MK1 Starteris

gedas22
Dalyvis
Posts: 27
Joined: 2011 11 03 , 19:07
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1998
Location: Kaunas
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by gedas22 »

Rycka27 wrote:Pas mane biski kitokia beda niekaip uzvest masinos negaliu 1,8td ar gali but starteris kaltas nes labai letai suka varikli po kazkiek laiko kai jau lygtai grobt pradeda variklis tai pagreiteja sukimas,bet kol variklis nieko nesako tai letai suka,sakau gal starteris knisa prota akumai buvo 75ah 720a,db idejau 88ah 850a ir vistiek tas pats gal kam yra taip buve ir kur nors kitur kaltu atradot.Dekui uz patarimus is anksto
Starteris sukasi lėtai ir nesuka variklio išsikroves akumuliatorius šepetėliai blogai prigula prie kokektoriaus,įstrigę laikiliuose,nusidėvėje sulužusios arba silpnos šepetėlių spaudžiamos spyruoklės subraižytas apdegęs kolektorius sugedusi traukos rėlė,sudilę guoliai ,trumpas jungimas apvijose bloga įtampa ant traukos rėlės gnybto Šepetėliu aukštis mažesnis nei 8mm juos reikia keisti Ijungi laisva pavara atjungi aukštos įtampos laida nuo uždegimo rites pasuki variklį starteriu tai atliekant variklis turi lengvai pasisukti jei variklis sukasi lėtai vadinasi prastas akumas,blogi laidai arba blogas starteris Starteris gali būti ijungtas neilgiau 10-15sekun jei ilgiau perkais apvijos Jei variklis pirmuoju bandymu nepaleidžiamas starterį jungti tik po 30-60sek Kategoriškai draudžiama pavažiuoti starteriu nes labai apkraunamas
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Algis »

Grazei parases bet realybeje taip nera.Su starteriu ne karta ant tralo i antra auksta esu uzvaziaves.
linasdzi

Re: MK1 Starteris

Post by linasdzi »

Help, pradėjo nepastoviai užsivedinėti Mondeo. Meistras sako, kad sugedes(baigia sugesti) starteris. Pas mane 2 litrai automatas. Perskaičius forumą supratau, kad starteris tinka tik nuo 2 litrų ir tik nuo automato... Ar iš tikrūjų netinka nuo 1,8 ir 2,0 mechaninių mondeo?
Gal galit padėti? Gal kas nors turit pardavime tinkamą starterį Šiauliuose 867535321. Atvažiavau iš Širvintų, ir sugedo. Dabar negaliu gryžti...(neužtempsi automato..)
Draugeliz

Re: MK1 Starteris

Post by Draugeliz »

na kiek man teko susidurti tai ar 1.6 ar2.0 neturi skyrtumo.... uzdesi. bet del automato ti nzn ... ant mechanines kiek pamenu eina..
eddy_back'up

Re: MK1 Starteris

Post by eddy_back'up »

Draugelizsz wrote:na kiek man teko susidurti tai ar 1.6 ar2.0 neturi skyrtumo.... uzdesi. bet del automato ti nzn ... ant mechanines kiek pamenu eina..
tinka ir nuo 1,6 ir nuo 1,8., bet butinai turi buti is automato. nes mechanines dezes netinka.
User avatar
povilzva
Dalyvis
Posts: 247
Joined: 2012 07 19 , 18:29
Vardas/Pavardė:: Povilas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1993
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Mėlyna
Location: Druskininkai
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by povilzva »

Pas mane tas pats, kai buna ziema, kai uzsivedi ir pasiduoda, buna toks garsas, po 5min jau uzsiveda svariai, tai kokios problemos? Vasara tai svariai uzsiveda. :)
Ford Mondeo Mk1 1993 2.0 Zetec 100 kw benzinas/dujos hečbekas (parduota)
Opel Vectra C 2004 1.9 110 kw dyzelis universalas
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

povilzva wrote:Pas mane tas pats, kai buna ziema, kai uzsivedi ir pasiduoda, buna toks garsas, po 5min jau uzsiveda svariai, tai kokios problemos? Vasara tai svariai uzsiveda. :)
turbut bendiksas...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
povilzva
Dalyvis
Posts: 247
Joined: 2012 07 19 , 18:29
Vardas/Pavardė:: Povilas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1993
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Mėlyna
Location: Druskininkai
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by povilzva »

Tiesa. 8-)
Ford Mondeo Mk1 1993 2.0 Zetec 100 kw benzinas/dujos hečbekas (parduota)
Opel Vectra C 2004 1.9 110 kw dyzelis universalas
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests