MK1 Starteris

kenkejas

Re: MK1 Starteris

Post by kenkejas »

Sveiki, norejau paklausti ar tiks nuo 1994 m. 1.8 dyzelio originalus starteris ant mano 1995 2.0 benzo?
Zygis

Re: MK1 Starteris

Post by Zygis »

netiks nes kitokie sukimai eina man rodos
kenkejas

Re: MK1 Starteris

Post by kenkejas »

b***, bet galbut jei isimsiu savaji starteri ir ten kokie angliukai pasibaige ar dar kazkas, tai nuo to galima butu panaudoti, ar nieks nesutampa tarp ju? Beje, kuom tie sukimai skiriasi (nlb supratau)?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

o tu matei kaip jie bent jau atrodo ? dizelinės starteris priekyje matoro sukasi, lengvai prienamas, o bendzinines giliau ten uz matoro, priesingoi pusei.. kiek girdejau netiks tvirtinimai... o del vidaus tai turetu gal ir tikti kazkas, nzn lauk kitu klubieciu atsakymu :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Fastbackas »

tai jei skiriasi starteriu wietos, tai pawaru deze tiks bendzui nuo dizelio?
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Fastbackas »

bl, o as pas Golda uzsakes pawaru deze nuo dizelio, man reikia bendzo :(
Rolasbig

Re: MK1 Starteris

Post by Rolasbig »

Tai ka cia prie starteriu temos apie greiciu dezes diskutuojam?

:galvon:
kenkejas

Re: MK1 Starteris

Post by kenkejas »

dar klausimelis: ant mano 2.0L benzo tiks ir 1.8 ir 1.6 ir 2.5 kubaturos benzininiu varikliu starteriai? ar reikia butent taikyt nuo 2.0L?
kenkejas

Re: MK1 Starteris

Post by kenkejas »

Kadangi nieks neatsake (ganezinojo), tai pasidalinsiu savo patirtim. Starteris netinka net jeigu perkate nuo tos pacios kubaturos automato (bent jau mano atveju - 2.0 l benzas), kitaip tariant ieskant reikejo atitaikyti tokio paties turio varikli su tokio paties tipo greiciu deze kad tiktu ir starteris. Maniskiam buvo vienas bendikso krumpliaracio dantis nuluzes bei neveikianti rele. Bendikso kaina motorcraft'o 60-70 lt, plius rele, uztat ir neapsimokejo man jo taisytis. Firmose (svalkese,srotuose) starteriai nuo 100 lt, o pas zmones ivairiai, as bosch'a puikiai veikianti paemiau uz 50 lt. Gal kazkam si info bus naudinga ateity :yes1:
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

sweiki, iskilo tokia problema, kad pasukant starteri, nesuveikia rele(sauikliu dezutej prie akumo, R6) ir nuo to nesuka starterio. jej nuo reliuskos nuimt korpusa ir paciam paspaust ta minimechanizma, tai starteris sukas normaliai, o raktu nenori, be reakcijos. tikrinau reliuskes kontaktus ateinancius(kur isistato), tai kaip ir normoj viskas. vienam yra pastovus +, priesingai -. kitoj poroj vienam -, kitam + atsiranda kai pasuki rakteli i START padeti, bet rele nesuveikia nuo raktelio pasukimo ir neveikia taip starteris.
kokie gali but jusu patarimai?
monde0

Re: MK1 Starteris

Post by monde0 »

pats matai kad iki reles ateina signalas, o ji nesuveikia, vadinasi rele neveikia, reikia rele ir keist :)
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

RELE GERA! paemiau lizda nuoreles, istaciau, tiesiogiai prie akumo prijungi, suveikia. turiu keleta reliusku ir visos veikia, bet kai istatai i masina, tai nenori :? mistika kazkokia tai .......
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

tarp spineles ir reliuskos saugikliu ar sujungimu linijoj jokiu nera kartais? gal kur srove permaza? blogas kontaktas?
monde0

Re: MK1 Starteris

Post by monde0 »

tai gal trumpina kazkas kad neduoda relei suveikt, o gal rele sudurniavo kaip man syki duju rele paleido ir dujas ir bendza, bet jei visos reles istatytos nesuveikia, gal neateina maitinimas reles, nekontaktuoja? arba suveikti turintys kontaktai trumpina?
HooLiGaN

Re: MK1 Starteris

Post by HooLiGaN »

nu bbz, su testeriu sroves tikrinau, tai kaip[ ir norma. tuoj foto parodisiu ir paaskinsiu kur kas yra
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest