Engine malfunction - klaida

Egis

Re: Engine malfunction - klaida

Post by Egis »

pas mane tai iš pradžių irgi degė tik ta klaida (užrašas), o dabar ir varikliukas nuolat dega. Be to lėtai greitėjant auto trukčioja, nors iš pradžių galvojau, kad tai automatinė dėžė pavaras mėto, bet dabar jau manau, kad tai gali būti susiję. Mano atveju, tai niekas neapsiima žiūrėti tos mašinos, greičiausiai laidus patikrinti reiktų.
User avatar
grx
Klubo remėjas
Posts: 231
Joined: 2011 08 17 , 08:33
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Vilnius
Contact:

Re: Engine malfunction - klaida

Post by grx »

Kai alyva reikia keist dega Service oil ir rakto simbolis, bent jau pas mano Monde. O Engine malfunction - variklio gedimas. Kas buna kai DPF uzsikisa neteko patirti.
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Engine malfunction - klaida

Post by sekretar »

Gal kam padės. Vakar užsidegė Engine malfunction klaida. Prijungus kompa parodė, kad ši klaida reiškia jog laikas keisti tepalus. Tepalus buvau pasikeitęs visai neseniai, bet kadangi nebuvo užsideges Service oil ir rakto simbolis tai nieko aš ir nenuresetinau, pagalvojau kai užsidegs tuomet ir resetinsiu. Taigi meistras prijungęs kompą nerado skyrelio kuriame butu galima nuresetinti su kompu tepalus ir tarkim įrašyti kilometražą, taigi pats nusiresetinau tepalus (ne kompo pagalba) ir tada meistras su kompu ištrynė klaidą. Vat keista kodėl man neužsidegė Servise oil, o iš karto išmetė Engine malfunction. Aukščiau šioje temoje skaičiau, kad vienam forumiečių pradžioj užsidege Servise oil ir kai jis šią klaidą ignoravo savaitę laiko tik tuomet užsidegė Engine malfunction.
Egis

Re: Engine malfunction - klaida

Post by Egis »

o aš vis dar kariauju su savo Mondeo ;( engine malfunction tikrai nereiškia, kad laikas keisti tepalus (išskyrus kai kuriuos atvejus). Man klaida dingo savaime, tačiau ilgai nesidžiaugiau. Kartą važiuojant trasoje maždaug apie 1h, vėl užsidegė ši klaidą, ir netrukus dar viena "transmission function limited", tada auto praranda trauką, pavaros jungiasi sunkiai (avarinis režimas). Po klajonių po klapčiukų servisus (visur pasiuntė n), užklydau pas vieną dėdę, kuris , atrodo, nusimano savo darbą. Pirminė diagnostika tokia: nesandari kuro sistema, gali būti "parėję" purkštukai, arba siurblys, tai dabar laukiu kol atras laiko paardyti ir patikrinti.
Informuosiu, kaip baigsis šis mano kryžiaus kelias.
Esu nusivilęs variklio diagnostikos centro paslaugomis, net nesigilino, kas tai mašinai yra, nerekomenduočiau ten niekam važiuoti.
sekretar
Dalyvis
Posts: 79
Joined: 2014 08 18 , 11:02
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Juoda
Location: Kaunas
Contact:

Re: Engine malfunction - klaida

Post by sekretar »

Engine malfunction reiškia, kad kažkas negerai yra variklio skyriuje, o reikšti ji gali begalę dalykų.
Karolukas
Dalyvis
Posts: 67
Joined: 2014 01 20 , 16:32
Vardas/Pavardė:: Karolis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2009
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 2009
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Engine malfunction - klaida

Post by Karolukas »

Turėjau ir aš neseniai streso su "Engine Malfunction" ir "transmission function limited", bet man užsidegė tuoj pat žvyrkelyje akmenim pakštelėjus į dugną. Maniau kad prakirtau automato tepalų bakelį (nors ant dugno apsaugos yra). Tuoj pat užsidegus įspėjimams dingo trauką ir nebesimėtė bėgiai. Pirmas reikalas po dugno apžiūrėjimo buvo apsilankymas pas elektriką, kad pasakytų kur šaknys (gal kompas sublūdijo). Kompas parodė mechaninę turbinos klaidą (su sklende problemos). Važinėju daugiausiai mieste, plius automatas yra, neina pakankint biški (apsukų sukelti) nejungiant sport rėžimo. Elektrikas iš karto pasakė, pralėkti užmiestyje su sukeltom apsukom, turbinoje bus suodis koks atkibęs nuo to pakštelėjimo, jei nepadės tai tada dar galimas plovimas. Jei ir tas nepadės tada jau viskas aišku ką reikia daryt. :) Elektrikas nuresetino klaidas ir sekančia dieną nulėkiau pakankint auto. Juodą dūmą išpūtė porą kartų ir toliau nebesimatė kad ką nors mestų. Viskas veikia kuo puikiausiai, vižinėju be problemų. Dabar tik kad sport rėžimas bus jungiamas dažniau. :D

Elektrikas paaiškino "Engine Malfunction" ir "transmission function limited" klaidos išmetamos dėl apsaugos, kad nesuvaryt auto jei kas nors rimto nutiko. Papraščiausia apsauga, tokią pagavus iš karto geriau nuvažiuoti pas elektriką (diagnostiką) kad pasakytų kur ir kas nepatiko. Tiesa šie įspėjimai nusinulina auto pastovėjus išjungtų varikliu.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests