problema su 1.8 motoru

Post Reply
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

problema su 1.8 motoru

Post by bitinas »

kazko atbuko masina.motoras 1.8 benzas,manau kazkokios bedos oro sklende arba,laisvos eigos voztuvu.zodziu nuo nulio spaudziant masina kaip prisvilusi iki 4 stuku apsuku vaziuoja, bet silpnai,virs keturiu stuku atrodo,kad antras kvepavimas atsiranda,kaip isprotejusi sukasi iki 7 stuku be problemu.stovint ant laisvu padurnioja apsukos ir nuemus fiske nuo sklendes oro, motoras visiskai nesureguoja,nezinau ar ant mondes taip yra,ant probos man sureguodavo.gal kas buvot susidure,kur kirminu pradeti ieskoti,gal su vakumais kas,slangutes ziurejau visos kaip ir vietoje.gfal kas turi tokia is klubieciu klp,prilekciau pamegintume sklendes sukeisti
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by donatiis »

Ta prasme atjungus ta davikli prie oro sklendes nereaguoja i akseleratoriaus paspaudima?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Gezatron »

pas mane tas pats buvo.. nu tai teko pakeisti zvakiu laidus, masina nesveikai atsigavo... zvakes buvo keistos pries metus :) seip ytarciau kad pramustas kuris nors zvaiklaidis. beto po el paskirstytoju paziurek ar paklausyk ar nekaiuras T formos vakumas :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Eddy »

nuemus nuo oro srauto matuokles fiske variklis turi pradeti netolygiai dirbti variklis, turetu nukrist apsukos ir uzgest. kai pas mane buvo fiske nusimovus, tai buvo tokie simtomai kaip aprasiau, dar ir benzino astrus kvapas jaudes is duslintuvo. prijungus fiske atsigavo viskas. :?
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
zorik

Re: problema su 1.8 motoru

Post by zorik »

pasmane tas pac ar su fiske ar be jos turiu omeny oro srauta ,pasildai ir gali vaziuot kitaip gesta .bukumas lieka taspac
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Gezatron »

nu as mane atjungus fiske mnei gesta nei ka. bet ji tikrinama netaip. seip atjungus vaziuoja blogai lb, trukcioja lb ir pan. seip nuimi visa ta suda kur ustatyta oro srauto matuokle, ir y ja puti su burna stipriai, ir auto turi gesti :) elementaru :) ir neviena syky isbandyta :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
HooLiGaN

Re: problema su 1.8 motoru

Post by HooLiGaN »

Gezatron wrote:nu as mane atjungus fiske mnei gesta nei ka. bet ji tikrinama netaip. seip atjungus vaziuoja blogai lb, trukcioja lb ir pan. seip nuimi visa ta suda kur ustatyta oro srauto matuokle, ir y ja puti su burna stipriai, ir auto turi gesti :) elementaru :) ir neviena syky isbandyta :)
is kurios puses pust reikia? i varyklio puse nuo filtro? ar atvirksciai?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Gezatron »

HooLiGaN wrote:
Gezatron wrote:nu as mane atjungus fiske mnei gesta nei ka. bet ji tikrinama netaip. seip atjungus vaziuoja blogai lb, trukcioja lb ir pan. seip nuimi visa ta suda kur ustatyta oro srauto matuokle, ir y ja puti su burna stipriai, ir auto turi gesti :) elementaru :) ir neviena syky isbandyta :)
is kurios puses pust reikia? i varyklio puse nuo filtro? ar atvirksciai?
nuo filtro y varikly.. sukuriamas stiprus srautas. jei matuokle gera, automobilis gesta.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by bitinas »

donatiis wrote:Ta prasme atjungus ta davikli prie oro sklendes nereaguoja i akseleratoriaus paspaudima?
ne nesureguoja masina taip, kai nuimi,ant kitos auto man pasipurtidavo ir uzgesdavo,o pas monde nieko nuemes nebandziau vaziuoti.kai vaziuoju ir spaudi gaza ji netrukcioja,viskas ok,tik traukos iki 3000 apsuku mazoka,kai mini toliau tai maske atsigauna,eina kaip velnias iki 7000 be problemu issuka.buna, kai laikai tolygiai gaza, pvz 2000 apsuku 5 begiu ji pradeda trukcioti ir nustoja paskui,zodziu mistika kazkokia.ir dar vintiliatorius pastoviai sukasi,jauciu temperaturos daviklis nusprogo,kur jis randasi pas monde?
Ginthus

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Ginthus »

Gezatron wrote: beto po el paskirstytoju paziurek ar paklausyk ar nekaiuras T formos vakumas :)
paporink prasau placiau apie ta vakuuma. pas mane ta T formos slangute labai lengvai nuo vamzdelio i varikli nusimauna ir nuolat girdisi sniokstimas. meginau chamuta uzverzti, bet nieko nesigavo, prieit neimanoma. kaip jus darot? ardyt ir nuiminet paskirstytoja?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Gezatron »

tai gi tas paskirstytojas viso labo 4 varzciukais prisuktas. ju ten nuimti 5min uztrunka :) ir tada jau lengvai gali priejima tureti ir visa sitacija matysi :) vien zo atsuki 4versciukus kurie laiko el paskirtytoja ir jis nusiima iskart ir matai visa situacija
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Ginthus

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Ginthus »

Gezatron wrote:tai gi tas paskirstytojas viso labo 4 varzciukais prisuktas. ju ten nuimti 5min uztrunka :) ir tada jau lengvai gali priejima tureti ir visa sitacija matysi :) vien zo atsuki 4versciukus kurie laiko el paskirtytoja ir jis nusiima iskart ir matai visa situacija
Dekui, pamegysiu. O kaip ten gamykliskai turetu buti? Kodel jin taip lengvai vaiksto? Ant vamzdelio neuzciuopiau jokio psatorinimo kad slangute nenusimautu, tai ant ko ji ten turi laikytis?
P.S. Tik dabar pastebejau, kad cia tema apie MKII, o pas mane MKI 1,6. Bet gal nesiskiria sita problemele?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Gezatron »

Ginthus wrote:
Gezatron wrote:tai gi tas paskirstytojas viso labo 4 varzciukais prisuktas. ju ten nuimti 5min uztrunka :) ir tada jau lengvai gali priejima tureti ir visa sitacija matysi :) vien zo atsuki 4versciukus kurie laiko el paskirtytoja ir jis nusiima iskart ir matai visa situacija
Dekui, pamegysiu. O kaip ten gamykliskai turetu buti? Kodel jin taip lengvai vaiksto? Ant vamzdelio neuzciuopiau jokio psatorinimo kad slangute nenusimautu, tai ant ko ji ten turi laikytis?
P.S. Tik dabar pastebejau, kad cia tema apie MKII, o pas mane MKI 1,6. Bet gal nesiskiria sita problemele?
nesisikiria niekas seip tai :) nu turi lengvai nevaikscioti, nu seip nusiimsi paskirtytoja ir pamtysi kas kaip, gal kur nuluze ar kasnors seip...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Ginthus

Re: problema su 1.8 motoru

Post by Ginthus »

Pasirodo ne taip jau ir paprasta ta paskirstytoja atsukt, jei neturi tinkamo dydzio raktu. Nei 5 nei 6 netinka, kazkokio per viduri reikia :(
O siaip dekui labai uz pagalba, jau susitvarkiau. Pasirodo buvo net 2 skyles: viena prie salono pertvaros i astru kampa prasitrynus, o kita tame T formos sujungime po paskirstytoju. Teko suimprovizuoti laikina sprendima ir tam puikiai tiko melyna izoliacija :) Po visko (akumuliatoriaus klema zinoma atjungta buvo dirbant, tai ir kompas turbut spejo nusiresetint) uzkurus apsukos dar gal puse minutes pabangavo ir atsistojo kaip ikaltos ties 900. Taip kad jei turit problemu su apsuku sokinejimu, tuomet pirmiausia pasitikrinkit vakuumines slangutes - problemos radimas gali pasirodyti pats greiciausias ir pigiausias.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests