Bildesys gale

Griunvaldas

RE: Bildesys gale

Post by Griunvaldas »

pas mane kazkas bilda gale, desinej pusej, ir atrodo aukstai
siandien vista sake, kad bilda amortizatorius, ir tipo cia zinoma mondeo beda
vazinet galima, amortikai veikia ok, bet bilda
kartu patare keist ir atraminius
~1000lt pas juos
latino, kaip ten pas tave su tuo bildejimu gale?
latinoheat

RE: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Griunvaldas para??:
pas mane kazkas bilda gale, desinej pusej, ir atrodo aukstai
siandien vista sake, kad bilda amortizatorius, ir tipo cia zinoma mondeo beda
vazinet galima, amortikai veikia ok, bet bilda
kartu patare keist ir atraminius
~1000lt pas juos
latino, kaip ten pas tave su tuo bildejimu gale?
Blemba, net nzn... jei amrotikai pas tave gerai dirba tai kam tau tada keist juos, nes pas mane viska pakeite ir tas pats buvo... visas galas perrinktas. Tikejaus sia vasara susitvarkyti, bet kai isskirdau i Honkonga birzeli, tai tik pries savaite grizau. Ir aisku vis dar barska :(. Dbr nzn kada laiko turesiu masina palikt ilgesniam laikui servise, ryt varau i servisa, kad pries ziema viska pakeistu ir perziuretu man....
Diji

RE: Bildesys gale

Post by Diji »

Labai daznai, tas garsas buna del elementaraus laikyklio. Problema yra tame, kad rankinio trosas (jis metalinis) musa i sake, todel ir buna toks keistas garsas :) Apziurint net sunku pagalvoti kad taip gali buti...

Asmeniskai turejau toki garsa, tvarkoma plasmasiniais dirzeliais :)

Galima pirkti naujus laikyklius bet kaina Vistoj apie 60-80LT uz vnt...

P.S. Problema ir spredimas buvo rasti FM saite :)
latinoheat

RE: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Diji para??:
Labai daznai, tas garsas buna del elementaraus laikyklio. Problema yra tame, kad rankinio trosas (jis metalinis) musa i sake, todel ir buna toks keistas garsas :) Apziurint net sunku pagalvoti kad taip gali buti...

Asmeniskai turejau toki garsa, tvarkoma plasmasiniais dirzeliais :)

Galima pirkti naujus laikyklius bet kaina Vistoj apie 60-80LT uz vnt...

P.S. Problema ir spredimas buvo rasti FM saite :)
Idomus variantas, bet kad tas bildesys pas mane ganetinai aukstai yra... Ir toks jausmas, kad tarp skardu kazkas barska...
reikes ryt i garaza ant dobes nusivaryt ir pasiziuret...
Gintaras

RE: Bildesys gale

Post by Gintaras »

latinoheat para??:
Diji para??:
Labai daznai, tas garsas buna del elementaraus laikyklio. Problema yra tame, kad rankinio trosas (jis metalinis) musa i sake, todel ir buna toks keistas garsas :) Apziurint net sunku pagalvoti kad taip gali buti...

Asmeniskai turejau toki garsa, tvarkoma plasmasiniais dirzeliais :)

Galima pirkti naujus laikyklius bet kaina Vistoj apie 60-80LT uz vnt...

P.S. Problema ir spredimas buvo rasti FM saite :)
Idomus variantas, bet kad tas bildesys pas mane ganetinai aukstai yra... Ir toks jausmas, kad tarp skardu kazkas barska...
reikes ryt i garaza ant dobes nusivaryt ir pasiziuret...

pas mane buvo lygiai tokia pat beda.
Turejau skyle Martone dykai susitvarkyt, bet Martonas gale buvo nuemes amortizatoriu, pakeite stabilizatorius, garsas neisnyko.
Finale Martonas pasake kad nesikabineciau prie masimos, ale pedantas esu :)

po menesio garsas buvo siaubingas ir net geda buvo koki zmogu vezti savo masinoj.....

Nuvariau i vista, po 3 minuciu meistras pasake, kad kaltas atraminis guolis. Po pakeitimo, tylu, girdisi kaip muses skraido :)
latinoheat

RE: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Gintaras para??:
latinoheat para??:
Diji para??:
Labai daznai, tas garsas buna del elementaraus laikyklio. Problema yra tame, kad rankinio trosas (jis metalinis) musa i sake, todel ir buna toks keistas garsas :) Apziurint net sunku pagalvoti kad taip gali buti...

Asmeniskai turejau toki garsa, tvarkoma plasmasiniais dirzeliais :)

Galima pirkti naujus laikyklius bet kaina Vistoj apie 60-80LT uz vnt...

P.S. Problema ir spredimas buvo rasti FM saite :)
Idomus variantas, bet kad tas bildesys pas mane ganetinai aukstai yra... Ir toks jausmas, kad tarp skardu kazkas barska...
reikes ryt i garaza ant dobes nusivaryt ir pasiziuret...

pas mane buvo lygiai tokia pat beda.
Turejau skyle Martone dykai susitvarkyt, bet Martonas gale buvo nuemes amortizatoriu, pakeite stabilizatorius, garsas neisnyko.
Finale Martonas pasake kad nesikabineciau prie masimos, ale pedantas esu :)

po menesio garsas buvo siaubingas ir net geda buvo koki zmogu vezti savo masinoj.....

Nuvariau i vista, po 3 minuciu meistras pasake, kad kaltas atraminis guolis. Po pakeitimo, tylu, girdisi kaip muses skraido :)
Tai as amortiku atramas pakeites jau senai... bet man neisnyko tas garsas...
Gintaras

RE: Bildesys gale

Post by Gintaras »

o amortizatorius keitei kartu su atramomis?

pries man keiciant Vistoj pasake, kad nepakeitus amortiku, problema gali islikti....
latinoheat

RE: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Gintaras para??:
o amortizatorius keitei kartu su atramomis?

pries man keiciant Vistoj pasake, kad nepakeitus amortiku, problema gali islikti....
As gale keiciau ir amortikus, ir spyruokles (butent toje puseje kur barska viena luzus buvo), ir amortizatoriu atramas ir vistiek barska ten :/ ... bet pastebejau, kai masina priseda tai niekas nebebarska..tad manau kazkas tikrai vaziuokleje yra, man aiskina kad tarp skardu kazkas.
latinoheat

RE: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Tegu kainuoja daug laiko pinigu ir nervu, bet rasiu kas ten barska :D. Tik vat, laiko kaip ner taip ner uzsiimt, mokslai ir darbai pas mane everyday :(. Esu numates savo mondeo pora dalyku salone pagrazint, bet vel to laiko nera, tad kai tai padarysiu prasinesiu su foto is pamokymais :)
Naujas

Re: Bildesys gale

Post by Naujas »

Po pakeitimo amortiku dingo tas garsas nemalonus. Dabar liuks. Tik po pakeitimo amortizatoriu toks garsas lyg skardu ar gelezu barskejimo buvo atsirades. Patikrinus viena amortiko tvirtinima is bagazines paaiskejo, kad nedasuktas iki galo buvo varztas. Teko pora saibu det, nes sriegis nusizulino.
latinoheat

Re: Bildesys gale

Post by latinoheat »

Naujas wrote:Po pakeitimo amortiku dingo tas garsas nemalonus. Dabar liuks. Tik po pakeitimo amortizatoriu toks garsas lyg skardu ar gelezu barskejimo buvo atsirades. Patikrinus viena amortiko tvirtinima is bagazines paaiskejo, kad nedasuktas iki galo buvo varztas. Teko pora saibu det, nes sriegis nusizulino.
Tai pas tave tas barskejimas aukstai buvo??? Gal pas mane ta pati beda? Reisk ryt paziuret
Naujas

Re: Bildesys gale

Post by Naujas »

latinoheat wrote:
Naujas wrote:Po pakeitimo amortiku dingo tas garsas nemalonus. Dabar liuks. Tik po pakeitimo amortizatoriu toks garsas lyg skardu ar gelezu barskejimo buvo atsirades. Patikrinus viena amortiko tvirtinima is bagazines paaiskejo, kad nedasuktas iki galo buvo varztas. Teko pora saibu det, nes sriegis nusizulino.
Tai pas tave tas barskejimas aukstai buvo??? Gal pas mane ta pati beda? Reisk ryt paziuret
Aukstai, ten kur amortiko virsus prisisuka...O patikrint paprasta. Tiesiog ranka palaikyk prie virsutinio amortiko tvirtinimo varzto ir paomartizuok masina (aukstyn, zemyn)...Jei blogai pritvirtinta, jis judes, o tas garsas bus gelezu trinimosi.
Paulius18

Re: Bildesys gale

Post by Paulius18 »

pas mane irgi barskejo gale, jau man sake amortikam pyze, nuvariau pas kita meistra sako nu nieko nerandu, bet ten kazkokius po amortiku galus keist reik, bet daug ardyt ir tau daug kainuos, apsisukau ir nuvazevau

nuvariau i MEGAMESTA, pakele, sako nu nieko nera, bet pamate tabaluojasi rankinio troselei gale, juos pririso ir dingo pildesys :D

paziurek, ar rankinio troseliai i kebula nesimusa nesitabaluoja
Griunvaldas

Re: Bildesys gale

Post by Griunvaldas »

kurioj ten vietoj bildesys? gal gali nufotkint ka ir kur ten reikia pritvirtinti?
IceMasTer

Re: Bildesys gale

Post by IceMasTer »

Na pas mane buvo bildesys tai nuo dusliko.. per mazas duobutes jis iesdavo prie sonu.. tai pasikeiciau visas naujas gumas ir dingo bildesys :) nereikejo keisti nei amortiku nej ten kitu dalyku.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests