Greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Ghostaki

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Ghostaki »

vezliukass wrote:tai tau gal reiketu atvaziuot ir parodit ked nera pas mane troso!!!idomu kkokia ta patirtis jei sekai kad visom trosai eina :shock: kaip ziuriu niekas cia nezino teks paciam jieskoti ryt,gal rasiu tik zinau kad tas dacikas turi isikisti i greiciu deze is apacios 1.5cm ilgio tas dacikas apvalus irm prisukamas vienu varsteliu... 8-)
kaip tik is virsaus greiciu dezes ;) o nuo komplektacijos tikrai nepriklauso :D cia gal pas zetekus ejo toks ir toks
vezliukass

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by vezliukass »

na isvirsau tai sukasi del atbulinio apsvietivo dacikas o del greicio tai is apacios turetu suktis sake meistras bet aisku meistrai ar klys ;( ta
Ghostaki

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Ghostaki »

vezliukass wrote:na isvirsau tai sukasi del atbulinio apsvietivo dacikas o del greicio tai is apacios turetu suktis sake meistras bet aisku meistrai ar klys ;( ta
tiksliau pas mano monde virsui,o tu zinoma nesumaisyk :D apsiziurek ;) gal dar netycia ir trosa rasi :D
HooLiGaN

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by HooLiGaN »

Nu ne esme nuo ko priklauso kad su trosu ar be, bet mk1 yra ir tokie ir tokie
vezliukass

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by vezliukass »

tai sakau pas mane jis nematomas kaip ji man rasti gal kas patars :D :ploti: :doh:
HooLiGaN

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by HooLiGaN »

nuimt sapka-nevidimka :D
Ghostaki

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Ghostaki »

vezliukass wrote:tai sakau pas mane jis nematomas kaip ji man rasti gal kas patars :D :ploti: :doh:
Daviklis ar trosas vistiek toj pacioj vietoj stovi greiciu dezej :| ziurek pro oro padavimo slanga is virsaus y greiciu deze ir rasi ;) galbut uzteks ten ka nors prakrapstyt :D
vezliukass

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by vezliukass »

nu pasiziuresiu snd :|
antifryzas

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by antifryzas »

as specas sunkvezimiu remonte :D o tik pasakiau kad su elektroniniu nesusidures,o spidiku emes kokiom 6 ar 8 skirtingom mk1... :P tjp kad kas specas mondese,o kas ne nespresk HooLiGaN...
HooLiGaN

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by HooLiGaN »

antifryzas wrote:as specas sunkvezimiu remonte :D o tik pasakiau kad su elektroniniu nesusidures,o spidiku emes kokiom 6 ar 8 skirtingom mk1... :P tjp kad kas specas mondese,o kas ne nespresk HooLiGaN...
saunuolis, gali paimt dbr bulve, ispjaut medali is jos,pakabint ant kaklo ir nesiotis i sveikata :yes1:
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by Fastbackas »

... :D kaip paskaitau daugiau forumo temu, tai tikrai sudo malymas cia :D (as irgi prisijunges prie to)
serennoo

Re: greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by serennoo »

pas mane 2.5 v6 spidometras elektrinis troso nera nerodo man nei greicio nei km sukas kal nusviestumet kur ieskot pas mane to daciko mazdaug ir kaip jis turi atrodyt??
serennoo

Re: MK1 greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by serennoo »

na tai nejaugi niekas nzn?
HooLiGaN

Re: MK1 greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by HooLiGaN »

ant pavaru dezes virsuj (juodas), is jo laidai iseina, jej neklistu tai 3
serennoo

Re: MK1 greicio daviklis, spidometro trosas, remontas

Post by serennoo »

as ziurejau ir kiek ten ejo primatyt tai tik viena fyske as ten maciau ant virsaus isikisa y deze ir viskas prie pat tos fiskes dar kamstis toks guminis uzdetas ir vsio
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest