Rankinis stringa

Čebas

Rankinis stringa

Post by Čebas »

Sveiki, uztraukus ir atleidus rankini, vienas ratas lieka uzblokuotas...reikia susiemus rata su ranka atitraukti svirtele su trosu, kad ratas vel suktusi. Buvau nulekes i viena garaza..tai kazka pradejo kliedeti apei REM komplekta...zodziu simtai lt.
Kas klaipedoje normaliai ismano ir galetu paziureti nepaimant masinos visai dienai del valandos darbo... gal ten tik uzpuve ir tereiktu viska issiardzius isvalyti ir sutepti...
Egidijus

Re: Rankinis stringa

Post by Egidijus »

50%, kad teks supportą restauruoti. Kaina apie 200Lt....
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Valdelis »

Remkomplektas tai yra suporto "restauravimas", kuris tikrai nekainuos 200lt. dalys apie iki kokius 60lt. + darbas... Ir nieko ten labai nesumastysi... galima megint mankstint bet neka tepades...
Modis

Re: Rankinis stringa

Post by Modis »

Man jau "mankstino" taciau kelis menesius pavaziavau ir vel ta pati beda, neatsoka rankinis, stabdo masina ir ziauriai kaista ratas. Sumokejau gan nepigiai mat daug uztruko taciau kaip i kibira :( manau teks keist suporta, pas mane ten jau buvo kazkas halturinta ir vargu ar beatrestauruos. Uz poros dienu vaziuosiu i servisa jau eile uzsiemiau tai aprasysiu kiek ir kas... :) Tikiuosi ras srote kokiam nes naujas tikrai nepigiai kainuoja. Technikine ant nosies vistiek nepraeisiu del sito bajerio....
Čebas

Re: Rankinis stringa

Post by Čebas »

Na man vaziuokle patikroje, pasake kad abi puses siek tiek sabdosi po rankinio panaudojimo. viena psues smarkiai kita maziau. nusipirkau iskart tosus abu(kurie nepigiai atsiejo, 114lt su gera nuoladia), zodziu issiarde, sako cia biski apkirmija,o ten kur labai stabdo, kazkoks sudukas metalinis pasilenkes..ir kazkas.. zodziu prie to pacio pasikeiciau stabdziu disksu i naujus ir kaladeles gale, sutvarke rankini (trosus grazinau atgal i parduotuve) ir dabar viskas lyg ir ciki..ziuresim ar ilgam :) dar pasikeisiu priekyje naujus diskus..kai padarysiu apkatke varysiu vel i patirka, ir ziuresim ka sakys. o rem komplektas, taip, kainuoja apie 50-60lt, tikrai ne 200lt
Rolasbig

Re: Rankinis stringa

Post by Rolasbig »

Stringa sita kojele, kuri pazymeta raudonai. Ar kas zino ar ta kojele ir jos vidus ardosi?
O malonumas labai paprastas - nesusitvarkei sios vietos kaitini guoli ir tepalas isbega ir jam zopa. Vien guoliukas pigiausias plius minus 400 lt.

Image
Last edited by Rolasbig on 2011 03 17 , 20:41, edited 3 times in total.
Čebas

Re: Rankinis stringa

Post by Čebas »

Rolasbig wrote:Stringa sita kojele, kuri pazymeta raudonai. Ar kas zino ar ta kojele ir jos vidus ardosi?
O malonumas labai paprastas - nesusitvarkei sios vietos kaitini guoli ir tepalas isbega ir jam zopa. Vien guoliukas pigiausias plius minus 400 lt.
Kaip perziureti tavo foto idetas ?
Rolasbig

Re: Rankinis stringa

Post by Rolasbig »

Tai nera sprendimas, pamirsti apie rankini... Savaitgali pasikrapsciau daugiau. Stringa pati asele, kuri stumia cilindriuka. Bent jau pas mane buvo sukietejes tapalas po tokiu guminiu rieboksliu, tai as viska isvaliau sutepiau kiek buvo imanoma - naujas tepalas ir kojele vaiktopati netgi be spiruokles pagalbos.
Modis

Re: Rankinis stringa

Post by Modis »

Variau siandien tech. apziura ir be sansu (:kadangi servisas sustume). Baigesi tuom kad rata taip pradejo stabdyt kad namo nebeparriedejau, vos ne vos iki serviso pavyko datraukt, sitiek uzsikirto ratas kad ****. Auto servise, laukiu naujienu :(
babilon78

Re: Rankinis stringa

Post by babilon78 »

Ta pati bėda. Kiek anksčiau buvau tą rankinio koją "pramiklinęs" bet laikė iki pirmų rūkų (iš viso ~5 mėn). Paskui vėl pradėjo strigti. Puse metų nenaudojau rankinio, o dabar prieš technikinę nėra kur dėtis. Taigi, šį savaitgali nusiėmiau stabžių cilindrą ir išardžiau (ilga istorija, nes ten yra varžtas su penkiakampe galva). Problema ta, kad ant rankinio ašelės esantis riebokšlis su laiku pradeda leisti drėgme. Pati ašelė įvorėje sėdi labai standžiai, ten gal tik kelių mikrometrų tarpas, jos ilgis ~ 5 mm, toliau ant jos normalus guminis žiedas, kad stabdžių skystis nebėgtų lauk. Tame tarpe esantis tepalas išdžiūsta ir galiausiai susimaišo su rūdimis. To pakanka, kad ašis pradėtų strigti.
Nuvaliau ašį ir įvorę, sutepiau, sudėjau. Vaikia tobulai. Problema dėl išorinės gumos liko. Net nežinau ar ji būna rem komplekte. Bet aš ją pabandžiau išpręsti paprasčiau. Po guma ir tarp gumos ir ašelės privariau tepalo, o išorinius gumos kraštus užpyliau silikonu, kad susikabintų su kopusu ir nesisukinėtu. Sukasi tik ašis gumoje. Technikinei užteks, jei pasiseks tai gal ilgiau nei 5 mėn laikys.
Modis

Re: Rankinis stringa

Post by Modis »

Na va tech. apziura praeti pavyko :) Tik vel pataupiau, tiksliau apsiribojau nuo brangaus remonto. Nezinau kiek man si karta laikys, taciau tiesiog nebutu buve is ko remntuoti normaliai. Paklojau 220lt, uz kurious perrinko suportus, tekino st. diskus, pakeite kalades. rezultatas, kolkas viskas veikia puikiai, niekas nestringa. Servise sake kad "toki" remonta daro paskutini karta, jei sekanti vel strigs teks nori neniri keis suporta. Kolkas tiek, kai vel uzlinks parasysiu :D
Rolasbig

Re: Rankinis stringa

Post by Rolasbig »

babilon78 wrote:Ta pati bėda. Kiek anksčiau buvau tą rankinio koją "pramiklinęs" bet laikė iki pirmų rūkų (iš viso ~5 mėn). Paskui vėl pradėjo strigti. Puse metų nenaudojau rankinio, o dabar prieš technikinę nėra kur dėtis. Taigi, šį savaitgali nusiėmiau stabžių cilindrą ir išardžiau (ilga istorija, nes ten yra varžtas su penkiakampe galva). Problema ta, kad ant rankinio ašelės esantis riebokšlis su laiku pradeda leisti drėgme. Pati ašelė įvorėje sėdi labai standžiai, ten gal tik kelių mikrometrų tarpas, jos ilgis ~ 5 mm, toliau ant jos normalus guminis žiedas, kad stabdžių skystis nebėgtų lauk. Tame tarpe esantis tepalas išdžiūsta ir galiausiai susimaišo su rūdimis. To pakanka, kad ašis pradėtų strigti.
Nuvaliau ašį ir įvorę, sutepiau, sudėjau. Vaikia tobulai. Problema dėl išorinės gumos liko. Net nežinau ar ji būna rem komplekte. Bet aš ją pabandžiau išpręsti paprasčiau. Po guma ir tarp gumos ir ašelės privariau tepalo, o išorinius gumos kraštus užpyliau silikonu, kad susikabintų su kopusu ir nesisukinėtu. Sukasi tik ašis gumoje. Technikinei užteks, jei pasiseks tai gal ilgiau nei 5 mėn laikys.


Kaip ta varzta su 5kampe galva atsukai?
darvenas

Re: Rankinis stringa

Post by darvenas »

MAn buvo tas pats, bet as labai pigiai isprendziau problema, nes pas mane kaladeles labai sunkiai vaiksciojo, uzspaudi rankini ir jau nebeatsoka iki galo.
Sprendimas: Issiemiau kaladeles ir ju krastus truputi ant smirgelio :) ir visas remontas. Vekia puikiai. :taip1:
Rolasbig

Re: Rankinis stringa

Post by Rolasbig »

Atsukau as ta varzta ir ta asele issieme, o pasirodo del salnikiuko kaltes - ten patekdavo dregmes ir rudydavo. rem komplektas -spec tepalas ir problema isspresta.
artmas

Re: Rankinis stringa

Post by artmas »

issivalyk cilindziukus ir viskas bus gerai 70lt uz abi puses :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests