MK1 Starteris

HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

na jo, logiska siaip, man kazko tai nedashuto tai padaryt :doh: o nuo reliuskes laidas eina link spineles tiesiai ar nea? jej ne, tai per kur?
Tomeshas

Re: MK1 Starteris

Post by Tomeshas »

taip. per kur nežinau. nelabai teko gilintis į mondeo
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

dekuj kolkas uz patarima, ryt pabandisim ;)
Pyragaitis_TT

Re: MK1 Starteris

Post by Pyragaitis_TT »

Pas mane tokia beda ivyko: kuriau monde, bet starteri akumas suko lyg butu nudveses, pakroviau akuma, bet vel vos vos suko (akumas neprieko), kartais isvis tik rele sudirbdavo o starteris mires, tada perrinkau starteri isvaliau visa sliuka, idejus veike kaip bite, kita diena vel kuriau bet vel tas pats... kelis sukius padaro ir uzgesta...
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

sutaisiau savo starteri, spejo isvis subiret, perrinko, dirba zimiai tiliau dbr. bandziau aiskintis pravodkej, per kur eina laidai nuo reliuskes link spineles, ziurejau pagal pravodke is kitos mondejkos, tai pakeliu fiskiu neduok Dieve, prasiknisau puse dienos, uzkniso pogalais. pravedziau nauja laida nuo saugikliu dezutes po kapotu iki spineles. is kitos mondes pravodkes paemiau reliuskes lizda tinkama, sukamutavau, pritvirtinau gerai prieinamoj vietoj netoli akumo ir sukas dbr viskas ok :taip1:
andriucaxp

Re: MK1 Starteris

Post by andriucaxp »

Gal kas galėtu nupasakoti kur randasi starteris ant 2,0L dohc variklio? :?
Vaidas

Re: MK1 Starteris

Post by Vaidas »

andriucaxp wrote:Gal kas galėtu nupasakoti kur randasi starteris ant 2,0L dohc variklio? :?
Tiesiai po isiurbimo kolektorium. Paziurejes nuo stabdziu stiprintuvo puses, turetum kuo puikiausiai matyt. Is klausimo galima dar pagalvoti, kad ne nenumanai, kaip tas daiktas atrodo... (no offence) ;)
andriucaxp

Re: MK1 Starteris

Post by andriucaxp »

Panašiai ir yra. :D Rades aš ji jau žinočiau. Šeip ji rasti galiu iš apačios? :?
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Fastbackas »

taip rasi, matysis kad po isiurbimo koliku randas, tik nuemimas kwailas tu starteriu mk1
kyborgs

Re: MK1 Starteris

Post by kyborgs »

sveiki, atsitiko problema ir man su starteriu, kuriant kai suki rakteli labai starteris rekia...cia jis jau visai parejes ar kas jam? karta labai jau kirtosi kuriant..
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

nu tai isemi startery ir vezi pas tasytoja, jis isardis jy ir sutvarkis :) elementaru...
kaip suprantu auto dar uzsikuria :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
kyborgs

Re: MK1 Starteris

Post by kyborgs »

uzsikurt uzsikuria, viena kart tik sunkiai suko...o kurioj vietoj tiksliai mondei yra starteris? nes monde pirma kart ardau:)
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Raime »

taigi paziurek truputi auksciau,katik buvo parasyta kur jis randasi ! :?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
kyborgs

Re: MK1 Starteris

Post by kyborgs »

sorry...nemaciau :?
kyborgs

Re: MK1 Starteris

Post by kyborgs »

taigi, va taip idomiai nutiko man su tuo starteriu....jis rekojo rekojo, uzsirasiau jau servise kokia diena man ji sutvarkys, ir staiga dar net nenuvarius jo tvarkyt jis neberekia...dbr pirmadeini uzrasyta servise...apsimoka varyt ar ne? ne skuriasi vel normaliai be pasaliniu garsu...gali but kad praejo savaime? :(
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests