Termostatas, variklio temperatūra

sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Termostatas, variklio temperatūra

Post by sekretar »

Ar MK4 taip pat turi 2 temostatus, kaip ir MK3? Per kiek laiko ar po kiek kilometrų pas jus esant dabartinei temperatūrai (-7 C) variklis pasiekia darbinę temperatųrą, klausimas tiems pas ką nėra visų tų Aux Heater.
MxZ

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by MxZ »

Labai geras klausimas, šiandien prie -5C darbinę temperatūrą pasiekė pravažiavus ~9km, 65% važiuota 90km/h (aplinkkelis) :)
navodruck

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by navodruck »

Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.
Važiuojant ryte nuo justiniškių iki stoties, temp būna vos už ~75 C, ir tai tik netoli darbo. Pati mašina šildo gerai, beveik iškart. Sustojus prie šviesoforo kartais akivaizdžiai matosi kaip temp rodyklė krenta, nuo kokių ~ 80 iki 70 C. Ar tai normalu. Ar vertėtu pasikeisti ta termostatą?Gan pigus (140-170LT).
Marex
Klubo remėjas
Posts: 301
Joined: 2014 07 13 , 22:13
Vardas/Pavardė:: Darius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Smėlio
Vairuoja nuo: 1990
Location: Kaunas
Contact:

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Marex »

sekretar wrote:Ar MK4 taip pat turi 2 temostatus, kaip ir MK3? Per kiek laiko ar po kiek kilometrų pas jus esant dabartinei temperatūrai (-7 C) variklis pasiekia darbinę temperatųrą, klausimas tiems pas ką nėra visų tų Aux Heater.
Nuvažiavus nuo Dubingių iki įsukimo į autostradą.Maždaug apie 1,5 km
Last edited by Marex on 2014 12 01 , 21:08, edited 1 time in total.
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by grx »

navodruck wrote:Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.
Važiuojant ryte nuo justiniškių iki stoties, temp būna vos už ~75 C, ir tai tik netoli darbo. Pati mašina šildo gerai, beveik iškart. Sustojus prie šviesoforo kartais akivaizdžiai matosi kaip temp rodyklė krenta, nuo kokių ~ 80 iki 70 C. Ar tai normalu. Ar vertėtu pasikeisti ta termostatą?Gan pigus (140-170LT).
Jei nera Aux.heater, tada normalu. O salona sildo gerai, nes tiketina kad yra Supplemental Air Heater, kuris papildomai isijungia.

Siuolaikiniai dyzeliai yra labai efketyvus, jei negauna apkrovos, nesyla. Ypac jauciasi esant minusinei temperaturai.
Besiukas

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Besiukas »

Gal kas dedat kartono gabala, jei nera to sildymo? Ar paprasta ideti?
Tomas

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Tomas »

Kokiu dar nesamoniu prisigalvosi?
Besiukas wrote:Gal kas dedat kartono gabala, jei nera to sildymo? Ar paprasta ideti?
navodruck

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by navodruck »

grx wrote:
navodruck wrote:Sveiki, aš taip pat bandau suprasti ,kas darosi su mano mondeo Mk4 2.0 TDCI. temperatūra, nes prieš pora sav tik įsigijau ją.
Važiuojant ryte nuo justiniškių iki stoties, temp būna vos už ~75 C, ir tai tik netoli darbo. Pati mašina šildo gerai, beveik iškart. Sustojus prie šviesoforo kartais akivaizdžiai matosi kaip temp rodyklė krenta, nuo kokių ~ 80 iki 70 C. Ar tai normalu. Ar vertėtu pasikeisti ta termostatą?Gan pigus (140-170LT).
Jei nera Aux.heater, tada normalu. O salona sildo gerai, nes tiketina kad yra Supplemental Air Heater, kuris papildomai isijungia.

Siuolaikiniai dyzeliai yra labai efketyvus, jei negauna apkrovos, nesyla. Ypac jauciasi esant minusinei temperaturai.

Bet ar neturi strelyte stovet ties 90 pastoviai, nesvarbu ar paspaudi kartais ar ramiai vaziuoji? Nes turejau ir honda, ir volvo , su common rail, 2006 m abi, tai visad ju temp buvo ties 90, ir greiciau pats motoras isildavo. O cia tas sokinejimas , biski man nesuprantamas. Image
MxZ

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by MxZ »

Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)
Tomas

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Tomas »

Norma. Bugas cia pas Ford. Kaip ir pas MK3 Focus. Ir nesvarbu sildytuva sijungtas ar ne, grybauja daznai. Atrakinus skydeli galima paziuret, temp. sviruoja nuo 83 iki 90 normaliame vaziavime.
MxZ wrote:Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)
Vidma
Klubo remėjas
Posts: 163
Joined: 2013 02 08 , 13:35
Lytis: Vyras
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Vidma »

ryte -8, po 6 km temperatura uzkilo iki darbines. kiek pastebejau pas mane laikosi temperatura stabiliai, vakar ir siandien kaip tik isijungiau vaziuojant kad rodytu temperatura.
Evas

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Evas »

Pas mane išjungus Aux heater temperatūra užkyla ir laikosi tolygiai, be jokių šokinėjimų.
Karolukas
Dalyvis
Posts: 67
Joined: 2014 01 20 , 16:32
Vardas/Pavardė:: Karolis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2009
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2009
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by Karolukas »

Pas mane taip pat šokinėja temperatūra. Ant dyzeliuko iki 90 niekada nepakyla. Tačiau nukrenta iki antrosios padalos. Užšyla daug maž per 7-8 km.
navodruck

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by navodruck »

Tomas wrote:Norma. Bugas cia pas Ford. Kaip ir pas MK3 Focus. Ir nesvarbu sildytuva sijungtas ar ne, grybauja daznai. Atrakinus skydeli galima paziuret, temp. sviruoja nuo 83 iki 90 normaliame vaziavime.
MxZ wrote:Pas mane lygiai taip pat šokinėja atkreipiau į tai dėmesį, matyt norma :)
Tai vat tame ir esmė, šį rytą įsijungiau tą "test mode" , nusistačiau ,kad rodytu variklio temp. -8 lauke, užvedimas, kol iš kiemo išjudejau rode 37 C. Kol kamštyje prastovėjau pakilo iki 57C. Be kamsčių prasidėjo fokusai, 3km 80km/h, prie šviesoforo 67C. Dar 4km 90km/h prie kito šviesoforo 76C. Ir prasidėjo vien tiesioji iki darbo 100km/h temp iškart 71C, tokia ir liko , įsukus į darbo kiemą 69C.

tai spėju, galima drąsiai keisti termostatą ? :)
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Termostatas, variklio temperatūra

Post by sekretar »

Tai jeigu pas kai kuriuos dyzeliukus temperatūra nešokinėja, tai gal vis tik yra ir MK4 du termostatai, kur vienas iš jų aušina tepalą? Plačiau skaityti čia viewtopic.php?f=80&t=6601&hilit=termostatas" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests