Rudys

Post Reply
Oksi

Rudys

Post by Oksi »

Sveiki :) Turiu toki labai bobiska (arba ne) klausima - kaip kovojat su rudim ? Masiniukas pas mane ne per seniausiai, reikia sutvarkyt, pazistamas patare nuslifuot, prasieit su cinku ( is balonelio), po to uzdazyt su baloneliu. Gal kas bande? Zinoma, paciai sito padaryt nepavyktu, bet ar si metoda galima svarstyt kaip realu "naminem salygom" ? Ar tiesiog nuvaryt i servisa ir sumoket kaip reikia? Ar bus garantija, kad visas grozis po menesio-dvieju neislis?
;)
Goldas

RE: Rudys

Post by Goldas »

su naminem salygom tas grozis tikrai islys, zinau pagal save :) kitas dalykas priklauso tu naminiu salygu darymo kokybes, ir dar, nezinia kas ten per rudys, ant kiek pazeistas metalas, jeigu negala pinigu ir myli savo masinyte varyk i servisa :)
Last edited by Goldas on 2008 06 25 , 09:18, edited 1 time in total.
Oksi

RE: Rudys

Post by Oksi »

Goldai, o kokia mazdaug kaina? Rudziu nemazai prie dugno, bei vienoj vietoj, kur dauzta kazkada buvo, islenda. Siaip, nera taip baisu, sakyciau, vidutiniskai surudijes masniukas...
dakar70

RE: Rudys

Post by dakar70 »

seip del rudziu, kapoto priekis man rudyja nu matau kad pakele rudys, taj darba darysiu pats :D tai viska nujamsiu su slifafke o tada ka daryt ar varyt ta rudziu suriseja ar dar koki sh pries spakliuojant ir dazant?
Darenss

Re: Rudys

Post by Darenss »

Nenorejau kurt naujos temos tai prie to pacio koki rudziu suriseja naudojat?
Robinis

Re: Rudys

Post by Robinis »

PERMATEX
Image
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Rudys

Post by bitinas »

gal kas esat arku zagatonus pirke?man uneversalui reiketu pervirinti galines arkas,galvoju ar yra ju pirkti
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest