stabdziu sistemos vamzdeliai

ERIKASJ

stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by ERIKASJ »

sveiki gal kam teko keistis vamzdelius stabziu sistemos.ir kiek kainuoja.
Whitchmaster

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Whitchmaster »

teko neseniai. kemi autoservise (kaune, silainiuose) keiciau visa gala. su darbu, su skysciu, su orinimu ir vamzdeliu gamyba kainavo 250lt.
ERIKASJ

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by ERIKASJ »

as i olmita nuveziau tai jie uzsiprase vien uz darba 400lt+medziagos apie 150lt nesamone.o tu visus du vamzdelius keitei kur eina nuo galiniu ratu iki variklio.
ERIKASJ

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by ERIKASJ »

nuveziau i kemi kur sakei sake kad 250lt kainuos bet kai atsiemiau tai jau kaina pakilo iki 400 su viskuo,abiejuose sonuose pakeite, nuolaida kazkokia pritaike tai gavosi 380 lt vistiek dekui.
Whitchmaster

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Whitchmaster »

nu matai kol nepradedi judint tai atrodo kad maziau bus. man zadejo uz 200 padaryt, bet gavosi 250. kiek tau ju keite ?
ERIKASJ

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by ERIKASJ »

pakeite normaliai nuo puses masinos iki ratu nemazai 2.6valandos dirbo bahuriukai nuolaida tipo padare 20lt tai gavosi 380lt ...dabar jau su stabdziais vazineju keista kazkaip kad vel stabdo ekstrymas baigesi ......
sonexx

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by sonexx »

nuvarai i aleksoto turgu, nusiperki vamzduku, pirkau 2,5 m, tai 29 lt man rodos. plius vinam reikejo perejimu, nes jie skirtingi eina mondese pagal puses, tai is viso gavos man 65 lt man rodos. as keiciau tik nuo abs iki bako, kur sudurimas ties baku yra. pasikeist uztrukau tai kokias 3 val gal. ir viskas, nesuprantu, kam tuos tokius pinigus metot i ora
Goldas

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Goldas »

keiciau pats, be jokiu sudurimu sumokejau uz abu vamzdelius 50lt pasikeicia pats kieme.. vyrai visai netaupot.
Virgis

RE: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Virgis »

sonexx para??:
nuvarai i aleksoto turgu, nusiperki vamzduku, pirkau 2,5 m, tai 29 lt man rodos. plius vinam reikejo perejimu, nes jie skirtingi eina mondese pagal puses, tai is viso gavos man 65 lt man rodos. as keiciau tik nuo abs iki bako, kur sudurimas ties baku yra. pasikeist uztrukau tai kokias 3 val gal. ir viskas, nesuprantu, kam tuos tokius pinigus metot i ora

As irgi pats keiciausi......ties baku prarudijo.Pradziai net pagalvojau -kad benzo bakas prakiuro Keiciau abu ilguosius. Tai niekaip neismasciau kaip pakeisti....nenuemus benzo bako.taip kad nuiminejau(tuo paciu ji praploviau) Nemalonus prisiminimai:
1. Gan sunkiai as ta baka nuemiau (dar su benzu). Tik paskui suzinojau, kad galima kaip galima ispumpuoti.Rusai manuale raso-----nado obzoviestis nediuzinoj terpenija,i imiet maluju kist :)
2. Gan sunku buvo prieiti priekinej auto dalyje, po kapotu------siurpiai maza vietos mano didelems rankoms:)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Valdelis »

atejo ir man laikas pasikeisti vamzdelius galinius... nes truko vienas... Kaip ir pas visus prarudijo uz bako... keiciau servise abu nuo pradzios iki galo... Viso gavosi 200lt :ploti: ir nesigailiu kad pats nekeiciau nes darbo tikrai yra :svilpia:
Aivaras

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Aivaras »

as keichiau apsoliuchiai visos stabdziu sistemos ishskyrus pagrindini cilinda stabdziu.. nes kai pastabdai tai metasi auto i shona bet paskui stoja tiesei.. galvojau gal vairo kolonke.. bet irgi... taip ir neradau atsakymo...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Gezatron »

del to matimo bus sailenblokai turbut zinok.. man taspats ir dar neradau sprendimo budo.. vaidazui kiek zinau taspats, tai ydomu kai varis techa ka pasakis apie tai...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Aivaras

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Aivaras »

Gezatron as tave nuliudint galiu
keichiau:
sailenblokus
diskus
cilindriukus
stabdziu sistemos shlangeles
stabilizatoriaus traukes

daugiau jau pamechiau skaichiu ka dar keichiau galiu pasakyt ko dar nekeichiau ri galvoju kame beda: tai arba vairo kolonke puliuoja arba pagrindinis stabdziu cilindras. ;)

bet meisttrai rankom skeschioje pasikelia ta mano mashina sako kai ledas viskas nauja :D

o kas del tech apziuros tai as tia nepraeichiau gerai kad gimines ryshiai taip jau dievas dave kad 4 metai kaip nevarau tech :D o sheip tai nepraeichiau
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Gezatron »

o blin.. ale ydomiai ce...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Renatas

Re: stabdziu sistemos vamzdeliai

Post by Renatas »

Gali buti pargindinis cilindriukas. Megink pasisklonti is ko nors ir pasikeisti. Nes bent jau is pasakoji toks ispudis , kad nespeja uspausti visu kaladziu vienu metu
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests