Bamperio dazymas

tomskis

RE: Bamperio dazymas

Post by tomskis »

kam reikia vilniui, kreipkites cia 868426177 , daro Pavilny, daro tikrai labai gerai, subelsta sikna sutvarke neatskirsi kad dazyta, kainos nedideles, su bamperio nuemimu uzdejimu + 20lt man gavos. negaliu garantuot kad jums padarys gerai, man dvi masinas padare, is dziaugsmo pilnos kelnes buvo :D
Žilvinasbk

Re: Bamperio dazymas

Post by Žilvinasbk »

manau, kad greitai nusilupa dazai. mano neseniai dazyti abu buferiai, tj galinio dazai jau sutrukinejo, o po to ir pradejo luptis. teko moment klijais klijuoti ir lipduka ant virsaus klijuoti, nes nieko nesugalvojau kaip paslepti isvaizdos defekta toki... :D
pūtėjas

Re: Bamperio dazymas

Post by pūtėjas »

Sveiki. O klausykit, kaip atitaikyt tinkamą spalvą norint dažyt? Mano mondė balta, o baltų dažų, kad ir seniuose yra gyvas kalnas ir neaišku kurie labiausiai atitiktų jau esamą mondės spalvą. Varyt į kokius servisus garažėlius tikrai nenoriu, geriau pats pasikrapštysiu, nuimsiu/uždėsiu ir padažysiu. kaip gausis taip, bet darbą atlikt gerai visuomet galima pasistengt, o nemokant tai bus gera praktika išmokt;) tai kaip ten su tais dažais? gal kas nusimano gali ką patart ar ką?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Raime »

po kapotu yra lentele,ten yra uzrasytas dazu kodas,uzsirasai ta koda ir eini i dazu parduotuve o ten tau pagal koda arba parinks dazus arba padaris
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Algis »

Labai paprasta,nuvaziuoji i firmute kur daro dazus i balionelius,pasakai dazu koda ir nuvezi nuemes kokia detale atspalviui nustatyti.Ir gali sau dazineti kiek nori.
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Fastbackas »

geriau jau nusiimt bako dangteli ir nunest kad padarytu pagal spalwa, nes su kodais tai masina atrode tik is salono isejus kaip kode nurodyta, su laiku, saule, temperaturos pokyciai ir panasiai, spalwa blunka
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Algis »

Fastbackas wrote:geriau jau nusiimt bako dangteli ir nunest kad padarytu pagal spalwa, nes su kodais tai masina atrode tik is salono isejus kaip kode nurodyta, su laiku, saule, temperaturos pokyciai ir panasiai, spalwa blunka
Zinai bako dangteli kiek reikalaciu nuimti o pirma karta imant garantyja sulauzys,tai jau geriau seno buferio koki gabala.
pūtėjas

Re: Bamperio dazymas

Post by pūtėjas »

Nu pas mani ne lentelė, bet yr toks geltons lipduks ir nuo jo bent 4 kodukus nusirašiau, nei aš žinau kuris ten dažų nei ką ir iš viso neaišku ar ten da bus koks dažų koduks :( Va rupužka toks žalias jaučiuos, daba suprantu anuos žmogeliukus, kurie yr žali srity, kurioj aš galbūt jau šį tą žinau;)) Aj iš kitos pusės man ten jei bisk koks atspalvis ir skirsis tai nematau didelės tragedisjos, vis buferis būtų baltas ir bent daug maž sutaptų tie atspalviai jau iš bėdos, bet užtai nebus jau tų pragremžtų skylių prieky
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Fastbackas »

Algis. wrote:
Fastbackas wrote:geriau jau nusiimt bako dangteli ir nunest kad padarytu pagal spalwa, nes su kodais tai masina atrode tik is salono isejus kaip kode nurodyta, su laiku, saule, temperaturos pokyciai ir panasiai, spalwa blunka
Zinai bako dangteli kiek reikalaciu nuimti o pirma karta imant garantyja sulauzys,tai jau geriau seno buferio koki gabala.
as ir kiek bandziau lupt nesigawo, weziau gabaliuka bamperio kaip ir sakai. o su dangteliu kai gawau atsargini tai ismokau lupt, bet lupau jau lauzydamas :D
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Bamperio dazymas

Post by Algis »

pūtėjas wrote:Nu pas mani ne lentelė, bet yr toks geltons lipduks ir nuo jo bent 4 kodukus nusirašiau, nei aš žinau kuris ten dažų nei ką ir iš viso neaišku ar ten da bus koks dažų koduks :( Va rupužka toks žalias jaučiuos, daba suprantu anuos žmogeliukus, kurie yr žali srity, kurioj aš galbūt jau šį tą žinau;)) Aj iš kitos pusės man ten jei bisk koks atspalvis ir skirsis tai nematau didelės tragedisjos, vis buferis būtų baltas ir bent daug maž sutaptų tie atspalviai jau iš bėdos, bet užtai nebus jau tų pragremžtų skylių prieky
Lenteleje kur visi masinos duomenys,ziuri grafa color arba jei is vokieciu farbe.Baltu dazu kodas B3 bet atspalviu visa serija.
http://img718.imageshack.us/img718/5153/picture235w.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
pūtėjas

Re: Bamperio dazymas

Post by pūtėjas »

Na, dėkui gerieji žmonės jums už pasiūlymus ir patarimus:) Pas mani tokios lentelės nėra. Pas mane daug ko nėr, bet susumavus visus patarimus ir paskaitinėjus forumą ką nors sumislysiu. Paskui parašysiu ką gero nuveikiau ir kas gavos:)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests