimo stabdant neziurejot ar stabilizatorius twirtai stowi? nes pas mane ant mk1 gumeles tos parejusios ir su ranka pasiemus pajudinant tai laiswos eigos normaliai turi jis. diskus gerus susidejau ir wistiek musimas liko, dabar galwoju greitu laiku reikes gumeles tas pakeist ir wsio ;)
zildaru

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by zildaru »

tiesa sakant, kadangi auto - naujas, meistras, dedamas kalades ir diskus nieko itartino nesake, tai biesas zino...gal reikes is pagrindu paziureti vaziuokle?.. kaip tik ateina laikas pasikeisti ratus, ziuresiu, kaip bus toliau su musimu
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

na va ketvirtadieni tekinsiu dar karta, nes pasirodo perdaug pagailejau stabdziu disku . vienas man aiskus dalykas kad Vista ikiso man pigius diskus bet neispejo kad sudas is ju bus . jei neiseis nutekinti teks pirkti naujus .bet grinai sportinius .


Ford Mondeo ST220 galime pasiūlyti šiuos stabdžių diskus:

Sandtler Typ S (grežioti/raižyti, priekiniai) – 347Lt/vnt

Sandtler Typ X (grežioti, priekiniai) – 272Lt/vnt

Sandtler Typ RS (grežioti/raižyti, priekiniai, grūdinti) – 742Lt/vnt

Sandtler Typ GT (raižyti, priekiniai, grūdinti) – 742Lt/vnt



Sandtler Typ S (grežioti/raižyti, galiniai) – 255Lt/vnt

Sandtler Typ RS (grežioti/raižyti, galiniai, grūdinti) – 650Lt/vnt

Sandtler Typ GT (raižyti, galiniai, grūdinti) – 650Lt/vnt



EBC Turbo Groove – (grežioti/raižyti, priekiniai) – 450Lt/vnt

EBC Turbo Groove – (grežioti/raižyti, galiniai) – 280Lt/vnt

EBC Ultimax – (raižyti, priekiniai)- 450Lt/vnt

EBC Ultimax – (raižyti, galiniai) – 280Lt/vnt





Paminėti stabdžių diskai tinkami standartiniams automobilio suportams. Norint pagerinti stabdžių efektyvumą vertėtų pasikeisti stabdžių kaladėles, stabdžių šlangeles į armuotas, bei kokybiškesnį stabdžių skystį. Gatvėje ir mėgėjiškame sporte to pilnai pakaktų, jeigu automobilį ruošiate profesionaliam sportui, nurodykite kokiam, galėsime pateikti profesionalių stabdžių komplektų variantus.

Brembo tai tik vienas iš daugelio gamintojų, bet deja nepasižymintis geru kainos/kokybės sąntykiu.

kainos kandziojasi , bet kitos iseities man nera , musimas bei pedalo pulsavimas mane nerviskai veikia :doh:
babilon78

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by babilon78 »

Štai ką perskaičiau manuale. Priekinio disko "bangavimas" (angl. run-out) neturėtų viršyti 0,15 mm, 1 cm atstume nuo krašto. Stebulės bangavimas neturėtų būti didesnis, nei 0,05 mm (Priešingu atveju reikia tikrinti stebulės laisvuma ir keisti guolį). Dabar tereikia kažkuo pamatuoti.
zildaru

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by zildaru »

Kesa wrote:na va ketvirtadieni tekinsiu dar karta, nes pasirodo perdaug pagailejau stabdziu disku . vienas man aiskus dalykas kad Vista ikiso man pigius diskus bet neispejo kad sudas is ju bus . jei neiseis nutekinti teks pirkti naujus .bet grinai sportinius .


Ford Mondeo ST220 galime pasiūlyti šiuos stabdžių diskus:

Sandtler Typ S (grežioti/raižyti, priekiniai) – 347Lt/vnt

Sandtler Typ X (grežioti, priekiniai) – 272Lt/vnt

Sandtler Typ RS (grežioti/raižyti, priekiniai, grūdinti) – 742Lt/vnt

Sandtler Typ GT (raižyti, priekiniai, grūdinti) – 742Lt/vnt



Sandtler Typ S (grežioti/raižyti, galiniai) – 255Lt/vnt

Sandtler Typ RS (grežioti/raižyti, galiniai, grūdinti) – 650Lt/vnt

Sandtler Typ GT (raižyti, galiniai, grūdinti) – 650Lt/vnt



EBC Turbo Groove – (grežioti/raižyti, priekiniai) – 450Lt/vnt

EBC Turbo Groove – (grežioti/raižyti, galiniai) – 280Lt/vnt

EBC Ultimax – (raižyti, priekiniai)- 450Lt/vnt

EBC Ultimax – (raižyti, galiniai) – 280Lt/vnt





Paminėti stabdžių diskai tinkami standartiniams automobilio suportams. Norint pagerinti stabdžių efektyvumą vertėtų pasikeisti stabdžių kaladėles, stabdžių šlangeles į armuotas, bei kokybiškesnį stabdžių skystį. Gatvėje ir mėgėjiškame sporte to pilnai pakaktų, jeigu automobilį ruošiate profesionaliam sportui, nurodykite kokiam, galėsime pateikti profesionalių stabdžių komplektų variantus.

Brembo tai tik vienas iš daugelio gamintojų, bet deja nepasižymintis geru kainos/kokybės sąntykiu.

kainos kandziojasi , bet kitos iseities man nera , musimas bei pedalo pulsavimas mane nerviskai veikia :doh:
o kur Vilniuje butu galima isigyti kokybisku stabziu disku ir kaladeliu Mondeo III?
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

babilon78 wrote:Štai ką perskaičiau manuale. Priekinio disko "bangavimas" (angl. run-out) neturėtų viršyti 0,15 mm, 1 cm atstume nuo krašto. Stebulės bangavimas neturėtų būti didesnis, nei 0,05 mm (Priešingu atveju reikia tikrinti stebulės laisvuma ir keisti guolį). Dabar tereikia kažkuo pamatuoti.
NIEKUO TU NEPAMERUOSI , REIKS VISTON VARYTI KAD KOMPU SUVEDIMA BEI ISVERTIMA PADARYTU , JAIGU KAS NETAI PASAKYS KAME BEDA, GAL NET TEKS GUOLI PASIKEISTI :? 8-)
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

:sokti1: :yega2: TAI VA ATRA KARTA NUTEKINUS 0.5MM GAVOSI NEBLOGAI LIKO PRITRINTI . PASIKARTOSIU , NAUJOMS KALADEM IR DISKAM PRISITRINTI REIKIA NUVAZIUOTI APIE 300 KM STAIGEI NESTABDANT. LIKUSIEMS PALINKESIU SEKMES . :?
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

Galiausia vakar isitikinau kad nutekinimas nepadejo . jei stabdai nuo 100km tai nieko , bet jei 160 jie pradeda musti . isvada ta kad diskai is levo metalo .
Diablo

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Diablo »

Sorry, kad pakeliu sena tema, bet ar Jus tikri, kad vien tik priekiniai diskai musa, gal cia galiniuose esme? Pabandykite vaziuojant su rankiniu pastabdyti, jei jauciasi vibracija tai galiniuose diskuose problema.
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

tu teisus is dalies . as tekinau pries perinkima suportu . dar vis vibruoja bet zadu ir galinius tekinti dar karta , nes vizualiai matosi kad nevisas diskas bruzenasi .
gedasr

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by gedasr »

o kam kankintis is vis reikia,nusipirkai naujus diskus su kaladelem ir vazineji,nejaugi ant tiek brangiau kainuoja negu tas tekinimas kuris nelabai ka ir padeda :|
Kesa

Re: Del Mondeo MK III stabdziu disku ir kaladeliu

Post by Kesa »

tekinimas man kainavo 20 lt 2 vienetai . priekinems padejo galas dar liko . laukiu kol atves stakles restauruotas .
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests