Mondeo buvęs Taxi.

Post Reply
R.K
Dalyvis
Posts: 20
Joined: 2017 08 15 , 10:31
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2010
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 1998
Location: Palanga
Contact:

Mondeo buvęs Taxi.

Post by R.K »

Sveiki, na kur čia prisistatyt nelabai radau,o forumą perskaičiau daugmaž visą. Tai pradėsiu bendroj temoj-kokie pamąstymai apie mondeo,buvusią -taxi?
Situacija tokia,kad isigyjau jau antrą mondeo savo gyvenime, pirma buvo MK1 ,(gan seniai) , dabartine- 2010m mk4
Ką manau aš- į ridą nelabai yra ko žiūrėti, nebent ten 800 000km,o šiaip rodo 250 000km ,kas lieka,tai mašinos būklė išorėj ir viduj,o ten absoliučiai nėra prie ko prikibt, visiškai niekas neaptrinta,nenubrozdinta, jokių dėmių,ibrėžimu ar panašiai, vairas ,pedalai bėgio rankena(mechanas) -sunku ižiūrėt kokių nors naudojimo žymių.Salonas,kilimai švarūs ir nenutrinti.
Kėbulas be menkiausio ibrėžimo,tiek ant plastmasiu,tiek ant skardos.
Parvaryta buvo su prarėžtu vairuotojo pusės sparnu ,kliuvo ir padangai. Sutvarkyta,bent jau dabar atrodo tvarkingai.
Žodžiu apibendrinant-absoliučiai nėra prie ko prikibt,išskyrus,kad ...TAXI...

Ką manot?
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by sidabras »

Sveikas, na rida vargiai tikėtina. Nebent trumpa laika naudota taksi reikmem. Šiaip jei mašina buvo prižiūrima tai gal ir nėra labai blogas variantas. Turim kolega, kuris buvusią vokiečių karo policijos mašiną pasiėmė ir vargo nemato jau virš dviejų metu, irgi mk4. O dabar būtent ko klausi? tu galvoji ją ar pasilikt ar parduot?
User avatar
e.v.a.l.d.a.s
Dalyvis
Posts: 92
Joined: 2016 04 26 , 21:10
Vardas/Pavardė:: Evaldas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2003
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2007
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by e.v.a.l.d.a.s »

Jei taxi buvęs - tai turi būt žymės, kad ten taxi. Turi būt likę laidai taksometro, plafono ant stogo. Ir manau turėtum rasti skylių. Jei nieko nėra - nematau reikalo parintis. Kas dėl ridos, manau atsukta. Jis per dieną su tokia rida turėjo nuvažiuoti TIK ~96km. Aš nebūdamas taksu nuvažiuoju daugiau važinėdamas po Kauną :) Tai čia Kaunas, kitose šalyse atstumai gerokai didesni :) Bet jei viskas tvarkoj - manau važiuok ir tiek. Nu nebent ten spalva ta šlykščiai geltona. Čia skonio reikalas, bet aš vien dėl spalvos nenorėčiau tokios mašinos.
R.K
Dalyvis
Posts: 20
Joined: 2017 08 15 , 10:31
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2010
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 1998
Location: Palanga
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by R.K »

sidabras wrote:Sveikas, na rida vargiai tikėtina. Nebent trumpa laika naudota taksi reikmem. Šiaip jei mašina buvo prižiūrima tai gal ir nėra labai blogas variantas. Turim kolega, kuris buvusią vokiečių karo policijos mašiną pasiėmė ir vargo nemato jau virš dviejų metu, irgi mk4. O dabar būtent ko klausi? tu galvoji ją ar pasilikt ar parduot?
Na dėl ridos,tai pardavejas tikina,kad nelindo,tai nezinau tiksliai. Po kapotu -švarus variklis ir neatrodo,kad būtų plautas, susake,kas buvo ir viskas(nurėžtas sparnas),ta pati suzinojau sumokėjes 8€ "autodna" berods. Parduot negalvoju, kaip minėjau,kiek vidus tiek išorė kaip iš salono,dar visokios vėjalentės ant langų, chromas nenusilupinėjęs,ratlankiai ir tie be ibrėžimų.

O klausiu,kad save nuramint truputi :D
R.K
Dalyvis
Posts: 20
Joined: 2017 08 15 , 10:31
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2010
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 1998
Location: Palanga
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by R.K »

e.v.a.l.d.a.s wrote:Jei taxi buvęs - tai turi būt žymės, kad ten taxi. Turi būt likę laidai taksometro, plafono ant stogo. Ir manau turėtum rasti skylių. Jei nieko nėra - nematau reikalo parintis. Kas dėl ridos, manau atsukta. Jis per dieną su tokia rida turėjo nuvažiuoti TIK ~96km. Aš nebūdamas taksu nuvažiuoju daugiau važinėdamas po Kauną :) Tai čia Kaunas, kitose šalyse atstumai gerokai didesni :) Bet jei viskas tvarkoj - manau važiuok ir tiek. Nu nebent ten spalva ta šlykščiai geltona. Čia skonio reikalas, bet aš vien dėl spalvos nenorėčiau tokios mašinos.
Na neradau jokiu varžtų žymiu ant panelės,nei flakono išorėj. Švaru gražu. Susiradau tą taxi firmą Pransuzijoj- miestelis labai mazas, kaimas sakyčiau, firmoj idarbinti 4 žmonės ir prezidentas :D , paskambinau,bet jie angliškai nė bum bum,o aš -prancūziškai ..tai tiek ir pakalbėjom.
Spalva tai super- frozen white :taip1: , skonis ne draugas,bet man patiko
User avatar
e.v.a.l.d.a.s
Dalyvis
Posts: 92
Joined: 2016 04 26 , 21:10
Vardas/Pavardė:: Evaldas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2003
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2007
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by e.v.a.l.d.a.s »

Nu ir viskas. Reiškiasi gero naudojimo ;)
R.K
Dalyvis
Posts: 20
Joined: 2017 08 15 , 10:31
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2010
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Balta
Vairuoja nuo: 1998
Location: Palanga
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by R.K »

e.v.a.l.d.a.s wrote:Nu ir viskas. Reiškiasi gero naudojimo ;)
Dėkui, dėkui,jau pilnai eksplotuojama mašina, prieš valandą atsiėmiau iš serviso, tai be einamų dalykų pakeite vairo traukę,daugiau sakė nėra prie ko prisikabint-mašina praktiškai nauja. Užklausė dar,kur aš ją tokią nusipirkau.Nudžiugino mane prancūzų taksistas
User avatar
e.v.a.l.d.a.s
Dalyvis
Posts: 92
Joined: 2016 04 26 , 21:10
Vardas/Pavardė:: Evaldas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2003
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2007
Location: Kaunas
Contact:

Re: Mondeo buvęs Taxi.

Post by e.v.a.l.d.a.s »

Matai, takso nereikia bijoti. Dažniausiai ten tik rida būna didelė, bet jei taksas dirbantis ir vairuoja ne turkas - jie prižiūri mašinas.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests