LED numerio apsvietimas

Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: LED numerio apsvietimas

Post by Fresher »

ErikasG wrote:
DeWiLs wrote:prie to paties, vistiek kalba apie diodus eina. Tai vat buvau isidejes vietoj gabaritiniu lempuciu LED lemputes ir borto kompiuteris rodo, kad lemputes neveikia, nors is tiesu sviete kuo puikiausiai. Taip net ir per juos xenon blokelis man sudege. Kiek suprantu, tai del varzos taip yra. Tai vat del to isidejau vel paprastas lemputes ir viskas tvarkoje iskart.
na pas mane pabuvo xenonai su istatitais i gabaritus diodais gal metus ir xenonai neperdege, o del to kad sviete kompas tai ir tas pats buvo, i galva neemiau, bet ira parduose pirkt blokelius specialius kurie ta gedima atsaukia, bet kam to reikia, ju kaina berots apie 50 lt, kiek pamenu lemonoj budavo.
kokiu dar blokeliu :D uztrumpinai ir turetu nesveist :P
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
ErikasG

Re: LED numerio apsvietimas

Post by ErikasG »

Na bet kita mintis, a kuriuoj vietoj trumpintum? ;)
DeWiLs

Re: LED numerio apsvietimas

Post by DeWiLs »

bet kadangi ten watu maziau, zymiai maziau nei iprastos kaitrines lemputes, tai ir varza skiriasi, tai ir kazkodel su xenonais nesudraugavo..
Vaidas

Re: LED numerio apsvietimas

Post by Vaidas »

kas bendro tarp gabaritu ir artimuju sviesu? Bendrumas vienintelis: gabaritas ir trumpuju sviesu lempute turi viena bendra laida. O kompas klaida meta (atseit perdegusios lemputes) vien del to, kad paprastos lemputes ir diodo veikimo principas visai kitoks. Tradicineje lemputeje sviesa skleidzia nuo tekancios sroves ikaites volframo siulas, taigi cia yra uzdara el.grandine, kuria kompiuteris "supranta". Tuo tarpu diodas nesudaro uzdaros el.grandines (kaip sukuriama sviesa nepaaiskinsiu, nes nezinau gerai; tiesiog paciame LED'e nera tiesioginio kontakto tarp "+" ir "-"), todel ir kompas "apsigauna" ir rodo nutrukusia grandine, t.y. perdegusia lempute.
Be to, kiekviena paprasta lempute yra tam tikros varzos (matuojamos OMAIS) todel norint "apgaut" kompiuteri reikia lygiagreciu jungimu pastatyt tokia varza, kokia turi iprastai naudojama tradicine lempute.
DeWiLs

Re: LED numerio apsvietimas

Post by DeWiLs »

tai vat butent del varzos skirtumo ir perdege xenon.
Griunvaldas

Re: LED numerio apsvietimas

Post by Griunvaldas »

Kiek cia daug komentaru sulaukem..
Numerio apsvietimo ledai sviecia iki dabar, prie didziuju salciu irgi sviete puikiai. Zodziu jokiu problemu.
Taip pat keliom dienom veliau sudejau baltus ledus i gabaritus (nepadariau nuotraukeliu). Pas mane gamykliniai xenonai ir geltoni gabaritai smarkiai nesiziurejo. Naudojau "1W high power W5W" ledus. Iki dabar su jais taip pat viskas ok :-)
DeWiLs

Re: LED numerio apsvietimas

Post by DeWiLs »

pas mane taip pat numerio apsvietimas visa ziema praejo ir viskas veikia. Bet priekyje i gabaritus kai sudejau tai blogai baigesi..
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: LED numerio apsvietimas

Post by Valdelis »

pas man prieki pakeiciau gal 3 komplektus ledu uzkniso isidejau philipsinius gabaritus ir psio :yes1:
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: LED numerio apsvietimas

Post by Fresher »

pfu pfu pfu da kaip dege taip i dega ledai.. :tipo:
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
HooLiGaN

Re: LED numerio apsvietimas

Post by HooLiGaN »

Griunvaldas wrote:Jokio ypatingo tiuningo ir stailingo, tiesiog norejau balto numerio apsvietimo.
Investicijos - ~20LT
Panaudojau: 2 x White 8-LED Festoon Interior Light Bulbs C5W 39mm is ebay.com

Rezultatai:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
žiurejau Nikvira pardej, tai 25 lt viena kainuoja su 8 diodais, biški pagailejau Lt, nepirkau. O tu tipo el. pardej pirkai?
RomKiss

Re: LED numerio apsvietimas

Post by RomKiss »

As tai is ponaicio Fresher nusipirkau diodu 3mm ir susilitavau ant montazines plokstes 12 diodu gabaritines lemputes,kontaktus paemiau ir paprastu kaitriniu lempuciu,o uzsandarinau su karstais klijais :D sviecia tikrai gerai ir nedega niekas:)
HooLiGaN

Re: LED numerio apsvietimas

Post by HooLiGaN »

kokiu talentu turi klubas, malonu paklausyt :yes1:
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: LED numerio apsvietimas

Post by donatiis »

nu as ir susidejau ziuresim kaip degs jie :D ,teko dar ir viska gerai isvalyt nes jau ten uzrudije viskas :svilpia:
HooLiGaN

Re: LED numerio apsvietimas

Post by HooLiGaN »

pas mane tai vos ne samanom apauge jau buvo :D
migas

Re: LED numerio apsvietimas

Post by migas »

HooLiGaN wrote:pas mane tai vos ne samanom apauge jau buvo :D
tau gerai pas mane tai korozijos laaabai daug ir svarbiausia stikliukas susikilinejas tai kiju pripurkastas :D gal zinot kur gaut tas palsmasikes lemputej pridenkt nes ten labai grazudiai jos atrodu. aplankiau pora pardu niekur nebuvo
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest