nepakaitina zvakiu

Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: nepakaitina zvakiu

Post by Raime »

vytiokx wrote:Kad nekurt naujos temos kokias pakaitimo zvakes patartumete pirkti ford mondeo mk4 1.8 tdci 92kw? bosch,bremi,beru ar dar kokio kito gamintojo? kazkokia rele ten yra kuria reiktu pasitikrinti ir kur jinai yra? nes siandien kazkaip prie -3 sunkokai uzsikure. Pakaitino kelias sekundes ,bent pagal indikatoriu, pasukau rakteli bet kazkaip tik is kokia 4 sukimo uzsikure, dumu nemete, dirbo tvarkingai. Zvakes jau pora ziemu nekeistos.
Kad zvakes nekeistos dvi ziemas tai dar nereiskia kad jos blogos ir nebeveikia,pas mane MK3 zvakes nekeistos jau 6 metai ir nieko,kuriasi normaliai,taip kad pradziai reiktu issiaiskinti ar tikrai zvakes kaltos
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
vytiokx
Dalyvis
Posts: 29
Joined: 2017 10 01 , 09:58
Vardas/Pavardė:: Vytautas M
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2011
Location: Kaunas
Contact:

Re: nepakaitina zvakiu

Post by vytiokx »

O kaip tai issiaiskinti ju neisemus? pernai lyg tikrino mechanikas su testeriu ar dar kazkuo sake viskas gerai ir zvakes kaitina. Pernai aisku kuresi be problemu tai ju ir nekeiciau.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: nepakaitina zvakiu

Post by Gezatron »

niekaip. tik isemus vizualiai. tie tikrinimai testeriu nieko verti. kas kad rodys testeris o fiziskai vos vos sils galiukas kokius 1 procenta is 100 reikalingu :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Sigitas

Re: nepakaitina zvakiu

Post by Sigitas »

Sveiki visi turiu problema, prietaisu skydelyje uzsidege kazkokia snaige. Visada dega geltonos spalvos, bet buna, kad ir uzsidega raudona spalva. Ieskojau ka reiskia sis zenklas panasu zenkla radau bet nesu tikras ar tai tas pats. Apraso, kad ti yra ziemos rezimas, bet kad jis man dege ir vasara. Ar ji galima isjungti ir kaip tai padaryti? Nes arteja technikinis ir bijau, kad del tos lemputes man nepraleis. Aciu uz pagalba :yes1:
rolf2
Dalyvis
Posts: 37
Joined: 2015 08 09 , 11:29
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Kaunas
Contact:

Re: nepakaitina zvakiu

Post by rolf2 »

:D Geltona perspeja,kad lauko temperatura arteja prie nulio, raudona, kad minusas lauke - gali but plikledis
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests