Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Manual'ai ir kita svarbi info.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by Gezatron »

Puikus pirkinys. susikurk tema klubieciu atsinaujinimuos. man atsiuk foto sudesiu ir sy aprasyma ydesiu
As irgi pamatau patinka ir emu
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
respect20
Dalyvis
Posts: 12
Joined: 2013 03 12 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2007
Location: vilnius
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by respect20 »

Sveiki, na asirgi pasidalinsiu patirtimi, pats biski zioplokas nelabai nusimanau apie masina, taigi turiu pazystyma kuris gerai nusimano, zodziu jis man padejo pirkta masina, pradejau praitu metu geguzi ieskoti, vaziavau i utena kauna taurage klaipeda ir .tt.t zodziu pinigeliu i paieska manau 2-3tukst. buvau issirinkes ir honda accord ( draugas matavo storius masinos visa buvo dazyta klijuota ir ,t,t ) patarimas pekanciajam issinomuok dazu matavimo prietaiseli taip gal nusipirksi nedauzta.
na zodziu po 4 menesiu paiesku, klaipedoja (tam drauguj paskambina pazystamas sako yra gera mondeo) zodziu mes nuvaziuojam komplemktacija TREND ar kaip ji ten visadinasi zodziu ne kas. ratu lietu nera. buvo prioritetas sedanas. o ten hedzbekas zodziu , praktiskai niekas netinka, splava pilka... bet visa masinos istorija svari. nedauzta niekur. masinos salonas kaip buciau pirmas atsisedes. masina is autorizuoto salono prancuzijoje. rita buvo netoli 100km. variklis 1.8 nors norejau 2l arba 2.2. zodziu tas draugas sako bent bus gera masina pats pamatysi. zodziu pasitikejau jo zodziais sumokejau realiai tikrai daugiau nei vidutine rinkos kaina. dabar siuo metu rida 153t km servise buvau 2kartus. pirma karta keiciau filturs teplaus ir .t.t ir akumuliatoriu, buvo geras orginalaus bet bijojau ziemos. ir antra karta kaip keiciau filtrus tepalus ir .t.t zodziu 53t km jokio remonto taip kad dar masinu tikrai geru tikrai yra tik reikia investuoti i paieska laiko ir truputi pinigu ir galima atrasti tikrai puiku varianta.
geris

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by geris »

kazkaip idomiai dar bedos nera o jau akumuliatoriu pasikeitei :) gi kiek ten trunki pakeist ta akuma. speju dar butum vaziaves ir vaziaves su tuo akumu ;)
respect20
Dalyvis
Posts: 12
Joined: 2013 03 12 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2007
Location: vilnius
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by respect20 »

Pats as nekeiciau bet maciau kaip keite ten nera kaip du kart du :) visgi nelengvai ten isideda bent man :D
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by grx »

ne i tema, apie akumus: MKIII gamyklinis akumas atlaike 8 metus, MKIV akumas atlaike 4 metus.
vigo
Dalyvis
Posts: 82
Joined: 2014 09 14 , 20:00
Vardas/Pavardė:: vigis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 1972
Location: vilnius
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by vigo »

Aš kai nusipirkau, tai keičiau iš karto, nes pakrautas ilgai nelaikydavo. Stovėjo Fordinis, gal dar nuo auto pradžios/2008/Ištraukiau sunkokai, bet pakeičiau į kitą tokių pat duomenų, bet trumpesnį.Šitas išsiima ir įsideda be problemų. Be ja ir skylės tvirtinimo apkabai yra dvi - didesniam ir mažesniam akumui. Taip kad žiūrint į ateitį, geriau statyti trumpesnį, žinoma išlaikant reikalingus talpumo ir galios duomenis. Bus mažiau problemų.
arturkaa

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by arturkaa »

grx wrote:ne i tema, apie akumus: MKIII gamyklinis akumas atlaike 8 metus, MKIV akumas atlaike 4 metus.
Mano mkIV gamyklinis jau 7 metai sukasi ir dar net nesimato pabaigos jam :D Manau priklauso kaip dar ji eksplotuoji ;)
teiiip
Dalyvis
Posts: 22
Joined: 2017 02 21 , 21:36
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ketinu pirkti mkIV - patarkit (2 variantai su nuorodom)

Post by teiiip »

arturkaa wrote:
grx wrote:ne i tema, apie akumus: MKIII gamyklinis akumas atlaike 8 metus, MKIV akumas atlaike 4 metus.
Mano mkIV gamyklinis jau 7 metai sukasi ir dar net nesimato pabaigos jam :D Manau priklauso kaip dar ji eksplotuoji ;)
Kaip galima "blogai" ar "gerai" eksplotuoti? Paaiškinkit ;)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests